Dodaj do ulubionych

Komentowania artykułów. Kto ustawia ?

11.08.02, 20:09
Jak to działa? Czy redakcje regionalne mają to ustawiać? Czy jak? Bo chcąć
skomentować dany artykuł, wchodzę do niego i na dole następnie naciskam
ikonkę. Ta przerzuca mnie na Forum regionalne i dalej już normalnie, tzn tak
jakbym wogóle nie wchodził wcześniej na artykuł.
Może coś nie tak jest w kodowaniu? Problem zaistniał na stronach łódzkich.
Obserwuj wątek
    • hubar Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 01:19
      Natomiast na Forum Sport są jakieś odnośniki do "Przeczytaj artukuł" ale nie
      działają!
      • tebe Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 10:49
        Piszesz o opiniach pod artykułami.
        Samo wejście na forum ich nie tworzy. Wątek powstaje, gdy pod artykułem jest
        link "dodaj swoją opinię". Stopniowo włączamy to w całym portalu ale jeszcze
        pare rzeczy trzeba poprawić więc nie wszędzie działa.
        • mikolaj7 Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 12:37
          tebe napisał:

          > Piszesz o opiniach pod artykułami.
          > Samo wejście na forum ich nie tworzy. Wątek powstaje, gdy pod artykułem jest
          > link "dodaj swoją opinię". Stopniowo włączamy to w całym portalu

          czyli na stronach regionalnych tez bedzie takie
          komentowanie?

          nie!!!!!
          • hubar Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 12:43
            Przykład naszemiasto.pl tam są komentarze, i jak qrwa działają?
            FORUM!!!!!!!!!!!!!!!
          • dj Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 23:30
            mikolaj7 napisał:

            > czyli na stronach regionalnych tez bedzie takie
            > komentowanie?

            Będzie, jeśli jeszcze nie ma. Np. w Warszawie już jest:
            www1.gazeta.pl/warszawa/1,34862,969989.html
            • hubar Łodzi działa 13.08.02, 00:30
              dj napisał:

              > Będzie, jeśli jeszcze nie ma. Np. w Warszawie już jest:

              To Wy jeszcze nie wiecie z gdzie działa?
              W Łodzi działa.
        • hubar Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 12:39
          tebe napisał:

          > Piszesz o opiniach pod artykułami.
          --dzięki, nie wiedziałem ;-/

          > Samo wejście na forum ich nie tworzy. Wątek powstaje, gdy pod artykułem jest
          > link "dodaj swoją opinię".
          --Serio? O ja, to ja głupi, nie wiedziałem jaka jest różnica między dodaj
          opinię a podyskutuj na Forum!

          > Stopniowo włączamy to w całym portalu ale jeszcze
          > pare rzeczy trzeba poprawić więc nie wszędzie działa.
          --Przepraszam, a gdzie działa skoro nie wszędzie?
          • mikolaj7 Re: Nie tylko w Łodzi nie działa 12.08.02, 12:56

            >
            > > Stopniowo włączamy to w całym portalu ale jeszcze
            > > pare rzeczy trzeba poprawić więc nie wszędzie działa.
            > --Przepraszam, a gdzie działa skoro nie wszędzie?

            generalnie dziala wszedzie poza regionalnymi. np. jak
            wejdziesz do dzialu sport, gospodarka, nauka chyba tez...
            tam masz 'dodaj opinie'.
    • Gość: Kagan Re: Komentowania artykułów. Kto ustawia ? IP: *.vic.bigpond.net.au 12.08.02, 11:55
      Forum GW jest ostatnio zasmiecane przez komentarze do artykulow
      zamieszczanych w elektronicznej wersji tej gazety. W ten sposob znikla ostatnia
      chyba atrakcja tego forum, mianowicie fakt, ze bylo ono "kierowane" przez
      forumowiczow, a nie przez redakcje gazety. Pytam sie wiec, czy jest mozliwe:
      1. Automatyczne pominiecie postow komentujacych artykuly z GW?
      2. Jesli nie, to czy znacie jakis forum o podobnej tematyce, nie cenzurowane i
      nie zasmiecane przez komentarze do arykulow konkretnego pisma/gazety?
      Kagan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka