Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE

18.12.06, 00:54
SPRZEDAM MIESZKANIETBS NA OS.KLINY-ZACISZE W
KRAKOWIE.MIESZKANIE2-POKOJOWE,KUCHNIA,POMIESZCZENIE GOSPODARCZE,PANELE,GLAZURA...
MóJ TEL:607-33-99-84
Obserwuj wątek
    • manioibasia Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 18.12.06, 00:55
      NO I CVO
    • einstachu Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 20.12.06, 20:27
      Pozdrawiam!
      Prosze przedstawić warunki sprzedaży
      • manioibasia Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 23.12.06, 21:57
        niestety juz nieaktualne
    • manioibasia Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 27.12.06, 20:51
      PANI,KTóRA DZWONIłA NA NUMER 607339984 PROSZONA O PILNY TELEFON!!!
    • magis13 Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 28.12.06, 17:50
      Proszę napisać czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
    • manioibasia Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 29.12.06, 23:32
      ogłoszenie nieaktualne!
      • milewska1 Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 30.01.07, 10:44
        cześć,
        również sprzedaję mieszkanie w tbs
        i miałabym do Ciebie prośbę:
        czy moglabyś przesłac mi wzór umowy jaką podpisałaś z nowymi najemcami?
        nie mam pojęcia jak wygląda taka umowa, a jej spisanie jest chyba konieczne?
        generalnie dla mnie sprawe można by było załatwić tak:
        ja dostaję pieniądze do ręki w momencie zmiany danych najemców w TBSie i po
        wszystkim, ale jak sądze jakaś umowa będzie jednak potrzebna. tylko jaka? :)
        z góry dziekuje za pomoc.

        pozdrawiam,
        Marta
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka