Gość: Lola IP: *.dag.pl / *.crowley.pl 16.03.05, 16:27 Chciałam zapytać, czy do wojska biorą jeżeli ma sie łuszczyce i zaświadczenie o tym? Jak to jest? dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
truten.zenobi jest na to stosowna ustawa! 17.03.05, 11:25 poszukaj i znajdź a może przy okazji coś innego jeszcze wymyślisz! (pewnie jest czasowe odroczenie) Odpowiedz Link Zgłoś
tomash8 Re: Wojsko 18.03.05, 14:32 Ja mam atopowe zapalenie skóry, i mnie nie wźieli(chociaż to przecież 100 razy mniej poważna choroba) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam a nie lepiej się pouczyć? IP: 83.238.200.* 18.03.05, 16:14 bez wykształcenia i tak daleko nie zajdziesz w dzisiejszej polsce, szczególnie z jakimis chorobami Odpowiedz Link Zgłoś