eela 11.10.02, 11:41 Chyba nie działa przycisk "zgłaszam chęć uczestnictwa" Link Zgłoś Obserwuj wątek
eela Re: Przepadają posty 14.10.02, 08:48 Gdy system wylogowuje, giną posty. Po pierwszym zalogowaniu nie ukazuje sie polecenie powtórnego zalogowania, które jednocześnie wprowadzało tekst do okienka. Kilka osób się na to skarży, przepadły im ciekawe posty. Link Zgłoś
eela Re: Przepadają posty 16.10.02, 11:03 Kiedy to zostanie poprawione? To powazny błąd. Ile razy mozna pisac ten sam post? Czy Admin wie, ze posty przepadają, gdy system wylogowuje? Link Zgłoś
application.developer Re: Przepadają posty 16.10.02, 14:32 eela napisała: > Gdy system wylogowuje, giną posty. Po pierwszym zalogowaniu nie ukazuje sie > polecenie powtórnego zalogowania, które jednocześnie wprowadzało tekst do > okienka. Kilka osób się na to skarży, przepadły im ciekawe posty. Witam, problem wkrótce zniknie, jutro, najpóźniej pojutrze. pozdrawiam Link Zgłoś
eela Re: licznik 14.10.02, 09:36 Czy jest możliwe, aby forum prywatne na "Ulubionych forach" miało licznik? Link Zgłoś
lucy_z Re: licznik 14.10.02, 17:25 Dlaczego admin na forum prywatnym nie może być na zielono??? A jeżeli ma być wyróżniony to proszę o jakiś kolor dla niego:)) Tylko ładny proszę;))) Link Zgłoś
maas Re: licznik 14.10.02, 17:56 Bo na zielono jest przyjaciel :-) Moze pomyslimy o kolorach dla zalozycieli i moderatorow, ale nie teraz. Zwlaszcza, ze niektorzy domagaja sie jeszcze dodatkowego koloru dla swoich wlasnych postow. Link Zgłoś
mtq Re: licznik 14.10.02, 18:43 niech będzie na pomarańczowo lub jakiś odcień czerwonego (niech się z adminem kojarzy) Link Zgłoś
eela Re: licznik 14.10.02, 19:56 Ja mysle, żeby założyciel i moderator nawet gdyby byli oznaczani tym samym kolorem, to nie zawsze. Przeciez oni głównie sa forumowiczami. Od kolorów bedzie latac w oczach. Ja bym wolała, żeby założyciel/moderator mieli MOZLIWOŚĆ oznaczania ważnych informacji np. ptaszkiem (jako opcja włączana/wyłączana) Link Zgłoś
maas Re: licznik 15.10.02, 13:07 Moze sie tym zajmiemy, ale to kosmetyka: najpierw nowy serwis, potem poprawki waznych bledow, dopiero potem udogodnienia typu kolorki. Link Zgłoś
maas Re: licznik 14.10.02, 17:54 Jest mozliwe i mamy to gdzies zapisane do zrobienia, ale teraz nie da rady - za duzo roboty przy prywatnych. Link Zgłoś
eela Re: 1000. post 16.10.02, 10:14 Czy moglibyśmy wiedziec, kto wpisał 1000. post w Dziupli. Nie jesteśmy wielbicielami liczników dla samego wielbienia, ale że to nowe forum i okoliczności niecodzienne (opisane w watku "1000. post"), prosilibysmy o informację. Z naszych wyliczen wychodzi post napisany wczoraj (15.10) o godz. 13.51. Może Admin mógłby się do nas odezwać? Link Zgłoś
application.developer Re: 1000. post 16.10.02, 14:43 eela napisała: > Czy moglibyśmy wiedziec, kto wpisał 1000. post w Dziupli. Nie jesteśmy > wielbicielami liczników dla samego wielbienia, ale że to nowe forum i > okoliczności niecodzienne (opisane w watku "1000. post"), prosilibysmy o > informację. Z naszych wyliczen wychodzi post napisany wczoraj (15.10) o godz. > 13.51. Może Admin mógłby się do nas odezwać? w drodze szczególnego wyjątku (zostanę te 5 minut w pracy dłużej): po uwzględnieniu wszystkich wpisów: wwww2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10027&w=3261403&a=3273073 autor: abc2001 po odjęciu postów usuniętych: www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10027&w=3273359&a=3274050 autor: beata_ -- A.P. Link Zgłoś
eela Re: 1000. post 16.10.02, 16:08 Baaardzo dziękuję. Za ten stracony czas chętne się zrewanżujemy. :-) Link Zgłoś
philip_marlowe Do ADMINÓW:) 17.10.02, 14:45 Dostałem zlecenie, aby odnaleźć zaginiony kubek. Pierwszy trop prowadzi w to miejsce więc zapytuje: Czy nie należałoby uczcić pamieci pierwszego tysięcznego postu w historii forów prywatnych? Toż to kamień milowy w działaniu tego nowego tworu radosnego. Tylko tyle.:))))) Link Zgłoś
nola Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 20:52 Gdzie sa te fora prywatne? Gdzie ich szukac? Czy ktos moze mi wyjasnic? Link Zgłoś
eela Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 21:55 Podaje link www2.gazeta.pl/forum/790620,38412,1059645.html?rx=1273275 Ale gdybyś na głównej stronie FoF zerknęła wyżej pod czarny pasek, zobaczyłabyś napis: zapraszamy do testowania FORÓW PRYWATNYCH, w który wystarczy kliknąć :-) Link Zgłoś
kropka. Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 21:57 Pod duzym i czerwonym napisem "o forum" jest mniejsze "zapraszamy do forów prywatnych". Kliknij. To link do katalogu prywatnych forów. Miłej zabawy :)) Link Zgłoś
eela Re: Pliki "jpg" 21.10.02, 10:12 Czy jest możliwe utworzenie podforum na forach prywatnych, w których można by umieszczać pliki "jpg"? Na zwykłych z dwóch powodów nie było to możliwe, na prywatnych jest zapewniona odpowiednia treść tych plików. Żeby nie obciążać nadmiernie serwera można przydzielic forom nieprzekraczalną pojemność. W tej chwili pliki te krążą w mailach. Nie każdy ma swoja stronę do której mógłby odsyłać. Podobno była kiedyś mowa o tym, że być może na forach prywatnych pliki te będą umieszczane (to głos z naszego forum). Link Zgłoś
lucy_z Re: Pliki 'jpg' 21.10.02, 11:48 Popieram Elę!!!!! Wszyscy mogli by sobie pooglądać!!!Później można by skasować!!! Proszę:))) Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Pliki 'jpg' 21.10.02, 19:52 nie bardzo rozumiem sens takiego czegos. jedno forum gdzie beda zdjecia, czy moze jedno podforum do kazdego forum prywatnego? a co jesli ktos wrzuci zdjecie hmm... duze w sensie wymiarow i/lub objetosci? a zreszta zdjecia mozecie sobie powrzucac na interie (przepraszam, ze reklamuje konkurencje) - tam maja ftp przez www, wiec kazdy sobie poradzi, a i nikt (np. admin) nie bedzie narzekal, ze miejsce na serwerze bedzie moarnowane (bo wg mnie bedzie) Link Zgłoś
maas Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 14:43 Nie sadze - nie chcemy zachecac w ten sposob do zakladania forow prywatnych polegajacych na wymianie obrazkow wiadomej tresci. Poza tym to naprawde duze obciazenie, a znakomita wiekszosc ludzi nie umie kompresowac obrazkow :-( Link Zgłoś
eela Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 14:52 Spodziewałam się takiej odpowiedzi. :-) Napisałam tak na wszelki wypadek, że może jednak doczekam się niespodzianki. Z obciążeniem serwera zgadzam się, ale ze to bedą obrazki wiadomej treści - z tym bym się nie zgodziła. Admini na prywatnych forach pilnowaliby, aby treść byla odpowiednia. Obrazki mogłyby przechodzic przez adminów, którzy by kompresowali. Szkoda, że nie mogą być :-) Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Pliki 'gpj' IP: 217.197.165.* 22.10.02, 15:17 oo, znowu ktos pisze o obrazkach. Czyzby moje sie odnalazly? Uczciwego znalazce prosze o zwrot. Link Zgłoś
maas Re: Pliki 'gpj' 22.10.02, 15:39 Jakbys Niechu uwaznie czytal zapisy czatow, to bys juz mial cala kolekcje. Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Pliki 'gpj' 22.10.02, 21:46 maas napisała: > Jakbys Niechu uwaznie czytal zapisy czatow, to bys juz mial cala kolekcje. brr.. ale ozieblosc ;-))))) to ja tez ide szukac po czatach :)))) Link Zgłoś
maas Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 15:37 eela napisała: > Obrazki mogłyby > przechodzic przez adminów, którzy by kompresowali. Jasne jasne, bo nam sie tu nudzi i już nie możemy sie doczekac :-) Link Zgłoś
Gość: Niech Re: Pliki 'pjg' IP: 217.197.165.* 22.10.02, 15:52 No i wyjasnilo sie. Sa, tylko w cudzych rekach. Na jakichs czatach sobie pokazuja. A nie lepiej bylo oddac do rak wlasnych Niecha - teraz nie daj Boze jeszcze sie pogna lub porysuja. Link Zgłoś
eela Re: Pliki 'jpg' 23.10.02, 09:49 Czy jest wobec tego szansa na utworzenie miejsce na te pliki, gdybyśmy na prywatnych sami się zajmowali kompresowaniem? :-) Jeśli nie, to czy można prosic o zmianę kolory litery "U" przy usuniętych wątkach na czerwono, tak jak jest przy usuniętych postach? :-) Link Zgłoś
eela Re: Opcja "Zaproś znajomych" 24.10.02, 18:40 Po skorzystaniu z tej opcji nie wraca się na główną stronę swojego forum. To chyba błąd? Link Zgłoś
macius-lubicz Re: Eela 24.10.02, 22:34 Ale ta ciocia Ela upierdliwa.Ja wy z nią wytrzymujecie?Ciągle jej coś nie pasuje.Założyłaś sobie babo forum prywatne to se siedź tam i ludziom głowy nie zawracaj.To przez to,że wujek Jurek musi w tej masce spać i nie adoruje Eeli. ciociu,a pozdrów dziadzia Władysława i ciocię Stasię. Link Zgłoś
Gość: Jureek Ech Maciuś... IP: 62.8.156.* 24.10.02, 22:45 ... jak Ty już coś napiszesz... Jurek (ale nie ten, co w masce śpi) P.S. Elu, opcja zapraszania działa. Link Zgłoś
eela Re: Ech Maciuś... 24.10.02, 23:34 Działa, oczywiście, ale nie wraca sie w to miejsce, z którego sie wyszło. pozdrawiam Link Zgłoś