Gość: kursor
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.06.04, 23:15
Chciałem sobie założyć konto kursor@gazeta.pl i wyskoczyło mi czerwoną
czcionką, że login jest zastrzeżony/niedostępny. Nie zajęty, jak w innych
przypadkach, ale zastrzeżony/niedostępny. Nie podaje mi alternatyw np.
kursor2@gazeta.pl Przeszukałem fora i na żadnym nie udziela się kursor. O co
chodzi?