Forum   stażysta

stażysta

(32 wyniki)
 • W Polsce stazysci to darmowa sila robocza, firmy nie oferuja stazy, aby rekrutowac i zatrudniac potem najlepszych (wyjatkiem moze duze korporacje i czesc budzetowki), ale zeby mial kto odwalac czarna robote (kserowanie, klepanie do systemu, obsluga poczty, parzenie kawy, sprzatanie itp.) oraz zastepowac panie w ciazy.
 • Witam czy po zatrudnieniu stażysty z PUP pracodawca jest zobowiązany zatrudnić tego stażystę po odbytym stażu, staż trwał 6 miesięcy i wygasła umowa i czy pracodawca musi zapewnić mu stanowisko pracy po odbytym stażu? czy pracodawca można starać się o kolejnego stażystę z PUP
 • Powiedzcie, jaka może być różnica w wynagrodzeniu stażysty i pracownika? pozdrawiam
 • Po raz kolejny pojawił się problem... moja szefowa zagroziła mi że jeżeli w dalszym ciągu nie będę jej szanować to ona wystawi mi negatywną opinię ze stazu, mało tego bede musiała zwracać do PUP koszty tego stażu. Dlaczego moja szefowa uważa że ja jej nie szanuję? bo czasami spózniam się o 3-4 minuty do pracy i czasami zrobię za dużo, albo nie to co ona w danym momencie chcialaby żebym robiła, czegoś jej nie powiem/nie przekaże albo powiem/przekaże. no i czasami "siedze w necie" (t...
 • mam pyt., czy w CV w pozycji "staż" wypisuje się obowiązki, jakie ma stażysta (w porownaniu z praca, gdzie obowiazki pisze sie)?
 • 1) Mieszkanie (tj. pokój). Jest to jedyna rzecz, która mnie przeraża w całej tej przygodzie. Zupełnie sobie nie wyobrażam wynajmowania czegoś na odległość. I chyba moje obawy są uzasadnione, bo jak czytam relacje byłych stażystów, to zachwycają się oni wszystkim, robiąc zawsze jedno zastrzeżenie - trudności ze zdobyciem miejsca do zamieszkania. Podajecie tu adresy stron, na których można coś znaleźć. Ale chętnie bym usłyszał od kogoś, że to rzeczywiście tak działa, że rezerwuj...
 • takie zestawienie jest absolutnie niereprezentatywne! zgodzę się, że 800-1000 zl dla studenki II roku prawa to pewnie niezły szmal, ale na co można sobie pozwolić w Nowym Jorku za 750$? powiedzmy sobie szczerze: może na zapłacenie czynszu i biletu komunikacji miejskiej...spójrzmy prawdzie w oczy: jestem na stazu w Belgii i dostaje miesięcznie 700€, równowartośc sumy zarobków moich rodziców. A tutaj? tutaj nawet bezrobotni dostają 1000€/mies.
 • Czy można jeszcze bardziej upodlić człowieka,...dając mu 1500 PLN brutto to jest,... sk....ństwo
 • Nie wiem skąd autor wziął te wynagrodzenia, ale zawyżone. Podane w artykule stawki na prawdę wyglądają całkiem nieźle... ;)
 • 1. Gdzie klimat studiów? Od razu praca i tylko studia? 2. Dla firm dobrze, tania siła. 3. Dla kończących studia ok, bogate CV. Trzeba wybierać :)
 • Ile wynoszą zarobki psychologa w szkole (początek w edukacji) na stażu? ktoś wie?
 • Nie ma jeszcze opinii.
 • Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na temat tego stanowiska: atmosfera, zarobki itd .itp. no i jak to wyglada w praktyce cały ten staż?
 • Jak się płaci stażyście? Załóżmy że za 5 dni w tygodniu, praca codziennie 8 godzin. Mowa nie o korporacji, ale o niedużej firmie.
 • Trzeba strasznie uważać wybierając oferte,ja się już przejechałem i straciłem przy tym dużo zdrowia.
 • W ostatnim czasie w dodatku "Praca" pojawia się sporo ogłoszeń tej "słynnej" sieci. Potrzebują oni głównie starzystów na stanowiska kierownicze, którzy najpierw zapoznają się ze sklepem od podstaw;) Wydaje mi się, że nikt tam nie chce pracować i to jest taki "fortel" ze strony wyzyskiwaczy w celu pozyskania kasiero-sprzedawco-wykładaczy towarów. A może ktoś ma inne informacje na ten temat?
 • Mam dylemat gdyz jestem na stażu który mi sie właśnie kończy ale mam już przygotowany następny. Tak sie złożyło że mogę być w komisji wyborczej i nie wiem czy prawnie moge być czy też nie. wiem że nie mogę dorobić jeśli tak jest to jest to dlamnie absurd przecierz i urząd pracy powinien dawać nam tą możliwość i mieć więcej niż te 450 zł miesięcznie. Dajcie znać jeśli ktoś wie? a może można to ominąć?
 • Witam, Myślę, że warto byłoby założyć wątek o ludziach przebywających na stażu. Ja zacznę. Od tygodnia ( mogłem być wcześniej, ale z winy UP, który zwodził mnie od początku lutego zaczynam tak późno) jestem na stażu w Urzędzie Miasta w wojewódzkim mieście. Dość duży Wydział, sporo pracy, nawet dla stażysty coś się znajdzie i... no właśnie tu pojawia się mój problem. Wydział pracuje od 8ej do 16ej, ale już raz w ciągu tego tygodnia zdażyło się, że musiałem zostać ponad dwie godzi...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?