Gość: oaza
IP: *.ngb.army.mil
04.09.02, 16:56
Re: do chorego Hiacytata
Autor: bykk@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 03-09-2002 22:18 + odpowiedz na list
+ odpowiedz cytując
-----------------------------------------------------------------------------
---
Hiacku,znowu dałeś się bucu podejść,hahahahahaha!
Dałeś dupy,kurwiszonie pedalski. Ja od ciebie przepraszam miałbym
oczekiwać? Ty wielki hiacek miałbyś kogoś przepraszać,tfu,kundlu śmietnikowy!
Łazisz z forum na forum jak ta kurwa po naszych Plantach i judzisz między
ludźmi!
Pierdol się szmaciaku!
www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2828255&a=2869046
Na miejscu maas przyznałabym beczkę. Ogromną. Tak dużą aby całego bykka
schować. Ciekawe, który to był post?
Z resztą jakie to ma znaczenie co drugi post bykka jest taki "soczysty"
pozdrówka dla admina
oaza