manioibasia 18.12.06, 00:54 SPRZEDAM MIESZKANIETBS NA OS.KLINY-ZACISZE W KRAKOWIE.MIESZKANIE2-POKOJOWE,KUCHNIA,POMIESZCZENIE GOSPODARCZE,PANELE,GLAZURA... MóJ TEL:607-33-99-84 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
einstachu Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 20.12.06, 20:27 Pozdrawiam! Prosze przedstawić warunki sprzedaży Odpowiedz Link
manioibasia Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 27.12.06, 20:51 PANI,KTóRA DZWONIłA NA NUMER 607339984 PROSZONA O PILNY TELEFON!!! Odpowiedz Link
magis13 Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 28.12.06, 17:50 Proszę napisać czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Odpowiedz Link
milewska1 Re: SPRZEDAM TBS W KRAKOWIE 30.01.07, 10:44 cześć, również sprzedaję mieszkanie w tbs i miałabym do Ciebie prośbę: czy moglabyś przesłac mi wzór umowy jaką podpisałaś z nowymi najemcami? nie mam pojęcia jak wygląda taka umowa, a jej spisanie jest chyba konieczne? generalnie dla mnie sprawe można by było załatwić tak: ja dostaję pieniądze do ręki w momencie zmiany danych najemców w TBSie i po wszystkim, ale jak sądze jakaś umowa będzie jednak potrzebna. tylko jaka? :) z góry dziekuje za pomoc. pozdrawiam, Marta Odpowiedz Link