hubar
11.08.02, 20:09
Jak to działa? Czy redakcje regionalne mają to ustawiać? Czy jak? Bo chcąć
skomentować dany artykuł, wchodzę do niego i na dole następnie naciskam
ikonkę. Ta przerzuca mnie na Forum regionalne i dalej już normalnie, tzn tak
jakbym wogóle nie wchodził wcześniej na artykuł.
Może coś nie tak jest w kodowaniu? Problem zaistniał na stronach łódzkich.