Dodaj do ulubionych

WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW

16.07.02, 18:05
Dość tego!!
Dzisiaj około południa forum tak powoli chodziło tragicznie wolno.
Odkąd zostało wprowadzone nowe forumt akioe przypadki zdarzają sie coraz częściej. Na dodatek w czasie gdy najwięcej ludzi korzysta z niego. Czyli około południa...

Zróbcie coś z tym bo ta zabawa w kotka i myszkę już powoli sie nudzi i staje się coraz mniej śmieszna...:(

A co jeżeli odstraszy to wszystkich nowych, potencjalnych forumowiczów??

Prosze o odpowiedź, co spowodowało okołopołudniowe spowolnienie.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • maas Re: WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW 16.07.02, 18:26
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=299&w=2471955
    • dj Re: WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW 16.07.02, 19:25
      geograf napisał:

      > A co jeżeli odstraszy to wszystkich nowych, potencjalnych forumowiczów??
      > Prosze o odpowiedź, co spowodowało okołopołudniowe spowolnienie.

      Awaria bazy danych. Informowaliśmy. Jeszcze raz przepraszamy.

      PS. Czemu nikt nic nie pisze jak chodzi szybko? ;-)
      • blenda Re: WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW 17.07.02, 00:27
        dj napisał:

        > geograf napisał:
        >
        > > A co jeżeli odstraszy to wszystkich nowych, potencjalnych forumowiczów??
        > > Prosze o odpowiedź, co spowodowało okołopołudniowe spowolnienie.
        >
        > Awaria bazy danych. Informowaliśmy. Jeszcze raz przepraszamy.
        >
        > PS. Czemu nikt nic nie pisze jak chodzi szybko? ;-)

        Może dlatego że to zdarza sie nieczęsto i któtko:P
      • kropka. Re: WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW 17.07.02, 12:00
        Właśnie napisałam, ze chodzi szybko. Nie marudzić, tylko krecić ta
        korbelką!!! :)
    • Gość: geograf Re: WOLNO!!! ZA WOLNO!!! DO ADMINÓW IP: *.toya.net.pl 17.07.02, 11:57
      (w między czasie gdy klinkąłem na "odpowiedz na list" ic zekałem na odpowiedż
      wylogowało mnie, ale mniejsza z tym- i tak nie rpzejmujecie sie tym)


      I znowu, kolejny dzień, znowu około południa, występuje u was awaria serwera,
      forum czy czegoś tam- wybierzcie w zależności od dzisiejszej wymówki.
      Ta sytuacja powtarzała się w IE i Operze.
      Kolejny dzień.

      Czy naprawdę nie zależy wam na użytkownikach waszego portalu??
      ciekawe....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka