geograf
16.07.02, 18:05
Dość tego!!
Dzisiaj około południa forum tak powoli chodziło tragicznie wolno.
Odkąd zostało wprowadzone nowe forumt akioe przypadki zdarzają sie coraz częściej. Na dodatek w czasie gdy najwięcej ludzi korzysta z niego. Czyli około południa...
Zróbcie coś z tym bo ta zabawa w kotka i myszkę już powoli sie nudzi i staje się coraz mniej śmieszna...:(
A co jeżeli odstraszy to wszystkich nowych, potencjalnych forumowiczów??
Prosze o odpowiedź, co spowodowało okołopołudniowe spowolnienie.
pozdrawiam