Dodaj do ulubionych

Mam propozycję!

02.09.04, 09:59
Chciałbym, by kierowane przez mnie forum stało się czymś więcej, niż tylko
miejscem swobodnych pogaduszek. Chciałbym, by wszyscy jego uczestnicy pisali
o tym, co ich naprawdę boli, śmieszy, uszczęśliwia, razi, mierzi...

Chicłabym, by pisano tam o tym wszystkim, czegoczasami wstydzimy, czy też
boimy się powiedzieć naszym bliski, znajomym, rodzinie. By moje froum, stało
się czymś więcej. Czymś, co będzie w stanie uleczyć skolatane nerwy,
rozdygotane serce, niepokój duszy.

Nie chcę jednak, by stało się ono forum elitarnym, zamkniętym. Jestem, tak
jak wszyscy uczestnicy mego forum zresztą, otwarty na wszystkich ludzi. Na
ich rozterki, bolączki, stresy i radości.

Wiem, że wielu ludzi wstydzi się nawet w Internecie poruszać takie sprawy.
Chciałoby, ale się jednak wstydzi. Anonimowość by pomogła, ale wiemy, jak
trudno być jej cakowicie pewnym. Wobec tego wpadłem na proste rozwiązanie.
Chciałbym by na moim forum pisali wszyscy - by było ono ogólnodostępne
autorom, by jednak nikomu nie wolno było jego czytać. Łącznie ze mną. Wierzę,
że całkowita zamkniętość forum, jeżeli chodzi o czytanie, pozwoli
przezwyciężyć strach. Niestety, nie ma w opcjach takiej możliwości. Czy
admini nie mogliby pomyśleć nad taką, nowatorską formuła forum?

Z góry dziękuję za poyślne rozpatrzenie prośby,

Pozdrawiam, Janusz.

Zapraszam wszystkich na moje forum:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10144
Obserwuj wątek
    • marcin841 Re: Mam propozycję! 02.09.04, 11:25
      to nie prościej załozyć sobie pamiętnik?:)
      • j_karolak Re: Mam propozycję! 02.09.04, 11:30
        Widzę, że nie zrozumiałeś istoty. Pamiętnik jest nastawiany na Ja, tymczasem w
        większości problemów pomocne jest jedynie obcowanie z innymi ludźmi. Stąd
        propozycja stworzenia ogólnodostepnego forum. Ponieważ jednak ogólnodostępność
        rodzi ryzyko denuncjacji - pomysł zlikwidowania możliwości czytania postów -
        także przez autorów.
        • marcin841 Re: Mam propozycję! 02.09.04, 11:35
          Jak już nie będzie możliwosci czytania postów to to będzie pamiętnik:)
          • j_karolak Re: Mam propozycję! 02.09.04, 12:03
            marcin841 napisał:

            > Jak już nie będzie możliwosci czytania postów to to będzie pamiętnik:)

            Ale przecież pamiętnik można i należy czytać!
            • marcin841 Re: Mam propozycję! 02.09.04, 12:55
              no to to bedzie jak wyrzucony pamiętnik:)
              • j_karolak Re: Mam propozycję! 02.09.04, 13:34
                Do wyrzuconego pamiętnika nie można się dopisywać, bo jest wyrzucony, a to
                forum będzie pod stałym nadzorem grupy adminów-ekspertów sprawdzających, czy na
                pewno wszystkie posty są utajnione.
                • marcin841 Re: Mam propozycję! 02.09.04, 17:06
                  No to bedzie pamietnik z wyrzuconymi zapisanymi stronami
                  • j_karolak Re: Mam propozycję! 03.09.04, 08:34
                    Dalej nie - bo to będzie coś na kształt terapii, a nie tylko czysta relacja.
    • Gość: kixx Należy tę propozycje odrzucic IP: *.acn.waw.pl 02.09.04, 11:42
      idea ,ktora zostala tu nam przedstawiona przez,skadinad,calkim sympatycznego
      forumowicza o nicku j_karolak jest tam realizowana w ten sposob,ze wycina sie
      wszystkie posty,nawet te pisane w najlepszych intencjach i bedace w 100%-ej
      zgodnosci z regulaminem forum.Tego doswiadczylem osobiscie,np wycieto mi jeden
      post o tresci:"hehe",oraz o tresci"drugi prosze wyciac ten post" nie
      zawierajacy zadnych zdroznych ,ani obrazliwych tresci
      w ten sposob faktycznie mozna tam pisac wszystko ,a i tak tego nikt(no moze z
      wyjatkiem admina) nie przeczyta,poniewaz jest to wycinane.
      podejrzewam ,ze to forum zostalo opanowane przez ludzi nie do konca normalnych
      w zwiazku z tym odradzam,poniewaz jak ogolnie wiadomo choroby psychiczne
      przenosza sie przez kontakt
      • fdj Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 11:46
        Przez kontakt, to się przenosi heja. Telewizji nie oglądasz?
        • Gość: kixx Re: Należy tę propozycje odrzucic IP: *.acn.waw.pl 02.09.04, 11:54
          ostatnio w telewizji tylko Lech i Lech
          przerzucilem sie na Carlsberga
          • fdj Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 12:41
            No ale nadal grasz w zielone... ;-/
            • kixx Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 12:45
              tylko jelen lubi zielen
              wole czarne
              • fdj Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 12:57
                Właśnie do tego piłem ;-)
                To w takim razie zostaje Ci tylko Dębowe Mocne lub Okocim Mocny.
                No ale Ty wybrałeś Carlsberga (i tak dobrze, że nie Królewskie ;-D)
      • j_karolak Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 12:10
        Gość portalu: kixx napisał(a):

        > idea ,ktora zostala tu nam przedstawiona przez,skadinad,calkim sympatycznego
        > forumowicza o nicku j_karolak jest tam realizowana w ten sposob,ze wycina sie
        > wszystkie posty,nawet te pisane w najlepszych intencjach i bedace w 100%-ej
        > zgodnosci z regulaminem forum.

        Niestety na razie nie wycina sięwszystkich, nad czym boleje. Ponadto, co z
        tego, że wytnę, skoro dlaje mogę te posty czytać, tyle, że w innym kolorze.
        Dążę do automatycznego i całkowitego zatajania wszelkich informacji!


        > Tego doswiadczylem osobiscie,np wycieto mi jeden
        > post o tresci:"hehe",oraz o tresci"drugi prosze wyciac ten post" nie
        > zawierajacy zadnych zdroznych ,ani obrazliwych tresci

        Drugi post rzeczywiście nie zawierał żadnych zdrożnych treści, natomiast co do
        pierwszego - nie jestem przekonany. Uśmiech, a w jeszcze większym stopniu
        uśmieszek, a o takim możemy chyba mówić w tym przypadku, może być
        interpretowany na różne sposoby. Polecam zapoznanie się z precedensem znanym
        szerzej jako sprawa "stół kontra nożyczki" z roku 1997.


        > podejrzewam ,ze to forum zostalo opanowane przez ludzi nie do konca
        normalnych
        > w zwiazku z tym odradzam,poniewaz jak ogolnie wiadomo choroby psychiczne
        > przenosza sie przez kontakt

        Z przykrością donoszę, że żadnych form kontaktu na forum odbyć nie można.
        Stosunków też.
        • Gość: kixx Re: Należy tę propozycje odrzucic IP: *.acn.waw.pl 02.09.04, 12:28
          j_karolak napisał:

          Stosunków też.

          to chyba dobrze,bo bys byl juz niejednokrotnie zgwalcony

          ps.nie,nie przez mnie
          • j_karolak Re: Należy tę propozycje odrzucic 02.09.04, 13:32
            hi hi hi
    • fdj Popieram, acz... 02.09.04, 11:50
      ...należy uściślić, czy niedoczytania mają być tylko wątki i ich posty, czy też
      niewidoczne mają być nawet loginy tam piszące.
      Proponuję wersję 50/50: nie można otworzyć żadnego wątku i postów jego, ale
      widać, że w ogóle są. Temat wątku jest zakodowany, jak nieprzymierzając IP
      widziane przez aesów. Widać powinno być także kto pisze, aczkolwiek tylko pół
      loginu osoby piszącej.

      fc
      • j_karolak Re: Popieram, acz... 02.09.04, 12:06
        To mogłoby jednak tylko połowicznie rozwiązać sprawę wstydu i strachu przed
        reakcją społeczeństwa. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zatajenie IP, nicku
        autora, tytułu i treści wątku oraz wszystkich jego postów. Pozwoli to także na
        zminimalizowanie do zera niepochlebnych reakcji społeczeństwa, które nie dość,
        że będą ograniczone do minimum, to będą wszak zatajone.
        • fdj Re: Popieram, acz... 02.09.04, 12:42
          No ale jak ja sprawdzę, czy mi sie post wysłał?
          • j_karolak Re: Popieram, acz... 02.09.04, 13:32
            Nie wierzysz portalowi GW?
            • miltonia Re: Popieram, acz... 02.09.04, 14:36
              Karolak, Twoj pomysl juz dawno zostal wcielony w zycie. Tak wlasnie jest na
              naszym forum, tylko Ty tego nie zauwazyles.
              • j_karolak Re: Popieram, acz... 02.09.04, 14:41
                Ale ja część postów widzę!!!
                • fdj Re: Popieram, acz... 02.09.04, 14:43
                  A nene Karolak. To ta wczorajsza wódka wciąż działa.
                  • aniela Re: Popieram, acz... 02.09.04, 17:39
                    znaczy pzeciwnie, wodka nie dziala, skoro wzrok mu dziala.
                    • fdj Re: Popieram, acz... 02.09.04, 18:36
                      Nieeee, działa. Widzi białe myszki oraz wpisy ;-)
                      • aniela Re: Popieram, acz... 02.09.04, 19:28
                        yyyy moze przez pomylke wypil etylowy? skoro widzi? (czy tez na odwrot-niestety
                        nie specjalizuje sie w.)
                        • miltonia Re: Popieram, acz... 02.09.04, 20:19
                          Karolakowi zaden alkohol nie szkodzi tylko zakaska upichcona przez Zarlaczke.
    • j_karolak Admini! 03.09.04, 08:35
      Odpowiedzcie, bo temat się rozmywa w mdłych pogaduszkach nieżyczliwych mi
      ludzi, a nierozwiązane problemy psychologiczne milionów forumowiczów czekają.

      Kiedy będzie można wreszcie skorzystać z zaproponowanej przeze mnie nowej
      formuły forum?
      • fdj Re: Admini! 03.09.04, 08:54
        Ale Ty jesteś niewdzięczny.
        Jacy nieżyczliwi? My tylko ubogacamy Twój pomysł!
        • j_karolak Re: Admini! 03.09.04, 08:56
          Efdejocie, znowu rozmywasz!
          • miltonia Re: Admini! 03.09.04, 09:04
            Juz Ci odpowiedzialam, wiec czego jeszcze chcesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka