Dodaj do ulubionych

Bykk dostał kubek.Czy za ten post:

IP: *.ngb.army.mil 04.09.02, 16:56
Re: do chorego Hiacytata
Autor: bykk@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 03-09-2002 22:18 + odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując


-----------------------------------------------------------------------------
---
Hiacku,znowu dałeś się bucu podejść,hahahahahaha!
Dałeś dupy,kurwiszonie pedalski. Ja od ciebie przepraszam miałbym
oczekiwać? Ty wielki hiacek miałbyś kogoś przepraszać,tfu,kundlu śmietnikowy!
Łazisz z forum na forum jak ta kurwa po naszych Plantach i judzisz między
ludźmi!
Pierdol się szmaciaku!

www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2828255&a=2869046
Na miejscu maas przyznałabym beczkę. Ogromną. Tak dużą aby całego bykka
schować. Ciekawe, który to był post?
Z resztą jakie to ma znaczenie co drugi post bykka jest taki "soczysty"
pozdrówka dla admina
oaza
Obserwuj wątek
    • Gość: oaza Re: Bykk dostał kubek.Czy za ten post: IP: *.ngb.army.mil 04.09.02, 17:05
      To już przekracza wszelkie granice. Czy administracja Forum ma jakieś srodki
      zaradcze na takich forumowiczów?



      Re: toż to walnięty cep ten hiacek!
      Autor: bykk@NOSPAM.gazeta.pl
      Data: 03-09-2002 22:27 + odpowiedz na list

      + odpowiedz cytując


      -------------------------------------------------------------------------------
      -
      Trzymcie mnie ludzieeeeee!
      Ta menda forumowa hicyszmat wielki,układa regulamin dla Stoika i Sceptyka!
      Ty zadzwoń po psychiatrę,zasrańcze!
      Sędzia się kurwa znalazł,no widzicie szczura,padalca,gnojarza w jednym?
      Jeb się w łeb świętojebliwy hiacytatorze!
      Lachociągu pedalski!

      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2828255&a=2869144
      Czy któryś punkt regulaminu Forum został złamany? Czy wszystko ok?
      pozdrawiam szanowną administrację
      oaza
      • Gość: pollak Re: Bykk dostał kubek.Czy za ten post: IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.09.02, 17:28
        Gość portalu: oaza napisał(a):

        > To już przekracza wszelkie granice. Czy administracja Forum ma jakieś srodki
        > zaradcze na takich forumowiczów?
        >

        Odpieprz się od bykka, kretynie.
    • mikolaj7 Re: Bykk dostał kubek.Czy za ten post: 04.09.02, 17:11
      dostal kubek za co innego...
    • sceptyk Spadaj idioto. I nie oszukuj. 04.09.02, 17:13
    • tebe Re: Bykk dostał kubek.Czy za ten post: 04.09.02, 17:22
      Uprzejmie proszę o nie cytowanie wulgarnych postów tutaj.
      Proszę również się nie epitetować (nawet jak są powody).
      • sceptyk Wyjasniam 'epitet' 04.09.02, 17:42
        tebe:

        Proszę również się nie epitetować (nawet jak są powody).
        -------------------------------------------------------

        Uprzejmie wyjasniam, ze slowo to (idiota) ma prawomocne miejsce w literackim
        jezyku polskim, a korzenie jego wychodza daleko poza nasze granice (poludniowe
        i zachodnie).

        Nadmieniam, ze dyskutowane slowo wyjatkowo wprost pasuje do sytuacji i jest
        najbardziej eufemistyczne ze znanych mi okreslen, oddajacych stan umyslu
        osobnika 'oaza'. O ile zatem nazwanie takim slowem naczelnego mogloby (choc nie
        musialo) byc uznane za epitet, o tyle w stosunku do 'oazy' jest czyms pomiedzy
        pochwala a pieszczota.
        • Gość: oaza Re: Wyjasniam 'epitet' IP: *.ngb.army.mil 04.09.02, 17:59
          sceptyk napisał:

          > tebe:
          >
          > Proszę również się nie epitetować (nawet jak są powody).
          > -------------------------------------------------------
          >
          > Uprzejmie wyjasniam, ze slowo to (idiota) ma prawomocne miejsce w literackim
          > jezyku polskim, a korzenie jego wychodza daleko poza nasze granice
          (poludniowe
          > i zachodnie).
          >
          > Nadmieniam, ze dyskutowane slowo wyjatkowo wprost pasuje do sytuacji i jest
          > najbardziej eufemistyczne ze znanych mi okreslen, oddajacych stan umyslu
          > osobnika 'oaza'. O ile zatem nazwanie takim slowem naczelnego mogloby (choc
          nie
          >
          > musialo) byc uznane za epitet, o tyle w stosunku do 'oazy' jest czyms
          pomiedzy
          > pochwala a pieszczota.

          uprzejmie proszę o wskazanie choćby jednego mojego postu, gdzie do wulgaryzmów
          się posuwam zamiast argumentów. Że jednak argumenty nie w smak być mogą i
          wywołują reakcje pełne agresji i wulgaryzmów to już doprawdy nie moja wina.
          Proszę administrację o reakcję zgodną z przyjetymi regułami.
          Odniosę wrażenie, że brak reakcji będzie
          nie tylko tolerancją dla chamstwa, ale również zgodą administracji na
          szerzenie postaw niegodnych człowieka.
          oaza

    • bykk Re: do Pana T.B. 04.09.02, 19:32
      Fakt jest faktem,że jak mnie ktosik wyzywa niesłusznie to przyłożę
      z grubej rury. Nigdy pierwszy nie zaczynam,a jestem na "Aktualnościach"
      (poprzednio "Info.dnia") od początku.
      Czasem człowieka wyprowadzi jaki inaczej rozumny z równowagi.
      Taki jestem i za późno na zmiany. Tiutać nie umiem. Mówię tak jak na F.,
      a nie na akademii z okazji.
      Jeśli ten "oaz" taki odważny,to dlaczego pisze z proxy?
      Zazdrości mi kubka? Może Mass wysłać go w moim imieniu na "oaz-ę"
      do US Army,ale niech "bohater" poda w jakim oddziale służy!
      Ciekawe,że nie poda panu jakiego linka do swojego wątku? Jak Pan myśli?
      Pisze zapewne bardzo literacko?
      Jak Pan będzie miał chwilę czasu,to proszę zajrzeć na "Aktualności"
      do wątku "Stoik-Sceptyk",ostatnie jakieś 12 postów,łatwo się Pan zorientuje
      o co biega i dlaczego "bohater" stuka z proxy.
      pozdrawiam Pana
    • limakty Tebe- wy jestescie chodowcami chamstwa i rasizmu 05.09.02, 07:20
      Tego co dzieje sie u was nie można spotkac w żadnym portalu- to wy chodujecie
      tu chamstwo, wulgaryzmy i faszyzm.To przy waszym współudziale powstało
      najpotworniejsze forum na świecie. Wasz brak reakcji na prośby forumowiczów
      pozwolił wychodować takich potworów jak : bykk,,sceptyk, siedem i inni...
      Zajrzyjcie do wątku niedawno załozxonego przez jednego z forumowicvzów, który
      jest wątkiem ośmieszających waszą postawe :

      • Kulturalne cytaty z forum Gość: Enerde, 31-08-2002 19:43

      Jaki przyświeca wam cel w takim działaniu? Czyżbyście chcieli skłócić
      Polaków...a może narody?
      Czyżby to co piszą o GW byłlo prawdą?
      Czekam zdecydowanie na wasz ą reakcję...postaram się poczekać pewien okres
      czasu i w przypadku braku waszej reakcji , postaram się nadac problemowi inny
      wymiar. ęda to inne portale i o "etyce" waszej postawy zawiadomie ...zresztą
      już wiecie sami kogo...a dowodów masm sporo.
      Nie przyjmujcie tego jako groźby, lecz radę dobrego przyjaciela któremu etyka
      mediów jest sprawą nadrzędną.
      LIMAkty
      • Gość: Jureek Kolejny homo sovieticus z cenzorskimi zapędami IP: 62.8.156.* 05.09.02, 09:25
        limakty napisał:

        > Tego co dzieje sie u was nie można spotkac w żadnym portalu- to wy chodujecie
        > tu chamstwo, wulgaryzmy i faszyzm.To przy waszym współudziale powstało
        > najpotworniejsze forum na świecie.

        Jeśli jest takie potworne, to po cholerę tu zaglądasz. Mało masz w sieci forów cenzurowanych. Pisz sobie na onecie, jak lubisz cenzurę, ale zostaw w spokoju jedno z ostatnich niecenzurowanych forów.

        > Wasz brak reakcji na prośby forumowiczów
        > pozwolił wychodować takich potworów jak : bykk,,sceptyk, siedem i inni...

        Posłuchaj niesamowicie kulturalny człowieku, nazywający ludzi potworami. To że ktoś ma inne od Ciebie poglądy, to nie znaczy jeszcze, że nie ma miejsca na tym forum. W tej chwili prezentujesz taką postawę, że jeśli czyjeś poglądy Ci nie odpowiadają, to chcesz zamknąć mu usta.
        Przeczytałem wątek, w którym była wypowiedź bykka, na którą skarżył się oaza.
        Najbardziej żałosną postacią w tym wątku jest niejaki Hiacynt, który nie może pogodzić się z tym, że ludzie o różnych poglądach potrafią kulturalnie rozmawiać i judzi jednych przeciw drugim. Stoik nie ma żadnych pretensji do bykka, ale hiacynt wpieprza się niczym między wódkę i zakąskę. To Hiacynt swoimi wstawkami psuje ciekawie zapowiadającą się dyskusję.
        Czy Ty aby nie jesteś Hiacyntem? Nikt Cię nie poparł w tamtym wątku, to przyłazisz na skargi, żeby tylko pokazać, kto jest górą?

        > Zajrzyjcie do wątku niedawno załozxonego przez jednego z forumowicvzów, który
        > jest wątkiem ośmieszających waszą postawe :
        >
        > ? Kulturalne cytaty z forum Gość: Enerde, 31-08-2002 19:43
        >
        > Jaki przyświeca wam cel w takim działaniu? Czyżbyście chcieli skłócić
        > Polaków...a może narody?
        > Czyżby to co piszą o GW byłlo prawdą?
        > Czekam zdecydowanie na wasz ą reakcję...postaram się poczekać pewien okres
        > czasu i w przypadku braku waszej reakcji , postaram się nadac problemowi inny
        > wymiar. ęda to inne portale i o "etyce" waszej postawy zawiadomie ...zresztą
        > już wiecie sami kogo...a dowodów masm sporo.
        > Nie przyjmujcie tego jako groźby, lecz radę dobrego przyjaciela któremu etyka
        > mediów jest sprawą nadrzędną.
        > LIMAkty
        >

        Podaj linka do całego wątku, bo takie wyrwane z kontekstu teksty to możesz sobie...
        Tak samo jak oaza bulwersuje się kilkoma wulgaryzmami (moim zdaniem usprawiedliwionymi bykka) podczas gdy po lekturze całego wątku widać, że to nie bykk tylko kto inny rozwala tam dyskusję i prowokuje chamskie reakcje.
        Jurek
        • bykk Re:do Jurka 05.09.02, 11:16
          Witaj.
          śLIMAK biedaczysko już sam nie wie co ma zrobić.
          Zakapował Siódemkę do Admina,Siódemkę zabanowali,teraz zamiast przeprosić
          i przyznać się do błędu,to łazi po F. i płacze.
          Masz rację oczywiście,jak mu się F. na GW nie podoba,niech idzie tam
          gdzie dostawałby bez przerwy komunikat:"twoja wypowiedź zawiera słowa....."
          Co to za F. byłoby gdyby tylko tiutać pozwalali?
          Co do tego wątku,o którym pisze nijaki śLIMAK(założył go enerde),to jest
          coś na wzór "humory z zeszytów" pisane kiedyś(dzisiaj już nie czytam)
          w "Przekroju",tylko bardziej dla dorosłych. Jest dobra zabawa,sam się śmieję
          ze siebie,czytając swoje "powiedzonka",ale to F. a nie akademia!
          Czasem człowiek chlapnie,drugi wychwyci i jest wesoło:))!
          Boże,jak widzę kapusia,to...aaa,szkoda gadać.
          pozdrawiam Cię
          hej!
        • pan_laga Re: Kolejny homo sovieticus z cenzorskimi zapędam 06.09.02, 03:18
          to to żadne homo sovieticus w porównaniu z tem, co wyprawiają na forum
          warszawskim i jak tłumaczą cenzurę, na dodatek niekonskewentną.
          tfu. rzyg, rzyg. ohyda.
          pełno wyrazów jurasku
          pan laga
      • tebe Będziemy kasowali... 05.09.02, 11:24
        ...identyczne posty wielokrotnie publikowane na forach z grupy Gazeta.pl.
        Kasując zawsze zostawimy jedną kopię.

        Jeśli ktoś ma jakiś problem z określonym postem - proszę go raz jasno wyłożyć podając linki do postu(ów), których dotyczy (najlepiej to zrobić wklejając do treści cały link - od do ostatniej cyferki).

        Wszystko po to, żeby w powodzi spamu (masowo wysyłane posty to spam), nie ginęły rzeczywiste problemy użytkowników forum.

        Do oskarżeń o hodowlę faszyzmu i chamstwa nie będziemy się odnosić.

        Pozdrawiam

        P.S. Moją prośbę o powstrzymanie się od epitetów proszę traktować jako prośbę a nie wymagające wyjaśnień oskarżenie.
        • vini1 Re: Będziemy kasowali... 05.09.02, 11:30
          tebe napisał:

          > > Do oskarżeń o hodowlę faszyzmu i chamstwa nie będziemy się odnosić.
          >
          > Pozdrawiam
          >
          > P.S. Moją prośbę o powstrzymanie się od epitetów proszę traktować jako prośbę
          a
          > nie wymagające wyjaśnień oskarżenie.
          >
          • Gość: Jureek Re: Będziemy kasowali... IP: 62.8.156.* 05.09.02, 11:54
            vini1 napisała:

            > Najtrudniej odpowiedziec na prawde.

            No, rzeczywiście trudno. Przywykłem odpowiadać na pytania. Prawda jako pytanie?
            Jurek
            • bykk Re: do Jurka 05.09.02, 16:24
              Jurek,"vini1",to LIMAKty inaczej kapusta.
              pozdrawiam
              hej!
              • _helga Re: do bykka:))) 05.09.02, 23:57
                Pozdrawiam serdecznie!
                Widze ze twoj kubek niesamowitego zamieszania narobil. Chyba mozesz liczyc na
                to, ze kazdy twoj wrog teraz z jakims donosem na ciebie poleci, hihihi!!!

                Kto by przypuszczal, tyle zlosci przez jeden kubek.

                A ja odwrotnie. Gratuluje, szczesciarzu:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka