Dodaj do ulubionych

Forum prywatne

11.10.02, 11:41
Chyba nie działa przycisk "zgłaszam chęć uczestnictwa"
Obserwuj wątek
    • tebe Re: Forum prywatne 11.10.02, 11:53
      Nie pojawia się nic w kolejce jak rozumiem?
      • tebe Re: Forum prywatne 11.10.02, 11:59
        Już widzę jak nie działa.
        • eela Re: Forum prywatne 11.10.02, 12:45
          Juz działa, dziękuję. :-)
    • eela Re: Przepadają posty 14.10.02, 08:48
      Gdy system wylogowuje, giną posty. Po pierwszym zalogowaniu nie ukazuje sie
      polecenie powtórnego zalogowania, które jednocześnie wprowadzało tekst do
      okienka. Kilka osób się na to skarży, przepadły im ciekawe posty.
      • eela Re: Przepadają posty 15.10.02, 13:06
        Posty giną w dalszym ciagu, są skargi :-(
      • eela Re: Przepadają posty 16.10.02, 11:03
        Kiedy to zostanie poprawione? To powazny błąd. Ile razy mozna pisac ten sam
        post? Czy Admin wie, ze posty przepadają, gdy system wylogowuje?
      • application.developer Re: Przepadają posty 16.10.02, 14:32
        eela napisała:

        > Gdy system wylogowuje, giną posty. Po pierwszym zalogowaniu nie ukazuje sie
        > polecenie powtórnego zalogowania, które jednocześnie wprowadzało tekst do
        > okienka. Kilka osób się na to skarży, przepadły im ciekawe posty.

        Witam, problem wkrótce zniknie, jutro, najpóźniej pojutrze.

        pozdrawiam
    • eela Re: licznik 14.10.02, 09:36
      Czy jest możliwe, aby forum prywatne na "Ulubionych forach" miało licznik?
      • lucy_z Re: licznik 14.10.02, 17:25
        Dlaczego admin na forum prywatnym nie może być na zielono??? A jeżeli ma być
        wyróżniony to proszę o jakiś kolor dla niego:)) Tylko ładny proszę;)))
        • maas Re: licznik 14.10.02, 17:56
          Bo na zielono jest przyjaciel :-)
          Moze pomyslimy o kolorach dla zalozycieli i moderatorow, ale nie teraz.
          Zwlaszcza, ze niektorzy domagaja sie jeszcze dodatkowego koloru dla swoich
          wlasnych postow.
          • mtq Re: licznik 14.10.02, 18:43
            niech będzie na pomarańczowo lub jakiś odcień czerwonego
            (niech się z adminem kojarzy)
            • maas Re: licznik 14.10.02, 18:50
              Zalozyciel i moderator tak samo?
              • eela Re: licznik 14.10.02, 19:56
                Ja mysle, żeby założyciel i moderator nawet gdyby byli oznaczani tym samym
                kolorem, to nie zawsze. Przeciez oni głównie sa forumowiczami. Od kolorów
                bedzie latac w oczach. Ja bym wolała, żeby założyciel/moderator mieli MOZLIWOŚĆ
                oznaczania ważnych informacji np. ptaszkiem (jako opcja włączana/wyłączana)
                • zdzicha koniec świata 14.10.02, 23:00
                  pani eela chce ptaszka..................
                • maas Re: licznik 15.10.02, 13:07
                  Moze sie tym zajmiemy, ale to kosmetyka: najpierw nowy serwis, potem poprawki
                  waznych bledow, dopiero potem udogodnienia typu kolorki.
      • maas Re: licznik 14.10.02, 17:54
        Jest mozliwe i mamy to gdzies zapisane do zrobienia, ale teraz nie da rady - za
        duzo roboty przy prywatnych.
        • lucy_z Re: kolor 14.10.02, 18:12
          To może chociaż ptaszek:))
          Pozdrawiam:))
        • eela Re: licznik 14.10.02, 19:56
          Będziemy cierpliwie czekać :-)
    • eela Re: 1000. post 16.10.02, 10:14
      Czy moglibyśmy wiedziec, kto wpisał 1000. post w Dziupli. Nie jesteśmy
      wielbicielami liczników dla samego wielbienia, ale że to nowe forum i
      okoliczności niecodzienne (opisane w watku "1000. post"), prosilibysmy o
      informację. Z naszych wyliczen wychodzi post napisany wczoraj (15.10) o godz.
      13.51. Może Admin mógłby się do nas odezwać?
      • application.developer Re: 1000. post 16.10.02, 14:43
        eela napisała:

        > Czy moglibyśmy wiedziec, kto wpisał 1000. post w Dziupli. Nie jesteśmy
        > wielbicielami liczników dla samego wielbienia, ale że to nowe forum i
        > okoliczności niecodzienne (opisane w watku "1000. post"), prosilibysmy o
        > informację. Z naszych wyliczen wychodzi post napisany wczoraj (15.10) o godz.
        > 13.51. Może Admin mógłby się do nas odezwać?

        w drodze szczególnego wyjątku (zostanę te 5 minut w pracy dłużej):

        po uwzględnieniu wszystkich wpisów:

        wwww2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10027&w=3261403&a=3273073

        autor: abc2001


        po odjęciu postów usuniętych:

        www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10027&w=3273359&a=3274050
        autor: beata_


        --
        A.P.
        • eela Re: 1000. post 16.10.02, 16:08
          Baaardzo dziękuję. Za ten stracony czas chętne się zrewanżujemy. :-)
    • philip_marlowe Do ADMINÓW:) 17.10.02, 14:45
      Dostałem zlecenie, aby odnaleźć zaginiony kubek.
      Pierwszy trop prowadzi w to miejsce więc zapytuje:
      Czy nie należałoby uczcić pamieci pierwszego tysięcznego postu w historii forów
      prywatnych? Toż to kamień milowy w działaniu tego nowego tworu radosnego. Tylko
      tyle.:)))))
      • nola Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 20:52
        Gdzie sa te fora prywatne?
        Gdzie ich szukac?
        Czy ktos moze mi wyjasnic?
        • eela Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 21:55
          Podaje link

          www2.gazeta.pl/forum/790620,38412,1059645.html?rx=1273275
          Ale gdybyś na głównej stronie FoF zerknęła wyżej pod czarny pasek, zobaczyłabyś
          napis: zapraszamy do testowania FORÓW PRYWATNYCH, w który wystarczy kliknąć :-)
        • kropka. Re: Do ADMINÓW:) 17.10.02, 21:57
          Pod duzym i czerwonym napisem "o forum" jest mniejsze "zapraszamy do forów
          prywatnych". Kliknij. To link do katalogu prywatnych forów.
          Miłej zabawy :))
    • eela Re: Pliki "jpg" 21.10.02, 10:12
      Czy jest możliwe utworzenie podforum na forach prywatnych, w których można by
      umieszczać pliki "jpg"? Na zwykłych z dwóch powodów nie było to możliwe, na
      prywatnych jest zapewniona odpowiednia treść tych plików. Żeby nie obciążać
      nadmiernie serwera można przydzielic forom nieprzekraczalną pojemność. W tej
      chwili pliki te krążą w mailach. Nie każdy ma swoja stronę do której mógłby
      odsyłać. Podobno była kiedyś mowa o tym, że być może na forach prywatnych pliki
      te będą umieszczane (to głos z naszego forum).
      • lucy_z Re: Pliki 'jpg' 21.10.02, 11:48
        Popieram Elę!!!!! Wszyscy mogli by sobie pooglądać!!!Później można by
        skasować!!!
        Proszę:)))
      • mikolaj7 Re: Pliki 'jpg' 21.10.02, 19:52
        nie bardzo rozumiem sens takiego czegos. jedno forum
        gdzie beda zdjecia, czy moze jedno podforum do kazdego
        forum prywatnego? a co jesli ktos wrzuci zdjecie hmm...
        duze w sensie wymiarow i/lub objetosci? a zreszta zdjecia
        mozecie sobie powrzucac na interie (przepraszam, ze
        reklamuje konkurencje) - tam maja ftp przez www, wiec
        kazdy sobie poradzi, a i nikt (np. admin) nie bedzie narzekal,
        ze miejsce na serwerze bedzie moarnowane (bo wg mnie
        bedzie)
      • eela Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 14:27
        gadał dziad do obrazu...:-)
      • maas Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 14:43
        Nie sadze - nie chcemy zachecac w ten sposob do zakladania forow prywatnych
        polegajacych na wymianie obrazkow wiadomej tresci. Poza tym to naprawde duze
        obciazenie, a znakomita wiekszosc ludzi nie umie kompresowac obrazkow :-(
        • eela Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 14:52
          Spodziewałam się takiej odpowiedzi. :-) Napisałam tak na wszelki wypadek, że
          może jednak doczekam się niespodzianki. Z obciążeniem serwera zgadzam się, ale
          ze to bedą obrazki wiadomej treści - z tym bym się nie zgodziła. Admini na
          prywatnych forach pilnowaliby, aby treść byla odpowiednia. Obrazki mogłyby
          przechodzic przez adminów, którzy by kompresowali. Szkoda, że nie mogą być :-)
          • Gość: Niech Re: Pliki 'gpj' IP: 217.197.165.* 22.10.02, 15:17
            oo, znowu ktos pisze o obrazkach. Czyzby moje sie odnalazly? Uczciwego znalazce
            prosze o zwrot.
            • maas Re: Pliki 'gpj' 22.10.02, 15:39
              Jakbys Niechu uwaznie czytal zapisy czatow, to bys juz mial cala kolekcje.
              • mikolaj7 Re: Pliki 'gpj' 22.10.02, 21:46
                maas napisała:

                > Jakbys Niechu uwaznie czytal zapisy czatow, to bys juz mial cala kolekcje.

                brr.. ale ozieblosc ;-)))))

                to ja tez ide szukac po czatach :))))
          • maas Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 15:37
            eela napisała:

            > Obrazki mogłyby
            > przechodzic przez adminów, którzy by kompresowali.

            Jasne jasne, bo nam sie tu nudzi i już nie możemy sie doczekac :-)
            • Gość: Niech Re: Pliki 'pjg' IP: 217.197.165.* 22.10.02, 15:52
              No i wyjasnilo sie. Sa, tylko w cudzych rekach. Na jakichs czatach sobie
              pokazuja. A nie lepiej bylo oddac do rak wlasnych Niecha - teraz nie daj Boze
              jeszcze sie pogna lub porysuja.
            • eela Re: Pliki 'jpg' 22.10.02, 16:58
              Miałam na mysli adminów z forów prywatnych :-))))
            • eela Re: Pliki 'jpg' 23.10.02, 09:49
              Czy jest wobec tego szansa na utworzenie miejsce na te pliki, gdybyśmy na
              prywatnych sami się zajmowali kompresowaniem? :-)
              Jeśli nie, to czy można prosic o zmianę kolory litery "U" przy usuniętych
              wątkach na czerwono, tak jak jest przy usuniętych postach? :-)
    • eela Re: Opcja "Zaproś znajomych" 24.10.02, 18:40
      Po skorzystaniu z tej opcji nie wraca się na główną stronę swojego forum. To
      chyba błąd?
      • macius-lubicz Re: Eela 24.10.02, 22:34
        Ale ta ciocia Ela upierdliwa.Ja wy z nią wytrzymujecie?Ciągle jej coś nie
        pasuje.Założyłaś sobie babo forum prywatne to se siedź tam i ludziom głowy nie
        zawracaj.To przez to,że wujek Jurek musi w tej masce spać i nie adoruje Eeli.
        ciociu,a pozdrów dziadzia Władysława i ciocię Stasię.
        • Gość: Jureek Ech Maciuś... IP: 62.8.156.* 24.10.02, 22:45
          ... jak Ty już coś napiszesz...
          Jurek (ale nie ten, co w masce śpi)

          P.S. Elu, opcja zapraszania działa.
          • eela Re: Ech Maciuś... 24.10.02, 23:34
            Działa, oczywiście, ale nie wraca sie w to miejsce, z którego sie wyszło.
            pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka