IP: *.dag.pl / *.crowley.pl 16.03.05, 16:27
Chciałam zapytać, czy do wojska biorą jeżeli ma sie łuszczyce i zaświadczenie
o tym? Jak to jest?
dzieki!
Obserwuj wątek
    • truten.zenobi jest na to stosowna ustawa! 17.03.05, 11:25
      poszukaj i znajdź a może przy okazji coś innego jeszcze wymyślisz!
      (pewnie jest czasowe odroczenie)
    • tomash8 Re: Wojsko 18.03.05, 14:32
      Ja mam atopowe zapalenie skóry, i mnie nie wźieli(chociaż to przecież 100 razy
      mniej poważna choroba)
    • Gość: adam a nie lepiej się pouczyć? IP: 83.238.200.* 18.03.05, 16:14
      bez wykształcenia i tak daleko nie zajdziesz w dzisiejszej polsce, szczególnie
      z jakimis chorobami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka