j_karolak
02.09.04, 09:59
Chciałbym, by kierowane przez mnie forum stało się czymś więcej, niż tylko
miejscem swobodnych pogaduszek. Chciałbym, by wszyscy jego uczestnicy pisali
o tym, co ich naprawdę boli, śmieszy, uszczęśliwia, razi, mierzi...
Chicłabym, by pisano tam o tym wszystkim, czegoczasami wstydzimy, czy też
boimy się powiedzieć naszym bliski, znajomym, rodzinie. By moje froum, stało
się czymś więcej. Czymś, co będzie w stanie uleczyć skolatane nerwy,
rozdygotane serce, niepokój duszy.
Nie chcę jednak, by stało się ono forum elitarnym, zamkniętym. Jestem, tak
jak wszyscy uczestnicy mego forum zresztą, otwarty na wszystkich ludzi. Na
ich rozterki, bolączki, stresy i radości.
Wiem, że wielu ludzi wstydzi się nawet w Internecie poruszać takie sprawy.
Chciałoby, ale się jednak wstydzi. Anonimowość by pomogła, ale wiemy, jak
trudno być jej cakowicie pewnym. Wobec tego wpadłem na proste rozwiązanie.
Chciałbym by na moim forum pisali wszyscy - by było ono ogólnodostępne
autorom, by jednak nikomu nie wolno było jego czytać. Łącznie ze mną. Wierzę,
że całkowita zamkniętość forum, jeżeli chodzi o czytanie, pozwoli
przezwyciężyć strach. Niestety, nie ma w opcjach takiej możliwości. Czy
admini nie mogliby pomyśleć nad taką, nowatorską formuła forum?
Z góry dziękuję za poyślne rozpatrzenie prośby,
Pozdrawiam, Janusz.
Zapraszam wszystkich na moje forum:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10144