piotr7777
17.08.07, 17:23
...więc 2 pytania:
1. Jaki korzyści dla Polski wynikają z udziału w operacjach
afgańskiej i irackiej (tylko prosze nie pisac o "obronie pokoju", bo
w to już chyba wierzą tylko Bush i Kaczyńscy, honorze "za wolność
waszą i naszą" i tym podobnych banałach).
2. Jaki interes ma Polska w bezwarunkowym unieszczeniu na swoim
terytorium amerykańskiej tarczy rakietowej?
Czy to znaczy, że interesy USA (a właściwie interesy wąskiej grupy
prawicowych radykałów wkrótce oddających władzę) są eo ipso
interesami IV RP. Ale jeśli tak to nie lepiej po prostu przyłączyć
IV RP do USA?