IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.04, 23:15
Chciałem sobie założyć konto kursor@gazeta.pl i wyskoczyło mi czerwoną
czcionką, że login jest zastrzeżony/niedostępny. Nie zajęty, jak w innych
przypadkach, ale zastrzeżony/niedostępny. Nie podaje mi alternatyw np.
kursor2@gazeta.pl Przeszukałem fora i na żadnym nie udziela się kursor. O co
chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Re: Konto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.04, 23:36
      Dołączam się do wątku, z tym że mi się pojawiło raz "Login zastrzeżony
      Pracownik Agory"...
      • orissa Re: Konto 04.06.04, 23:54
        Ja już kiedyś pisałam o info login zastrzeżony/niedostępny, ale adminom umknęło
        moje pytanie. Chciałam założyć pocztę od mojego imienia i nazwiska. Wszelkie
        kombinacje z moim nazwiskiem kończyły się tym samym komunikatem "login
        zastrzeżony/niedostępny".
        • tebe Re: Konto 07.06.04, 08:21
          Powiem tajemniczo: do września się powinno z tym unormować. Trochę staroci
          się zwolni.
          Pozdrawiam
        • basia Re: Konto 07.06.04, 08:47
          Orrisa, a Kowalska czy Nowak masz na nazwisko? ;)
          • orissa Re: Konto 07.06.04, 10:34
            basia napisała:

            > Orrisa, a Kowalska czy Nowak masz na nazwisko? ;)

            Basiu, ani jedno ani drugie. Mam właśnie rzadko spotykane nazwisko, a w
            połączeniu z imieniem wydawało mi się, że w ogóle unikalne haha ;-))
            Oj co to się będzie działo we wrześniu jak będzie akcja uwalniania loginów...
            (we wrześniu którego roku?;-))
            • orissa Re: Konto 07.06.04, 10:34
              orissa napisała:

              > Oj co to się będzie działo we wrześniu jak będzie akcja uwalniania loginów...
              > (we wrześniu którego roku?;-))


              Oczywiście do września ;-)
            • basia Re: Konto 07.06.04, 10:54
              No fakt, Orrisa to dość niespotykane imię ;)

              Tak swoją drogą to jestem ciekawa jak będzie przebiegać akcja uwalniania loginów.
              • j_karolak Re: Konto 07.06.04, 11:22
                Nie orrisa, a orissa.

                Orrisa jest pospolite.
                • basia Re: Konto 07.06.04, 11:24
                  ups, sorry Orissa :)

                  Ps. dzięki Karolak.
                  • j_karolak Re: Konto 07.06.04, 11:27
                    Nie Karolak, a j_karolak.

                    Karolak jest pospolity.
                    • basia Re: Konto 07.06.04, 11:31
                      To w zdrobieniu japoneczka tak?
                      • j_karolak Re: Konto 07.06.04, 11:47
                        :)
              • orissa Re: Konto 07.06.04, 18:53
                basia napisała:

                > No fakt, Orrisa to dość niespotykane imię ;)

                Orissa słonko, nie Orrisa ;-)

                P.S. Nie imię, a pseudonim.
                --
                orissa
                • j_karolak Re: Konto 08.06.04, 08:40
                  Już to wytłumaczyłem wcześniej! Nie powtarzaj się!


                  No i nie mów takim protekcjonalnym tonem, słonko.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka