qqbek
31.10.18, 11:07
Dzień dobry szanownym moderatorom.
Czy można liczyć na jakieś kroki ze strony moderacji forum, dotyczące aktywności naszych "kochanych" gości z Półwyspu Koreańskiego?
Po raz kolejny forum Auto-Moto w 2/3 jest po koreańsku, bo jakiś spamer flood-uje je swoimi wypocinami (nie po raz pierwszy czy drugi).
Czy nie ma możliwości ukrócenia tego?
Może poza forum językowym dałoby się ograniczyć stosowanie koreańskiego alfabetu po prostu? Bo zakładam, że ban po IP to już gość ma, ale nic go to nie obchodzi, bo korzysta z proxy.