Forum   uniwersytet gdański

uniwersytet gdański

(7 wyników)
  • Kto wybiera się na uniwersytet gdański ? Na jaki kierunek ? I jakie przdmioty zdawaliście i jakich oczekujecie mw wyników :)
  • Chciałabym dowiedzieć się co myślicie na temat kierunku prawa na Warszawskim i Gdańskim. Mam kilka prywatnych powodów dla których wolałabym studiować w Gdańsku jednak zdaje sobie sprawe z tego ze UW jest lepsza uczelnia. Chciałabym dowiedziec sie czy faktycznie jest az taka przepasc miedzy tymi uczelniami? Z gory dziekuje.
  • Składa ktoś tam papiery? Jeśli tak to na jaki kierunek? Zaoczne czy dzienne? Chciałabym się zorientować czy dużo chętnych stąd jest:) Z góry dzięki.
  • Mam prośbę, czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi ze składaniem świadectw na UG? Jest tak, że zajeżdżam z orginałem świadectwa i ksero a komisja rekrutacyjna osobiscie potwierdza ksero świadectwa, nie mylę się? na co się w ogóle wybieracie? Ktoś składa na socjologię lub politologię? Słyszałam ponoć że socjologia na UG jest słaba i ludzie się przenoszą. Czy to prawda? Pozdrawiam wszystkich maturzystów.
  • Witam wszystkich nowych studentów zacnego Uniwersytetu Gdańskiego! :D Jestem szczęsliwym studentem ekonomii, a na co Wy się dostaliście? Gdzie zamierzacie mieszkać? ... i oczywiście, dlaczego właśnie UG? Pozdro4all :)
  • czy otwiera się wam podanie na stronie? bo u mnie nie i nie wiem czy to coś nie tak z moim kompem czy ze stroną :/ czy ktoś wie czy kserokopie świadectw mogą być poświadczone przez szkołę? bo jeśli tak jak pisze na stronie przez komisję rekrutacyjną, to muszę się wybrać tam osobiście :/
  • Czy trudno jest się dostać na studia zaoczne na państwowej uczelni?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?