Dodaj do ulubionych

2500 i nic więcej?

    • proces7 Pamiętaj 16.01.07, 11:57
      Dziś robimy minimum połowę.
      • kawa3603 Re: Pamiętaj 16.01.07, 12:07
        proces7 napisał:

        > Dziś robimy minimum połowę.

        Mam kiepska pamięć, przypominaj mi częściej.
        • proces7 Re: Pamiętaj 16.01.07, 12:14
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Dziś robimy minimum połowę.
          >
          > Mam kiepska pamięć, przypominaj mi częściej.

          Postaram się. Przypomnij mi, że mam Ci przypomnieć.
          • kawa3603 Re: Pamiętaj 16.01.07, 12:27
            proces7 napisał:

            > Postaram się. Przypomnij mi, że mam Ci przypomnieć.
            >
            Jak nie zapomnę to przypomnę Ci abyś mi przypomniał o moim niezapominaniu tego
            co Ty miałeś nie zapomnieć. ;)
    • proces7 Forum "Lotu..." będzie leciec w rankingach 16.01.07, 12:00
      Obstawiam, że poniżej 10- tej pozycji nie spadnie.
      • kawa3603 Zależy Ci na tym aby 16.01.07, 12:11
        spadło, prawda ?
        • proces7 Re: Zależy Ci na tym aby 16.01.07, 12:16
          kawa3603 napisała:

          > spadło, prawda ?

          Nie zależy mi, ale lubię takie eksperymenty. Poza tym nie mam teraz pomysłu na
          moderowanie "Lotu". Może mnie coś zainspiruje.
          • kawa3603 Re: Zależy Ci na tym aby 16.01.07, 12:30

            Na ilu loginach tam siedzisz ?
            • proces7 Re: Zależy Ci na tym aby 16.01.07, 12:40
              kawa3603 napisała:


              > Na ilu loginach tam siedzisz ?

              Gdzie? W "Locie..."?
              • kawa3603 Re: Zależy Ci na tym aby 16.01.07, 15:39
                proces7 napisał:

                > kawa3603 napisała:
                >
                >
                > > Na ilu loginach tam siedzisz ?
                >
                > Gdzie? W "Locie..."?
                >
                >
    • proces7 Powoli będę kończył 16.01.07, 12:10
      Może napiszę wieczorem jakąś notkę na blogu...
      • kawa3603 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 12:20
        proces7 napisał:

        > Może napiszę wieczorem jakąś notkę na blogu...

        Ja też muszę kończyć.
        • proces7 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 12:37
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Może napiszę wieczorem jakąś notkę na blogu...
          >
          > Ja też muszę kończyć.

          U Ciebie finały są dłuższe. Tak na 30 wpisów.
          • kawa3603 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 15:34
            proces7 napisał:

            > U Ciebie finały są dłuższe. Tak na 30 wpisów.
            >
            Nie zawsze mi się chce. ;)
            • proces7 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 19:16
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > U Ciebie finały są dłuższe. Tak na 30 wpisów.
              > >
              > Nie zawsze mi się chce. ;)

              Tobie się zawsze chce.
              • kawa3603 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 19:33
                proces7 napisał:

                > Tobie się zawsze chce.
                >
                Jak mam to rozumieć ? Ty zachowujesz się tak, jakbyś znał mnie lepiej niż ja
                sama . ;)
                • proces7 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 19:44
                  kawa3603 napisała:

                  > proces7 napisał:
                  >
                  > > Tobie się zawsze chce.
                  > >
                  > Jak mam to rozumieć ? Ty zachowujesz się tak, jakbyś znał mnie lepiej niż ja
                  > sama . ;)

                  Czyli znam Cię lepiej niż Ty, czy tylko Ci się tak wydaje?
                  >
                  • kawa3603 Re: Powoli będę kończył 16.01.07, 19:49
                    proces7 napisał:

                    > Czyli znam Cię lepiej niż Ty, czy tylko Ci się tak wydaje?
                    > >
                    >
                    To Tobie raczej sie wydaje.
      • kawa3603 Pisz notki, pisz 16.01.07, 12:21
        ja na to czekam. ;)
        • proces7 Re: Pisz notki, pisz 16.01.07, 12:37
          kawa3603 napisała:

          > ja na to czekam. ;)

          Proś mnie.
          • kawa3603 Re: Pisz notki, pisz 16.01.07, 15:35
            proces7 napisał:

            > Proś mnie.

            Jasne.
    • proces7 Napiszę notkę o alkoholikach 16.01.07, 12:11
      Chyba tak. Planowałem już kiedyś, ale mi uciekło.
      • kawa3603 Re: Napiszę notkę o alkoholikach 16.01.07, 12:21
        proces7 napisał:

        > Chyba tak. Planowałem już kiedyś, ale mi uciekło.

        Hm. Chyba nie odniesiesz tego do czata ?
        • proces7 Re: Napiszę notkę o alkoholikach 16.01.07, 12:38
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Chyba tak. Planowałem już kiedyś, ale mi uciekło.
          >
          > Hm. Chyba nie odniesiesz tego do czata ?

          Odniosę?
          • kawa3603 Re: Napiszę notkę o alkoholikach 16.01.07, 15:36
            proces7 napisał:

            > Odniosę?
            >
            Kolejny szrot ?
    • proces7 Popiszcie tu coś 16.01.07, 12:47
      Do jasnej cholery.
      • milarytka Re: Popiszcie tu coś 16.01.07, 13:45
        proces7 napisał:

        > Do jasnej cholery.
        Piszemy, nie denerwuj się :-) Witaj.
        • kawa3603 Re: Popiszcie tu coś 16.01.07, 15:50
          milarytka napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Do jasnej cholery.
          > Piszemy, nie denerwuj się :-) Witaj.

          Cześć Milarytko.
          • proces7 Re: Popiszcie tu coś 16.01.07, 19:29
            kawa3603 napisała:

            > milarytka napisała:
            >
            > > proces7 napisał:
            > >
            > > > Do jasnej cholery.
            > > Piszemy, nie denerwuj się :-) Witaj.

            > Cześć Milarytko.

            Wracaj milarytko.
        • proces7 Re: Popiszcie tu coś 16.01.07, 19:05
          milarytka napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Do jasnej cholery.
          > Piszemy, nie denerwuj się :-) Witaj.

          No widzę, że piszecie, ale słabo. Witaj.
      • kawa3603 Re: Popiszcie tu coś 16.01.07, 15:39
        proces7 napisał:

        > Do jasnej cholery.

        Piszemy do jasnej...
    • proces7 Może podam link do tego wątku w "Locie"? 16.01.07, 12:47

      • kawa3603 Re: Może podam link do tego wątku w "Locie"? 16.01.07, 15:40
        proces7 napisał:

        Już podałeś. :) Chwalipięta.
        • proces7 Re: Może podam link do tego wątku w "Locie"? 16.01.07, 19:21
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > Już podałeś. :) Chwalipięta.

          Teraz dopiero, a i tak nikt nie przyszedł.
          • kawa3603 Re: Może podam link do tego wątku w "Locie"? 16.01.07, 19:26

            >
            > Teraz dopiero, a i tak nikt nie przyszedł.

            Może Cię nie lubią ? :>
            • proces7 Re: Może podam link do tego wątku w "Locie"? 16.01.07, 19:41
              kawa3603 napisała:

              >
              > >
              > > Teraz dopiero, a i tak nikt nie przyszedł.
              >
              > Może Cię nie lubią ? :>

              Myślę, że nie są zdecydowani, czy te wątki są obciachowe, czy też nie.
    • proces7 Kurde 16.01.07, 12:49
      Że mi wcześniej do łba nie przyszło, by dać link tego wątku w sygnaturkę!
      • kawa3603 Re: Kurde 16.01.07, 15:40
        proces7 napisał:

        > Że mi wcześniej do łba nie przyszło, by dać link tego wątku w sygnaturkę!

        Aleś Ty mądry facet.
    • proces7 Dobra, piszcie, liczę na Was 16.01.07, 12:57
      Że tu zajrzycie i polecimy dalej.
      • kawa3603 Re: Dobra, piszcie, liczę na Was 16.01.07, 15:42
        Kiedyś zajrzymy.
    • proces7 Kończę powoli 16.01.07, 12:57
      I znikam. Wieczorem może czeka mnie niespodzianka?
      • kawa3603 Re: Kończę powoli 16.01.07, 15:42
        proces7 napisał:

        > I znikam. Wieczorem może czeka mnie niespodzianka?

        Kończysz już któryś raz i skończyć nie możesz.
        • proces7 Re: Kończę powoli 16.01.07, 19:24
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > I znikam. Wieczorem może czeka mnie niespodzianka?
          >
          > Kończysz już któryś raz i skończyć nie możesz.

          Nie ma niespodzianki.
          • kawa3603 Re: Kończę powoli 16.01.07, 19:27
            proces7 napisał:

            > Nie ma niespodzianki.

            Nie każdy ma czas na niespodzianki dla Ciebie. ;)
            • proces7 Re: Kończę powoli 16.01.07, 19:42
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > Nie ma niespodzianki.
              >
              > Nie każdy ma czas na niespodzianki dla Ciebie. ;)

              No fakt, ale mało kto tu pisze. To przykra niespodzianka.
    • proces7 Zerknę jeszcze kilka razy za chwilę 16.01.07, 12:58
      A potem już idę.
      • kawa3603 Re: Zerknę jeszcze kilka razy za chwilę 16.01.07, 15:43
        proces7 napisał:

        > A potem już idę.

        Już za chwileczkę, już za momencik...
    • proces7 W takich wątkach trzeba oszczędzać? 16.01.07, 12:59
      Słowa?
      • kawa3603 Re: W takich wątkach trzeba oszczędzać? 16.01.07, 15:44
        proces7 napisał:

        > Słowa?

        Pewnie tak.
    • proces7 Oszczędzać słowa 16.01.07, 13:00
      Trzymać je w rezerwie. Racjonować.
      • kawa3603 Re: Oszczędzać słowa 16.01.07, 15:45
        proces7 napisał:

        > Trzymać je w rezerwie. Racjonować.

        Żeby się nie przejeść za szybko ?
        • proces7 Re: Oszczędzać słowa 16.01.07, 19:26
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Trzymać je w rezerwie. Racjonować.
          >
          > Żeby się nie przejeść za szybko ?

          Żeby starczyło.
          • kawa3603 Re: Oszczędzać słowa 16.01.07, 19:31
            proces7 napisał:

            > Żeby starczyło.

            Nie martw się starczy. ;)
            • proces7 Re: Oszczędzać słowa 16.01.07, 19:42
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > Żeby starczyło.
              >
              > Nie martw się starczy. ;)

              Tobie tak, Tobie zostanie jeszcze.
    • proces7 Zerknąłem na czaty 16.01.07, 13:07
      Dno.
      • kawa3603 Re: Zerknąłem na czaty 16.01.07, 15:45
        proces7 napisał:

        > Dno.

        Poważnie ? Marka tam nie było ? :>
        • proces7 Re: Zerknąłem na czaty 16.01.07, 19:27
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Dno.
          >
          > Poważnie ? Marka tam nie było ? :>

          Nie wiem, ja go nie rozpoznaję. On ma różne nicki.
          • kawa3603 Re: Zerknąłem na czaty 16.01.07, 19:31
            proces7 napisał:

            > Nie wiem, ja go nie rozpoznaję. On ma różne nicki.

            Skoro tak mówisz to wiesz.
    • proces7 Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 13:42
      Spodziewam się tu burzliwej dyskusji.
      • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 15:49
        proces7 napisał:

        > Spodziewam się tu burzliwej dyskusji.

        Aha. Sprawdzę was jak przyjdę późną porą. ;)
        • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 19:28
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Spodziewam się tu burzliwej dyskusji.
          >
          > Aha. Sprawdzę was jak przyjdę późną porą. ;)

          No nie, masz tu siedzieć, dopóki nie wykonamy zadania.
          • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 19:35
            proces7 napisał:

            > No nie, masz tu siedzieć, dopóki nie wykonamy zadania.

            Już mnie wyrzucają od kompa. Mam 5 min.
            • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 19:45
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > No nie, masz tu siedzieć, dopóki nie wykonamy zadania.
              >
              > Już mnie wyrzucają od kompa. Mam 5 min.

              Wytłumacz im, że to ważne.
              • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 19:50
                proces7 napisał:

                > Wytłumacz im, że to ważne.

                Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.
                • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 19:59
                  kawa3603 napisała:

                  > proces7 napisał:
                  >
                  > > Wytłumacz im, że to ważne.
                  >
                  > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.

                  Powiedz, że mu współczuję. On będzie wiedział dlaczego.
                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:01
                    > kawa3603 napisała:

                    > > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.

                    Wku..ł się?
                    • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:08
                      nadziejkaa napisała:

                      > > kawa3603 napisała:
                      >
                      > > > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.
                      >
                      > Wku..ł się?

                      I wyszło, że się wkuł, echh...
                      • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:14
                        nadziejkaa napisała:

                        > nadziejkaa napisała:
                        >
                        > > > kawa3603 napisała:
                        > >
                        > > > > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.
                        > >
                        > > Wku..ł się?
                        >
                        > I wyszło, że się wkuł, echh...

                        Może ją dopuści do kompa? Zrobi mu loda i pozwoli jej, spoko.
                        • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:22
                          proces7 napisał:

                          > Może ją dopuści do kompa? Zrobi mu loda i pozwoli jej, spoko.

                          Hehe.
                          Ależ Ty za nią tęsknisz <szok>
                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:28
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > Może ją dopuści do kompa? Zrobi mu loda i pozwoli jej, spoko.
                            >
                            > Hehe.
                            > Ależ Ty za nią tęsknisz <szok>

                            Jest sumienna. To chyba jedyna jej zaleta.
                            • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:35
                              proces7 napisał:

                              > Jest sumienna. To chyba jedyna jej zaleta.

                              A może znudzona po prostu? <faja>
                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:40
                                nadziejkaa napisała:

                                > proces7 napisał:
                                >
                                > > Jest sumienna. To chyba jedyna jej zaleta.
                                >
                                > A może znudzona po prostu? <faja>

                                Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.
                                • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:48
                                  proces7 napisał:

                                  > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.

                                  No najważniejsze.
                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:51
                                    nadziejkaa napisała:

                                    > proces7 napisał:
                                    >
                                    > > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.
                                    >
                                    > No najważniejsze.

                                    A z mojej perspektywy jest mi przydatna.
                                    • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:00
                                      proces7 napisał:

                                      > A z mojej perspektywy jest mi przydatna.

                                      No dobra, dobra. Jakoś to przeżyję.
                                      • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:10
                                        nadziejkaa napisała:

                                        > proces7 napisał:
                                        >
                                        > > A z mojej perspektywy jest mi przydatna.
                                        >
                                        > No dobra, dobra. Jakoś to przeżyję.

                                        Nie masz wyjścia.
                                        • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:15
                                          proces7 napisał:

                                          > nadziejkaa napisała:
                                          >
                                          > > proces7 napisał:
                                          > >
                                          > > > A z mojej perspektywy jest mi przydatna.
                                          > >
                                          > > No dobra, dobra. Jakoś to przeżyję.
                                          >
                                          > Nie masz wyjścia.

                                          Zawsze jest jakieś wyjście.
                                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:22
                                            nadziejkaa napisała:

                                            > proces7 napisał:
                                            >
                                            > > nadziejkaa napisała:
                                            > >
                                            > > > proces7 napisał:
                                            > > >
                                            > > > > A z mojej perspektywy jest mi przydatna.
                                            > > >
                                            > > > No dobra, dobra. Jakoś to przeżyję.
                                            > >
                                            > > Nie masz wyjścia.
                                            >
                                            > Zawsze jest jakieś wyjście.

                                            Zawsze mam plan awaryjny.
                                            • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:29
                                              proces7 napisał:

                                              > > > Nie masz wyjścia.
                                              > >
                                              > > Zawsze jest jakieś wyjście.
                                              >
                                              > Zawsze mam plan awaryjny.

                                              No wiem, wiem, że proces to zawsze przygotowany na wszelkie ewentualności,
                                              n'est-ce pas?
                                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:37
                                                nadziejkaa napisała:

                                                > No wiem, wiem, że proces to zawsze przygotowany na wszelkie ewentualności,
                                                > n'est-ce pas?

                                                Oui, Mademoiselle.
                                                • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:45
                                                  proces7 napisał:

                                                  > nadziejkaa napisała:
                                                  >
                                                  > > No wiem, wiem, że proces to zawsze przygotowany na wszelkie ewentualności
                                                  > ,
                                                  > > n'est-ce pas?
                                                  >
                                                  > Oui, Mademoiselle.

                                                  <dyg>
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:52
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > nadziejkaa napisała:
                                                    > >
                                                    > > > No wiem, wiem, że proces to zawsze przygotowany na wszelkie ewentua
                                                    > lności
                                                    > > ,
                                                    > > > n'est-ce pas?
                                                    > >
                                                    > > Oui, Mademoiselle.
                                                    >
                                                    > <dyg>

                                                    <ukłon>
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:01
                                                    proces7 napisał:

                                                    > > > Oui, Mademoiselle.
                                                    > >
                                                    > > <dyg>
                                                    >
                                                    > <ukłon>

                                                    Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:08
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > > > Oui, Mademoiselle.
                                                    > > >
                                                    > > > <dyg>
                                                    > >
                                                    > > <ukłon>
                                                    >
                                                    > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.

                                                    I elegancko.
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:18
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:

                                                    > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    >
                                                    > I elegancko.

                                                    Lubię takie klimaty.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:26
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    > >
                                                    > > I elegancko.
                                                    >
                                                    > Lubię takie klimaty.

                                                    Nobilitują Cię.
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:38
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > proces7 napisał:
                                                    > >
                                                    > > > nadziejkaa napisała:
                                                    > >
                                                    > > > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    > > >
                                                    > > > I elegancko.
                                                    > >
                                                    > > Lubię takie klimaty.
                                                    >
                                                    > Nobilitują Cię.

                                                    Yhy.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 23:51
                                                    nadziejkaa napisała:



                                                    > > > > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    > > > >
                                                    > > > > I elegancko.
                                                    > > >
                                                    > > > Lubię takie klimaty.
                                                    > >
                                                    > > Nobilitują Cię.
                                                    >
                                                    > Yhy.

                                                    W ogóle moja obecność Was uszlachetnia jakoś.
                                                  • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 23:57
                                                    proces7 napisał:

                                                    > W ogóle moja obecność Was uszlachetnia jakoś.

                                                    Nie powiedziałabym.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:26
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    > >
                                                    > > I elegancko.
                                                    >
                                                    > Lubię takie klimaty.

                                                    W ogóle moje towarzystwo nobilituje.
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:39
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > proces7 napisał:
                                                    > >
                                                    > > > nadziejkaa napisała:
                                                    > >
                                                    > > > > Mmmmm, ale zrobiło się dostojnie.
                                                    > > >
                                                    > > > I elegancko.
                                                    > >
                                                    > > Lubię takie klimaty.
                                                    >
                                                    > W ogóle moje towarzystwo nobilituje.

                                                    Yhy.
                                • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:48
                                  proces7 napisał:

                                  > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.

                                  Ciekawe jak ja wyglądam z Twojej perspektywy.
                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:51
                                    nadziejkaa napisała:

                                    > proces7 napisał:
                                    >
                                    > > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.
                                    >
                                    > Ciekawe jak ja wyglądam z Twojej perspektywy.

                                    Niezgorzej.
                                    • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:01
                                      proces7 napisał:

                                      > nadziejkaa napisała:
                                      >
                                      > > proces7 napisał:
                                      > >
                                      > > > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.
                                      > >
                                      > > Ciekawe jak ja wyglądam z Twojej perspektywy.
                                      >
                                      > Niezgorzej.

                                      Oj. A nie możesz rozwinąć bardziej myśli?
                                      • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:10
                                        nadziejkaa napisała:

                                        > proces7 napisał:
                                        >
                                        > > nadziejkaa napisała:
                                        > >
                                        > > > proces7 napisał:
                                        > > >
                                        > > > > Ważne jak to wygląda z mojej perspektywy.
                                        > > >
                                        > > > Ciekawe jak ja wyglądam z Twojej perspektywy.
                                        > >
                                        > > Niezgorzej.
                                        >
                                        > Oj. A nie możesz rozwinąć bardziej myśli?

                                        Postaram się.
                                        • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:16
                                          proces7 napisał:

                                          > nadziejkaa napisała:

                                          > > Oj. A nie możesz rozwinąć bardziej myśli?
                                          >
                                          > Postaram się.

                                          Ale kiedy? Znowu zapomnisz.
                                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:22
                                            nadziejkaa napisała:

                                            > proces7 napisał:
                                            >
                                            > > nadziejkaa napisała:
                                            >
                                            > > > Oj. A nie możesz rozwinąć bardziej myśli?
                                            > >
                                            > > Postaram się.
                                            >
                                            > Ale kiedy? Znowu zapomnisz.

                                            Przypomnisz mi.
                                            • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:29
                                              proces7 napisał:


                                              > > Ale kiedy? Znowu zapomnisz.
                                              >
                                              > Przypomnisz mi.

                                              Dobra, to przypomnij mi, że mam Ci przypomnieć.
                                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:37
                                                nadziejkaa napisała:

                                                > proces7 napisał:
                                                >
                                                >
                                                > > > Ale kiedy? Znowu zapomnisz.
                                                > >
                                                > > Przypomnisz mi.
                                                >
                                                > Dobra, to przypomnij mi, że mam Ci przypomnieć.

                                                Jeśli sobie przypomnę.
                                                • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:45
                                                  proces7 napisał:

                                                  > nadziejkaa napisała:
                                                  >
                                                  > > proces7 napisał:
                                                  > >
                                                  > >
                                                  > > > > Ale kiedy? Znowu zapomnisz.
                                                  > > >
                                                  > > > Przypomnisz mi.
                                                  > >
                                                  > > Dobra, to przypomnij mi, że mam Ci przypomnieć.
                                                  >
                                                  > Jeśli sobie przypomnę.

                                                  Cieszę się, że w końcu doszliśmy do porozumienia ;)
                            • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:42
                              proces7 napisał:

                              > > Ależ Ty za nią tęsknisz <szok>
                              >
                              > Jest sumienna. To chyba jedyna jej zaleta.
                              >
                              Już nie będziesz musiał mnie długo znosić. Mam Cię po dziurki w nosie już.
                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:43
                                kawa3603 napisała:

                                > Już nie będziesz musiał mnie długo znosić. Mam Cię po dziurki w nosie już.

                                Nie przesadzaj.
                                • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:48
                                  proces7 napisał:

                                  > Nie przesadzaj.
                                  >
                                  Nie przesadzam.
                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:49
                                    kawa3603 napisała:

                                    > proces7 napisał:
                                    >
                                    > > Nie przesadzaj.
                                    > >
                                    > Nie przesadzam.

                                    Co Cię ugryzło znowu?
                                    • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:58
                                      proces7 napisał:

                                      > Co Cię ugryzło znowu?
                                      >
                                      Wygląda jakby ugryzło ?
                                      • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:04
                                        kawa3603 napisała:

                                        > proces7 napisał:
                                        >
                                        > > Co Cię ugryzło znowu?
                                        > >
                                        > Wygląda jakby ugryzło ?

                                        Nienajlepiej wygląda w każdym razie.
                                        • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:17
                                          proces7 napisał:

                                          > Nienajlepiej wygląda w każdym razie.
                                          >
                                          Ja jestem bardzo uczuciowa i mam dość żywy temperament. Dlatego mozna łatwo
                                          czasem po mnie coś odczytać.
                                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:27
                                            kawa3603 napisała:

                                            > proces7 napisał:
                                            >
                                            > > Nienajlepiej wygląda w każdym razie.
                                            > >
                                            > Ja jestem bardzo uczuciowa i mam dość żywy temperament. Dlatego mozna łatwo
                                            > czasem po mnie coś odczytać.

                                            Widzę Cię i opisuję, bo czytam po Tobie.
                                            • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:40
                                              proces7 napisał:

                                              > Widzę Cię i opisuję, bo czytam po Tobie.
                                              >
                                              Chyba tęsknię ? :>
                                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:55
                                                kawa3603 napisała:

                                                > proces7 napisał:
                                                >
                                                > > Widzę Cię i opisuję, bo czytam po Tobie.
                                                > >
                                                > Chyba tęsknię ? :>

                                                Ja czytam, Mickiewicz tęsknił.
                                                • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 02:01
                                                  proces7 napisał:

                                                  > Ja czytam, Mickiewicz tęsknił.
                                                  >
                                                  Aha.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 02:06
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Ja czytam, Mickiewicz tęsknił.
                                                    > >
                                                    > Aha.

                                                    Czyli mogę czytać "po Tobie"?
                                                  • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 02:22
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Czyli mogę czytać "po Tobie"?
                                                    >
                                                    A chcesz ?
                                        • kawa3603 Ale tylko czasem 17.01.07, 01:17
                                          i trzeba mnie trochę znać.
                                          • proces7 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 01:26
                                            kawa3603 napisała:

                                            > i trzeba mnie trochę znać.

                                            Daj się poznać.
                                            • kawa3603 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 01:39
                                              proces7 napisał:

                                              > Daj się poznać.

                                              Komu ?
                                              • proces7 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 01:54
                                                kawa3603 napisała:

                                                > proces7 napisał:
                                                >
                                                > > Daj się poznać.
                                                >
                                                > Komu ?

                                                Komukolwiek to yano Cię zabanował na blogu? Jak Ty do niego trafiłaś?
                                                • kawa3603 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 02:00
                                                  proces7 napisał:

                                                  > Komukolwiek to yano Cię zabanował na blogu? Jak Ty do niego trafiłaś?

                                                  Wszystko zabanował. Zaczął rozmowę najpierw a późnij wszystko pokasował.
                                                  Już pisałam z jakiegoś bloga weszłam . Nie pamiętam jakiego.
                                                  • proces7 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 02:05
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Komukolwiek to yano Cię zabanował na blogu? Jak Ty do niego trafiłaś?
                                                    >
                                                    > Wszystko zabanował. Zaczął rozmowę najpierw a późnij wszystko pokasował.
                                                    > Już pisałam z jakiegoś bloga weszłam . Nie pamiętam jakiego.

                                                    Po co się wszędzie pakujesz? Obawiam się, że znam tego yano, a on mógł słyszeć o
                                                    Tobie. Daj link.
                                                  • kawa3603 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 02:18
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Tobie. Daj link.

                                                    Już nie mam chyba. Wykasowałam. Zaraz jeszcze sprawdzę.
                                                  • proces7 Re: Ale tylko czasem 17.01.07, 02:23
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Tobie. Daj link.
                                                    >
                                                    > Już nie mam chyba. Wykasowałam. Zaraz jeszcze sprawdzę.

                                                    No sprawdź.
                                                • kawa3603 Znasz 17.01.07, 02:00
                                                  go ?
                                                  • proces7 Re: Znasz 17.01.07, 02:05
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > go ?

                                                    Daj link, to Ci napiszę czy znam.
                                                  • kawa3603 Re: Znasz 17.01.07, 02:21
                                                    proces7 napisał:

                                                    > kawa3603 napisała:
                                                    >
                                                    > > go ?
                                                    >
                                                    > Daj link, to Ci napiszę czy znam.

                                                    yano.blog.pl/
                                                  • proces7 Re: Znasz 17.01.07, 02:29
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > kawa3603 napisała:
                                                    > >
                                                    > > > go ?
                                                    > >
                                                    > > Daj link, to Ci napiszę czy znam.
                                                    >
                                                    > yano.blog.pl/

                                                    Znam, ale nie czytuję jego bloga.
                                                  • kawa3603 Re: Znasz 17.01.07, 02:39
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Znam, ale nie czytuję jego bloga.

                                                    Ja już też nie. Nie lubię osłów.
                                                  • proces7 Re: Znasz 17.01.07, 02:47
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Znam, ale nie czytuję jego bloga.
                                                    >
                                                    > Ja już też nie. Nie lubię osłów.

                                                    Skoro nie lubisz osłów, to po co czytujesz ich blogi?
                                                  • kawa3603 Re: Znasz 17.01.07, 02:55
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Skoro nie lubisz osłów, to po co czytujesz ich blogi?
                                                    >
                                                    Jak nie zaczniesz rozmawiać to nie wiesz czy to osioł.
                                                  • proces7 Re: Znasz 17.01.07, 03:07
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Skoro nie lubisz osłów, to po co czytujesz ich blogi?
                                                    > >
                                                    > Jak nie zaczniesz rozmawiać to nie wiesz czy to osioł.

                                                    Po przeczytaniu bloga nie umiesz się zorientować?
                                                  • kawa3603 Re: Znasz 17.01.07, 03:17
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Po przeczytaniu bloga nie umiesz się zorientować?
                                                    >
                                                    Nie przeczytałam całego i to był błąd , zaczęłam czytać.
                                                  • proces7 Re: Znasz 17.01.07, 03:22
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Po przeczytaniu bloga nie umiesz się zorientować?
                                                    > >
                                                    > Nie przeczytałam całego i to był błąd , zaczęłam czytać.

                                                    Nie przeczytasz i komentujesz.
                                                  • kawa3603 Re: Znasz 17.01.07, 03:29
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Nie przeczytasz i komentujesz.
                                                    >
                                                    Komentowałam notkę. Mam czytać wszystko po dwa razy ?
                                                  • kawa3603 Późno już 17.01.07, 03:30
                                                    idę trochę pospać.
                                                  • proces7 Re: Późno już 17.01.07, 03:39
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > idę trochę pospać.

                                                    Idź, jutro się tu zamelduj.
                                                  • kawa3603 Re: Późno już 17.01.07, 03:43
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Idź, jutro się tu zamelduj.

                                                    :)
                                                  • kawa3603 Ty też się połóż 17.01.07, 03:31
                                                    :)
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 03:39
                                                    Na razie nie mogę.
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 03:43
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Na razie nie mogę.

                                                    Dlaczego nie możesz ?
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 03:58
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Na razie nie mogę.
                                                    >
                                                    > Dlaczego nie możesz ?

                                                    Łóżko jest zajęte.
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 10:08
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Łóżko jest zajęte.

                                                    A będzie wolne ? :> Przyjmujesz zakochanych na intymne chwile pod dach ?
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 21:22
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Łóżko jest zajęte.
                                                    >
                                                    > A będzie wolne ? :> Przyjmujesz zakochanych na intymne chwile pod dach ?

                                                    Nie, mamy jedno łóżko na dwóch.
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 21:58
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Nie, mamy jedno łóżko na dwóch.

                                                    Przestań.
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:06
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Nie, mamy jedno łóżko na dwóch.
                                                    >
                                                    > Przestań.

                                                    Co mam przestać, przecież piszę prawdę.
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:12
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Co mam przestać, przecież piszę prawdę.

                                                    To kup materac temu drugiemu. Nie załamuj mnie.
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:18
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > Co mam przestać, przecież piszę prawdę.
                                                    >
                                                    > To kup materac temu drugiemu. Nie załamuj mnie.

                                                    Nie ma go gdzie wstawić.
                                                  • nadziejkaa Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:23
                                                    Ona jest momentami bardzo kiczowata, ale w tej swojej kiczowatości jest właśnie
                                                    fajna. Przypominają mi się wtedy moje lata dziecięce.
                                                  • proces7 Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:29
                                                    A konkretnie co lubisz?
                                                  • nadziejkaa Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:40
                                                    proces7 napisał:

                                                    > A konkretnie co lubisz?

                                                    Mam sentyment do Europe, Modern Talking, Annie Lenox, Chris Rea, Cindy Lauper,
                                                    Madonna - to tak mniej konkretnie.

                                                    Mam w necie stacje radiowe z muzą z tamtych lat i lubię sobie posłuchać.

                                                  • kawa3603 Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:50
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > A konkretnie co lubisz?
                                                    >
                                                    > Mam sentyment do Europe, Modern Talking, Annie Lenox, Chris Rea, Cindy Lauper,
                                                    > Madonna - to tak mniej konkretnie.
                                                    >
                                                    > Mam w necie stacje radiowe z muzą z tamtych lat i lubię sobie posłuchać.
                                                    >
                                                    Nadziejko mało jest osób, które nie mają do nich sentymentu.
                                                  • nadziejkaa Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:56
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > Nadziejko mało jest osób, które nie mają do nich sentymentu.

                                                    Ale znam takich, co uważają, że muzyka lat 80's jest mało ambitna. Chodzi mi tu
                                                    o ten prosty, łatwy i lekki pop. Z jednym rytmem.
                                                  • kawa3603 Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 23:06
                                                    nadziejkaa napisała:
                                                    Ale znam takich, co uważają, że muzyka lat 80's jest mało ambitna. Chodzi mi tu
                                                    >
                                                    > o ten prosty, łatwy i lekki pop. Z jednym rytmem.

                                                    Nie wiem Nadziejko, może ja mam mało wyszukany gust, jednak raczej tylko w
                                                    muzyce, albo te osoby są wybredne. Może to kwestia psychiki, może wmawiają sobie
                                                    gusta ? Trudno mi powiedzieć. Ja zawsze kochałam muzykę , śpiew i taniec w
                                                    wielorakim wydaniu. Nie zawsze chce się wszystko brać na poważnie i na sztywno.
                                                  • kawa3603 Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:31
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Ona jest momentami bardzo kiczowata, ale w tej swojej kiczowatości jest właśnie
                                                    >
                                                    > fajna. Przypominają mi się wtedy moje lata dziecięce.

                                                    Ja nie lubię tylko heavy metalu i za jazzem nie przepadam. A tak, jak coś tylko
                                                    jest muzyką, to aby grało. Nie potrafiłabym chyba żyć bez muzyki.
                                                  • kawa3603 Re: Lubię muzykę lat 80's 17.01.07, 22:32
                                                    Nie mam radia w aucie obecnie, bo nam ukradli i już nie chciało nam się trudzić.
                                                    To teraz jadąc śpiewam na całe gardło. ;)
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:24
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Nie ma go gdzie wstawić.

                                                    Chcesz chyba, abym zaczęła się martwić ?
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:30
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > Chcesz chyba, abym zaczęła się martwić ?

                                                    Cóż mi da Twe zmartwienie?
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:39
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Cóż mi da Twe zmartwienie?

                                                    Wiem, nic.
                                                  • nadziejkaa Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:24
                                                    Nie macie gdzie spać?
                                                  • proces7 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:31
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Nie macie gdzie spać?

                                                    Nie wszyscy. Tylko niektórzy.
                                                  • nadziejkaa Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:41
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > Nie macie gdzie spać?
                                                    >
                                                    > Nie wszyscy. Tylko niektórzy.

                                                    Ty?
                                                  • kawa3603 Re: Ty też się połóż 17.01.07, 22:33
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Nie macie gdzie spać?

                                                    No nie mamy. ;)
                                                  • kawa3603 Dobranoc 17.01.07, 03:31
                                                    pa
                                                  • proces7 Re: Dobranoc 17.01.07, 03:40
                                                    kawa3603 napisała:

                                                    > pa

                                                    Dobranoc.
                                    • kawa3603 Może to napięcie 17.01.07, 00:59
                                      pomiesiączkowe. ;)
                                      • proces7 Re: Może to napięcie 17.01.07, 01:03
                                        kawa3603 napisała:

                                        > pomiesiączkowe. ;)

                                        PMS.
                                      • proces7 Re: Może to napięcie 17.01.07, 01:03
                                        kawa3603 napisała:

                                        > pomiesiączkowe. ;)

                                        Post Menstrual Syndrom.
                        • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:37
                          proces7 napisał:

                          > Może ją dopuści do kompa? Zrobi mu loda i pozwoli jej, spoko.

                          Zrobię mu loda bezinteresownie. ;)
                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:45
                            kawa3603 napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > Może ją dopuści do kompa? Zrobi mu loda i pozwoli jej, spoko.
                            >
                            > Zrobię mu loda bezinteresownie. ;)

                            W trakcie będziesz myśleć o tym, co by tu wpisać;)
                            • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:53
                              proces7 napisał:

                              > > Zrobię mu loda bezinteresownie. ;)
                              >
                              > W trakcie będziesz myśleć o tym, co by tu wpisać;)

                              Jak robie loda to nie myślę o niczym innym. ;)
                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:59
                                kawa3603 napisała:

                                > proces7 napisał:
                                >
                                > > > Zrobię mu loda bezinteresownie. ;)
                                > >
                                > > W trakcie będziesz myśleć o tym, co by tu wpisać;)
                                >
                                > Jak robie loda to nie myślę o niczym innym. ;)

                                O niczym innym niż co?
                                • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:12
                                  proces7 napisał:

                                  > O niczym innym niż co?

                                  Niż o tym co robię.
                    • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:10
                      nadziejkaa napisała:

                      > > kawa3603 napisała:
                      >
                      > > > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.
                      >
                      > Wku..ł się?

                      Mogłaby go tu posadzić z nami, nie?
                      • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:13
                        proces7 napisał:

                        > Mogłaby go tu posadzić z nami, nie?

                        No, oddychnąłby SE chłopina trochę.
                        • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:17
                          nadziejkaa napisała:

                          > proces7 napisał:
                          >
                          > > Mogłaby go tu posadzić z nami, nie?
                          >
                          > No, oddychnąłby SE chłopina trochę.

                          On oddycha, kiedy ona pisze przecież.
                          • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:25
                            proces7 napisał:

                            > On oddycha, kiedy ona pisze przecież.

                            A skUnd wiesz, że jak ona pisze, to on nie wykonuje prac domowych?
                            • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:32
                              nadziejkaa napisała:

                              > proces7 napisał:
                              >
                              > > On oddycha, kiedy ona pisze przecież.
                              >
                              > A skUnd wiesz, że jak ona pisze, to on nie wykonuje prac domowych?

                              Pewnie wykonuje, jak zwykle. Tyle że wtedy w spokoju.
                              • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:37
                                proces7 napisał:

                                > Pewnie wykonuje, jak zwykle. Tyle że wtedy w spokoju.

                                Chyba nie ma z nią łatwego życia. Tak coś czuję.
                                • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:45
                                  nadziejkaa napisała:

                                  > proces7 napisał:
                                  >
                                  > > Pewnie wykonuje, jak zwykle. Tyle że wtedy w spokoju.
                                  >
                                  > Chyba nie ma z nią łatwego życia. Tak coś czuję.

                                  Ja bym kawę zorganizował. Ale podejrzewam, że jej mąż to kapeć.
                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 20:51
                                    proces7 napisał:

                                    > Ja bym kawę zorganizował. Ale podejrzewam, że jej mąż to kapeć.

                                    No ale kawa to chyba zorganizowana. Przeca SE grafik miała zrobić. A jej
                                    facetem, to ja się zajmę, jakby co <faja>
                                    • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:00
                                      nadziejkaa napisała:

                                      > proces7 napisał:
                                      >
                                      > > Ja bym kawę zorganizował. Ale podejrzewam, że jej mąż to kapeć.
                                      >
                                      > No ale kawa to chyba zorganizowana. Przeca SE grafik miała zrobić. A jej
                                      > facetem, to ja się zajmę, jakby co <faja>

                                      To nie byłoby dobre wyjście. Wtedy chłop by ją olał, a ona musiałaby więcej
                                      czasu poświęcić pracom domowym. I miałaby mniej czasu na spamowanie ze mną.
                                      • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:06
                                        proces7 napisał:

                                        > To nie byłoby dobre wyjście. Wtedy chłop by ją olał, a ona musiałaby więcej
                                        > czasu poświęcić pracom domowym. I miałaby mniej czasu na spamowanie ze mną.

                                        A ja to co?? Ciągle tylko kawa i kawa <faja>
                                        • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:14
                                          nadziejkaa napisała:

                                          > proces7 napisał:
                                          >
                                          > > To nie byłoby dobre wyjście. Wtedy chłop by ją olał, a ona musiałaby więc
                                          > ej
                                          > > czasu poświęcić pracom domowym. I miałaby mniej czasu na spamowanie ze mn
                                          > ą.
                                          >
                                          > A ja to co?? Ciągle tylko kawa i kawa <faja>

                                          No Ty też oczywiście, ale Ty nie masz męża, o ile wiem. Stara panna.
                                          • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:22
                                            proces7 napisał:

                                            > No Ty też oczywiście, ale Ty nie masz męża, o ile wiem. Stara panna.

                                            Stare to są te, co nie mają facetów. I nie ma je kto stukać.
                                            • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:29
                                              nadziejkaa napisała:

                                              > proces7 napisał:
                                              >
                                              > > No Ty też oczywiście, ale Ty nie masz męża, o ile wiem. Stara panna.
                                              >
                                              > Stare to są te, co nie mają facetów. I nie ma je kto stukać.

                                              Stare też są stukane.
                                              • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:36
                                                proces7 napisał:

                                                > nadziejkaa napisała:

                                                > > Stare to są te, co nie mają facetów. I nie ma je kto stukać.
                                                >
                                                > Stare też są stukane.

                                                Skąd wiesz?
                                                • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:42
                                                  nadziejkaa napisała:

                                                  > proces7 napisał:
                                                  >
                                                  > > nadziejkaa napisała:
                                                  >
                                                  > > > Stare to są te, co nie mają facetów. I nie ma je kto stukać.
                                                  > >
                                                  > > Stare też są stukane.
                                                  >
                                                  > Skąd wiesz?

                                                  Czytałem w pismach dla kobiet.
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:51
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:

                                                    > > > Stare też są stukane.
                                                    > >
                                                    > > Skąd wiesz?
                                                    >
                                                    > Czytałem w pismach dla kobiet.

                                                    Aha, pewnie w Cosmopolitan.
                                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 21:57
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Aha, pewnie w Cosmopolitan.

                                                    Nie pamiętam. Chyba to była "Viva".
                                                  • nadziejkaa Re: Dobra, wracam wieczorem 16.01.07, 22:06
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Nie pamiętam. Chyba to była "Viva".

                                                    "Viva, viva, cały ten świat"
                                      • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 10:45
                                        proces7 napisał:

                                        > nadziejkaa napisała:
                                        >
                                        > > proces7 napisał:
                                        > >
                                        > > > Ja bym kawę zorganizował. Ale podejrzewam, że jej mąż to kapeć.
                                        > >
                                        > > No ale kawa to chyba zorganizowana. Przeca SE grafik miała zrobić. A jej
                                        > > facetem, to ja się zajmę, jakby co <faja>
                                        >
                                        > To nie byłoby dobre wyjście. Wtedy chłop by ją olał, a ona musiałaby więcej
                                        > czasu poświęcić pracom domowym. I miałaby mniej czasu na spamowanie ze mną.
                                        >

                                        Nie schlebiaj sobie Nadziejko, mój facet nawet nie zwróciłby na Ciebie uwagi. On
                                        woli takie zwariowane nudziary jak ja. A jest ich niewiele. ;)
                                        A Ty procku nie wiem czy byś mnie zorganizował. Może. Nie jestem pewna czy
                                        moglibyśmy być razem. Może od razu bym Cię odrzuciła.
                                        A grafiku nie zrobiłam jeszcze. Ale już mam go na ukończeniu. :)
                                        • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 21:28
                                          kawa3603 napisała:

                                          > A grafiku nie zrobiłam jeszcze. Ale już mam go na ukończeniu. :)

                                          Twój grafik musi być zaakceptowany przeze mnie.
                                          • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 22:01
                                            proces7 napisał:

                                            > Twój grafik musi być zaakceptowany przeze mnie.

                                            To może Ty mi zrób grafik , a ja naniosę ewentualne korekty. ;)
                                            • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 22:04
                                              kawa3603 napisała:

                                              > proces7 napisał:
                                              >
                                              > > Twój grafik musi być zaakceptowany przeze mnie.
                                              >
                                              > To może Ty mi zrób grafik , a ja naniosę ewentualne korekty. ;)

                                              Dobrze, ale bez korekt.
                                              • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 22:10
                                                proces7 napisał:

                                                > Dobrze, ale bez korekt.
                                                >
                                                Powiem czy dobrze jak zobaczę grafik. ;)
                              • nadziejkaa Czy będzie może dzisiaj 16.01.07, 20:38
                                Przerwa techniczna od 21.00 do 21.45?
                                • proces7 Re: Czy będzie może dzisiaj 16.01.07, 20:46
                                  nadziejkaa napisała:

                                  > Przerwa techniczna od 21.00 do 21.45?

                                  Nie taka znowu. Będziemy skrobac od czasu do czasu. Zresztą może tam zwerbujemy
                                  kogoś.
                                  • nadziejkaa Re: Czy będzie może dzisiaj 16.01.07, 20:52
                                    proces7 napisał:

                                    > Nie taka znowu. Będziemy skrobac od czasu do czasu. Zresztą może tam
                                    zwerbujemy kogoś.

                                    Zwerbujemy, czyli zwiążemy, i wbrew jego woli zaciągniemy go tu, każąc pisać,
                                    pod groźbą... no właśnie, czego?
                              • nadziejkaa Czy będzie może dzisiaj 16.01.07, 20:38
                                Że tak się zapytam nieśmiało.
                                • proces7 Re: Czy będzie może dzisiaj 16.01.07, 20:46
                                  nadziejkaa napisała:

                                  > Że tak się zapytam nieśmiało.

                                  No, wykorzystamy ją w celach werbunkowych, jak już napisałem.
                              • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:44
                                proces7 napisał:

                                > Pewnie wykonuje, jak zwykle. Tyle że wtedy w spokoju.
                                >
                                Naprawdę ?
                                • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:54
                                  kawa3603 napisała:

                                  > proces7 napisał:
                                  >
                                  > > Pewnie wykonuje, jak zwykle. Tyle że wtedy w spokoju.
                                  > >
                                  > Naprawdę ?

                                  Spekuluję jeno.
                                  • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:06
                                    proces7 napisał:

                                    > Spekuluję jeno.
                                    >
                                    Nie pomyślałeś, że może czasem mi być przykro ?
                                    • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:27
                                      kawa3603 napisała:

                                      > proces7 napisał:
                                      >
                                      > > Spekuluję jeno.
                                      > >
                                      > Nie pomyślałeś, że może czasem mi być przykro ?

                                      Ani przez moment.
                                      • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:40
                                        proces7 napisał:

                                        > Ani przez moment.
                                        >
                                        No widzisz jak to z tym Twoim myśleniem.
                          • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:38
                            proces7 napisał:

                            > On oddycha, kiedy ona pisze przecież.
                            >
                            Chcielibyście, aby tak było , prawda ?
                            • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:44
                              kawa3603 napisała:

                              > proces7 napisał:
                              >
                              > > On oddycha, kiedy ona pisze przecież.
                              > >
                              > Chcielibyście, aby tak było , prawda ?

                              Coś Ty taka przewrażliwiona dzisiaj?
                              • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:53
                                proces7 napisał:

                                > Coś Ty taka przewrażliwiona dzisiaj?
                                >
                                A myślisz, ze ile mogę tego słuchać z każdej strony ?
                                Naprawdę uważasz, że mnie to bawi ?
                                • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:00
                                  kawa3603 napisała:

                                  > proces7 napisał:
                                  >
                                  > > Coś Ty taka przewrażliwiona dzisiaj?
                                  > >
                                  > A myślisz, ze ile mogę tego słuchać z każdej strony ?
                                  > Naprawdę uważasz, że mnie to bawi ?

                                  Wszędzie Cię pełno to i przeczytasz to i owo.
                                  • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:13
                                    proces7 napisał:

                                    > Wszędzie Cię pełno to i przeczytasz to i owo.
                                    >
                                    Tylko dlaczego czytam to i tutaj ?
                                    • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:17
                                      kawa3603 napisała:

                                      > proces7 napisał:
                                      >
                                      > > Wszędzie Cię pełno to i przeczytasz to i owo.
                                      > >
                                      > Tylko dlaczego czytam to i tutaj ?

                                      A co chciałabyś tu przeczytać? Napiszę to.
                                      • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:30
                                        proces7 napisał:

                                        > A co chciałabyś tu przeczytać? Napiszę to.
                                        >
                                        Nie chcę takiego pisania.
                                        • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:36
                                          kawa3603 napisała:

                                          > proces7 napisał:
                                          >
                                          > > A co chciałabyś tu przeczytać? Napiszę to.
                                          > >
                                          > Nie chcę takiego pisania.

                                          To czego chcesz?
                                          • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:50
                                            proces7 napisał:

                                            > To czego chcesz?
                                            >
                                            Nic nie chcę proces, nic.
                        • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:35
                          nadziejkaa napisała:

                          > proces7 napisał:
                          >
                          > > Mogłaby go tu posadzić z nami, nie?
                          >
                          > No, oddychnąłby SE chłopina trochę.

                          Zajmij się swoim chłopem Nadziejko o ile go masz i życzę Ci aby Twój znosił Cie
                          i kochał tak jak mój. Naprawdę.
                          • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:42
                            kawa3603 napisała:

                            > Zajmij się swoim chłopem Nadziejko o ile go masz i życzę Ci aby Twój znosił Cie
                            > i kochał tak jak mój. Naprawdę.

                            Myślałem, że się polubiłyście...
                            • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:48
                              proces7 napisał:

                              > Myślałem, że się polubiłyście...
                              >
                              Wolno myślisz.
                              • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:50
                                kawa3603 napisała:

                                > proces7 napisał:
                                >
                                > > Myślałem, że się polubiłyście...
                                > >
                                > Wolno myślisz.

                                Ale za to perspektywicznie.
                                • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:00
                                  proces7 napisał:

                                  > Ale za to perspektywicznie.
                                  >
                                  Przerastają mnie Twoje perspektywy. Chociaż z myśleniem nigdy nie miałam kłopotów.
                                  • proces7 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:02
                                    kawa3603 napisała:

                                    > proces7 napisał:
                                    >
                                    > > Ale za to perspektywicznie.
                                    > >
                                    > Przerastają mnie Twoje perspektywy. Chociaż z myśleniem nigdy nie miałam kłopot
                                    > ów.

                                    Kiedyś musi być ten pierwszy raz.
                                    • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 01:14
                                      proces7 napisał:

                                      > Kiedyś musi być ten pierwszy raz.
                                      >
                                      Jasne.
                      • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:21
                        proces7 napisał:

                        > > Wku..ł się?
                        >
                        > Mogłaby go tu posadzić z nami, nie?
                        >
                        Chcielibyście. On jakby tu usiadł to chyba Ty nie byłbyś najszczęśliwszy. ;)
                    • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:19
                      nadziejkaa napisała:

                      > > kawa3603 napisała:
                      >
                      > > > Nie chcę mówić co małżonek tutaj wygaduje.
                      >
                      > Wku..ł się?

                      Nie Nadziejko ja mam miłego męża. ;)
                  • nadziejkaa Poczekam 16.01.07, 20:05
                    Jak ktoś mnie zmoderuje, bo mam dzisiaj lenia.
                    • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:08
                      Tylko proszę mi nie pisać, że jak mam lenia, to mam tu nie siedzieć.
                      • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:15
                        nadziejkaa napisała:

                        > Tylko proszę mi nie pisać, że jak mam lenia, to mam tu nie siedzieć.

                        Kto ma tak nie pisać?
                        • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:22
                          proces7 napisał:

                          > nadziejkaa napisała:
                          >
                          > > Tylko proszę mi nie pisać, że jak mam lenia, to mam tu nie siedzieć.
                          >
                          > Kto ma tak nie pisać?

                          Ty.
                          • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:29
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > nadziejkaa napisała:
                            > >
                            > > > Tylko proszę mi nie pisać, że jak mam lenia, to mam tu nie siedzieć
                            > .
                            > >
                            > > Kto ma tak nie pisać?
                            >
                            > Ty.

                            To nie napiszę.
                            • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:35
                              proces7 napisał:

                              > nadziejkaa napisała:

                              > > > Kto ma tak nie pisać?
                              > >
                              > > Ty.
                              >
                              > To nie napiszę.

                              <usta>
                              • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:41
                                nadziejkaa napisała:

                                > proces7 napisał:
                                >
                                > > nadziejkaa napisała:
                                >
                                > > > > Kto ma tak nie pisać?
                                > > >
                                > > > Ty.
                                > >
                                > > To nie napiszę.
                                >
                                > <usta>

                                Ciumek.
                                • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:48
                                  proces7 napisał:

                                  > nadziejkaa napisała:

                                  > > <usta>
                                  >
                                  > Ciumek.

                                  Srumek.
                    • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:09
                      Bo się nigdzie nie ruszę!
                      • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:15
                        nadziejkaa napisała:

                        > Bo się nigdzie nie ruszę!

                        Słuszne stanowisko.
                        • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:23
                          proces7 napisał:

                          > nadziejkaa napisała:
                          >
                          > > Bo się nigdzie nie ruszę!
                          >
                          > Słuszne stanowisko.

                          ;)
                      • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:15
                        Jedynie słuszne.
                        • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:23
                          proces7 napisał:

                          > Jedynie słuszne.

                          Oj.
                          • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:29
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > Jedynie słuszne.
                            >
                            > Oj.

                            Bezsprzecznie dobry wybór.
                            • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:36
                              proces7 napisał:

                              > Bezsprzecznie dobry wybór.

                              No. Teraz mi się podoba ;)
                              • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:41
                                nadziejkaa napisała:

                                > proces7 napisał:
                                >
                                > > Bezsprzecznie dobry wybór.
                                >
                                > No. Teraz mi się podoba ;)

                                Pięknie to ująłem, co?
                                • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:49
                                  proces7 napisał:

                                  > Pięknie to ująłem, co?

                                  Cudownie. Już lepiej nie można było.
                                  • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:52
                                    nadziejkaa napisała:

                                    > proces7 napisał:
                                    >
                                    > > Pięknie to ująłem, co?
                                    >
                                    > Cudownie. Już lepiej nie można było.

                                    Ach i och!
                                    • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:01
                                      proces7 napisał:

                                      > > Cudownie. Już lepiej nie można było.
                                      >
                                      > Ach i och!

                                      Dobrze Ci chociaż?
                                      • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:11
                                        nadziejkaa napisała:

                                        > proces7 napisał:
                                        >
                                        > > > Cudownie. Już lepiej nie można było.
                                        > >
                                        > > Ach i och!
                                        >
                                        > Dobrze Ci chociaż?

                                        Tak, mam erekcję prawie.
                                        • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:16
                                          proces7 napisał:

                                          > > > Ach i och!
                                          > >
                                          > > Dobrze Ci chociaż?
                                          >
                                          > Tak, mam erekcję prawie.

                                          Jak mnie czytasz?
                                          • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:22
                                            nadziejkaa napisała:

                                            > proces7 napisał:
                                            >
                                            > > > > Ach i och!
                                            > > >
                                            > > > Dobrze Ci chociaż?
                                            > >
                                            > > Tak, mam erekcję prawie.
                                            >
                                            > Jak mnie czytasz?

                                            No jasne.
                                            • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:30
                                              proces7 napisał:

                                              > nadziejkaa napisała:
                                              >
                                              > > proces7 napisał:
                                              > >
                                              > > > > > Ach i och!
                                              > > > >
                                              > > > > Dobrze Ci chociaż?
                                              > > >
                                              > > > Tak, mam erekcję prawie.
                                              > >
                                              > > Jak mnie czytasz?
                                              >
                                              > No jasne.

                                              Kurde. Podnieciłam się na samą myśl.
                                              • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:38
                                                nadziejkaa napisała:

                                                > Kurde. Podnieciłam się na samą myśl.

                                                Opisz ten stan ze szczegółami. Póki nikogo nie ma.
                                                • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:46
                                                  proces7 napisał:

                                                  > nadziejkaa napisała:
                                                  >
                                                  > > Kurde. Podnieciłam się na samą myśl.
                                                  >
                                                  > Opisz ten stan ze szczegółami. Póki nikogo nie ma.

                                                  Nie mogę. Wstydzę się.
                                                  • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:52
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > > Opisz ten stan ze szczegółami. Póki nikogo nie ma.
                                                    >
                                                    > Nie mogę. Wstydzę się.

                                                    Wszak mamy tu priv.
                                                  • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 22:02
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > > Opisz ten stan ze szczegółami. Póki nikogo nie ma.
                                                    > >
                                                    > > Nie mogę. Wstydzę się.
                                                    >
                                                    > Wszak mamy tu priv.

                                                    No właśnie, trochę nietypowy ten prv. Dostępny dla ogółu.
                                                  • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 22:09
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > No właśnie, trochę nietypowy ten prv. Dostępny dla ogółu.

                                                    Nikt nie czyta.
                                                  • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 22:18
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > No właśnie, trochę nietypowy ten prv. Dostępny dla ogółu.
                                                    >
                                                    > Nikt nie czyta.

                                                    Pasztet zerka.
                                                  • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 23:01
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Pasztet zerka.

                                                    Pasztety są dyskretne.
                                                  • pasztet_czatowy7 Re: Poczekam 16.01.07, 23:09
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > Pasztet zerka.
                                                    >
                                                    > Pasztety są dyskretne.
                                                    >
                                                    > Naddyskretne nawet;~)
                                                  • proces7 Re: Poczekam 17.01.07, 00:20
                                                    pasztet_czatowy7 napisała:

                                                    > proces7 napisał:
                                                    >
                                                    > > nadziejkaa napisała:
                                                    > >
                                                    > > > Pasztet zerka.
                                                    > >
                                                    > > Pasztety są dyskretne.
                                                    > >
                                                    > > Naddyskretne nawet;~)

                                                    Nadprzeterminowane.
                                        • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:19
                                          proces7 napisał:

                                          > nadziejkaa napisała:
                                          >
                                          > > proces7 napisał:
                                          > >
                                          > > > > Cudownie. Już lepiej nie można było.
                                          > > >
                                          > > > Ach i och!
                                          > >
                                          > > Dobrze Ci chociaż?
                                          >
                                          > Tak, mam erekcję prawie.

                                          Jak mnie czytasz? (znowu mnie wywala, wrrrr)
                                          • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:23
                                            nadziejkaa napisała:

                                            > proces7 napisał:
                                            >
                                            > > nadziejkaa napisała:
                                            > >
                                            > > > proces7 napisał:
                                            > > >
                                            > > > > > Cudownie. Już lepiej nie można było.
                                            > > > >
                                            > > > > Ach i och!
                                            > > >
                                            > > > Dobrze Ci chociaż?
                                            > >
                                            > > Tak, mam erekcję prawie.
                                            >
                                            > Jak mnie czytasz? (znowu mnie wywala, wrrrr)

                                            Permanentną.
                    • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:11
                      nadziejkaa napisała:

                      > Jak ktoś mnie zmoderuje, bo mam dzisiaj lenia.

                      No jestem, jestem.
                      • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:13
                        proces7 napisał:

                        > No jestem, jestem.

                        Chyba tylko we dwójkę jesteśmy.
                        • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:17
                          nadziejkaa napisała:

                          > proces7 napisał:
                          >
                          > > No jestem, jestem.
                          >
                          > Chyba tylko we dwójkę jesteśmy.

                          Już widzę paszteta na horyzoncie.
                          • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:25
                            proces7 napisał:

                            > Już widzę paszteta na horyzoncie.

                            Ładny chociaż widok?
                            • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:32
                              nadziejkaa napisała:

                              > proces7 napisał:
                              >
                              > > Już widzę paszteta na horyzoncie.
                              >
                              > Ładny chociaż widok?

                              Widzę tylko kapelusz. I etykietkę.
                              • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:39
                                proces7 napisał:

                                > Widzę tylko kapelusz. I etykietkę.

                                Pasztet w kapeluszu? Etykietkę z datą przydatności?
                                • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 20:47
                                  nadziejkaa napisała:

                                  > proces7 napisał:
                                  >
                                  > > Widzę tylko kapelusz. I etykietkę.
                                  >
                                  > Pasztet w kapeluszu? Etykietkę z datą przydatności?

                                  Z daleka nie widać, że przeterminowany.
                                  • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 20:53
                                    proces7 napisał:

                                    > Z daleka nie widać, że przeterminowany.

                                    :D:D:D
                                    • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:00
                                      nadziejkaa napisała:

                                      > proces7 napisał:
                                      >
                                      > > Z daleka nie widać, że przeterminowany.
                                      >
                                      > :D:D:D

                                      Ty widzisz datę przydatności do spożycia?
                                      • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:07
                                        proces7 napisał:

                                        > Ty widzisz datę przydatności do spożycia?

                                        Niestety. Jestem krótkowidzem.
                                        • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:15
                                          nadziejkaa napisała:

                                          > proces7 napisał:
                                          >
                                          > > Ty widzisz datę przydatności do spożycia?
                                          >
                                          > Niestety. Jestem krótkowidzem.

                                          Czyli można Ci opchnąć przeterminowamy pasztet?
                                          • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:23
                                            proces7 napisał:

                                            > Czyli można Ci opchnąć przeterminowamy pasztet?

                                            Chwila, chwila. Z daleka nie widzę, ale z bliska, to widzę bardzo dobrze.
                                            • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:30
                                              nadziejkaa napisała:

                                              > proces7 napisał:
                                              >
                                              > > Czyli można Ci opchnąć przeterminowamy pasztet?
                                              >
                                              > Chwila, chwila. Z daleka nie widzę, ale z bliska, to widzę bardzo dobrze.

                                              Czyli można Ci ten pasztet opchnąć pod warunkiem, że z daleka.
                                              • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:37
                                                proces7 napisał:

                                                > Czyli można Ci ten pasztet opchnąć pod warunkiem, że z daleka.

                                                A nie lepiej wyrzucić? Musisz mi go opchnYwać? Kurde, co to w ogóle za słowo?
                                                • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:43
                                                  nadziejkaa napisała:

                                                  > A nie lepiej wyrzucić? Musisz mi go opchnYwać? Kurde, co to w ogóle za słowo?

                                                  Opychać, opylać?
                                                  • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 21:54
                                                    proces7 napisał:

                                                    > Opychać, opylać?

                                                    Opychać się (czymś) i opylać (opyla się kupić coś) - to znam.
                                                  • proces7 Re: Poczekam 16.01.07, 21:57
                                                    nadziejkaa napisała:

                                                    > Opychać się (czymś) i opylać (opyla się kupić coś) - to znam.

                                                    Też znam jakby co.
                                                  • nadziejkaa Re: Poczekam 16.01.07, 22:07
                                                    proces7 napisał:

                                                    > nadziejkaa napisała:
                                                    >
                                                    > > Opychać się (czymś) i opylać (opyla się kupić coś) - to znam.
                                                    >
                                                    > Też znam jakby co.

                                                    Fajnie.
                    • nadziejkaa Aha 16.01.07, 20:11
                      Nie poczytam wcześniejszych postów. Chyba, że pisaliście tam coś o mnie (tylko
                      dobrego!), to może ewentualnie wtedy.
                      • proces7 Re: Aha 16.01.07, 20:16
                        nadziejkaa napisała:

                        > Nie poczytam wcześniejszych postów. Chyba, że pisaliście tam coś o mnie (tylko
                        > dobrego!), to może ewentualnie wtedy.

                        Sporo było o Tobie, o ile pamiętam.
                        • nadziejkaa Re: Aha 16.01.07, 20:24
                          proces7 napisał:

                          > Sporo było o Tobie, o ile pamiętam.

                          Dobra. To idę czytać te zaległe wpisy, a Wy tu piszcie sobie na bieżąco.
                          • proces7 Re: Aha 16.01.07, 20:31
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > Sporo było o Tobie, o ile pamiętam.
                            >
                            > Dobra. To idę czytać te zaległe wpisy, a Wy tu piszcie sobie na bieżąco.

                            Czytaj i odpowiadaj.
                  • kawa3603 Re: Dobra, wracam wieczorem 17.01.07, 00:18
                    proces7 napisał:

                    > Powiedz, że mu współczuję. On będzie wiedział dlaczego.

                    On chyba jest innego zdania. ;)
    • proces7 I ostatni list 16.01.07, 13:42
      Przed dłuższą przerwą, kilkugodzinną.
      • milarytka Już Cię nie ma, 16.01.07, 13:48
        czy jeszcze zerkasz?
        • kawa3603 Re: Już Cię nie ma, 16.01.07, 15:51
          milarytka napisała:

          > czy jeszcze zerkasz?

          ja zerkam , tylko później. :))
          • proces7 Re: Już Cię nie ma, 16.01.07, 19:29
            kawa3603 napisała:

            > milarytka napisała:
            >
            > > czy jeszcze zerkasz?
            >
            > ja zerkam , tylko później. :))

            Ty jesteś nie do zdarcia.
            • kawa3603 Re: Już Cię nie ma, 16.01.07, 19:36
              proces7 napisał:

              > Ty jesteś nie do zdarcia.

              To nie jest prawda. ;)
      • milarytka Pewnie 16.01.07, 13:49
        już poszłeś.
        • kawa3603 Re: Pewnie 16.01.07, 15:51
          milarytka napisała:

          > już poszłeś.

          No poszedł.
      • kawa3603 Re: I ostatni list 16.01.07, 15:49
        proces7 napisał:

        > Przed dłuższą przerwą, kilkugodzinną.

        No to pa.
        • proces7 Re: I ostatni list 16.01.07, 19:28
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Przed dłuższą przerwą, kilkugodzinną.
          >
          > No to pa.

          Cześć.
          • kawa3603 Re: I ostatni list 16.01.07, 19:35
            proces7 napisał:

            > Cześć.

            No cześć.
    • milarytka Wobec 16.01.07, 14:10
      tego popiszę sama.
      • kawa3603 Re: Wobec 16.01.07, 15:52
        milarytka napisała:

        > tego popiszę sama.

        Pisz.
      • proces7 Re: Wobec 16.01.07, 19:08
        milarytka napisała:

        > tego popiszę sama.

        I słusznie.
    • milarytka Ostatnio 16.01.07, 14:12
      mam wrażenie, że pogubiłam się na drodze, która miała mnie doprowadzić do szczęscia.
      • kawa3603 Re: Ostatnio 16.01.07, 15:52
        milarytka napisała:

        > mam wrażenie, że pogubiłam się na drodze, która miała mnie doprowadzić do szczę
        > scia.

        Takiej drogi nie ma prostej nigdzie.
    • milarytka Błądzę na niej, 16.01.07, 14:13
      czasami muszę przystanąć na dłużej.
      • kawa3603 Re: Błądzę na niej, 16.01.07, 15:54
        milarytka napisała:

        > czasami muszę przystanąć na dłużej.

        Milarytko . Czasem jest, że robisz krok do przodu i trzy do tyłu. Tak jest z
        każdym kto próbuje. Ale najgorzej jak się robi tylko do tyłu. ;)
        • proces7 Re: Błądzę na niej, 16.01.07, 19:31
          kawa3603 napisała:

          > milarytka napisała:
          >
          > > czasami muszę przystanąć na dłużej.
          >
          > Milarytko . Czasem jest, że robisz krok do przodu i trzy do tyłu. Tak jest z
          > każdym kto próbuje. Ale najgorzej jak się robi tylko do tyłu. ;)

          Co Ty nie powiesz...?
          • kawa3603 Re: Błądzę na niej, 16.01.07, 19:37
            proces7 napisał:

            > Co Ty nie powiesz...?
            >
            Mówię co myślę, a Tobie też to przeszkadza, prawda ?
            • proces7 Re: Błądzę na niej, 16.01.07, 19:45
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > Co Ty nie powiesz...?
              > >
              > Mówię co myślę, a Tobie też to przeszkadza, prawda ?

              Nic mi nie przeszkadza, póki piszesz.
              • kawa3603 Re: Błądzę na niej, 16.01.07, 19:51
                proces7 napisał:

                > Nic mi nie przeszkadza, póki piszesz.
                >
                To dobrze.
    • milarytka Ten przystanek 16.01.07, 14:16
      pozwala mi na zebranie myśli, zastanowienie się, czy ta droga jest właściwa.
      • kawa3603 Re: Ten przystanek 16.01.07, 15:54
        milarytka napisała:

        > pozwala mi na zebranie myśli, zastanowienie się, czy ta droga jest właściwa.

        To dziwne , ale ja też mam przystanek.
    • milarytka To moje wędrowanie, 16.01.07, 15:09
      miało miejsce jakis czas temu.
      • kawa3603 Re: To moje wędrowanie, 16.01.07, 15:55
        milarytka napisała:

        > miało miejsce jakis czas temu.

        Cały czas wędrujesz, tylko czasem potrzeba czasu, aby wyciągnąć wnioski.
      • proces7 Re: To moje wędrowanie, 16.01.07, 19:09
        milarytka napisała:

        > miało miejsce jakis czas temu.

        To już długi ten przystanek.
    • milarytka Aż któregoś 16.01.07, 15:12
      razu zrozumiałam, że nie ma przepisu na szczęście, że własciwie ja sama nie
      wiem, co to jest szczęście.
      • kawa3603 Re: Aż któregoś 16.01.07, 15:56
        milarytka napisała:

        > razu zrozumiałam, że nie ma przepisu na szczęście, że własciwie ja sama nie
        > wiem, co to jest szczęście.

        Szczęście to stan Twojego umysłu. Jak o niego zadbasz to będziesz szczęśliwa.
    • milarytka Wtedy 16.01.07, 15:14
      dotarło do mnie, że szcześciem sa tylko chwile, momenty w naszym życiu.Nalezy je
      doceniać i umieć sie z nich cieszyć.
      • kawa3603 Re: Wtedy 16.01.07, 15:57
        milarytka napisała:

        > dotarło do mnie, że szcześciem sa tylko chwile, momenty w naszym życiu.Nalezy j
        > e
        > doceniać i umieć sie z nich cieszyć.

        Nie tylko chwile. To raczej stan stały o ile potrafisz go utrzymać.
        • milarytka Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 16:53
          fragment filmu, gdzie bohaterka popełniła samobójstwo.
          • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:11
            milarytka napisała:

            > fragment filmu, gdzie bohaterka popełniła samobójstwo.

            To smutny stan ducha.
            • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:39
              kawa3603 napisała:

              > milarytka napisała:
              >
              > > fragment filmu, gdzie bohaterka popełniła samobójstwo.
              >
              > To smutny stan ducha.

              Samobójstwo jest stanem ducha?
              • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:48
                proces7 napisał:

                > Samobójstwo jest stanem ducha?

                Myślałam o stanie desperata popełniającego je.
          • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:37
            milarytka napisała:

            > fragment filmu, gdzie bohaterka popełniła samobójstwo.

            W jaki sposób to zrobiła?
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:41
              proces7 napisał:

              > W jaki sposób to zrobiła?

              Ciekawe pytanie. Ja kiedyś oglądałam taki film Małżeństwo Marii Brown.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:42
              Kobieta wysadziła się na końcu filmu w domu za pomocą gazu.
              • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:49
                kawa3603 napisała:

                > Kobieta wysadziła się na końcu filmu w domu za pomocą gazu.

                Widziałem ten film, z Hanną Schygullą.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:42
              Film nadawano chyba o 20-stej
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:43
              A o 22-giej wysadził się sąsiad z bramy obok.
              • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:50
                kawa3603 napisała:

                > A o 22-giej wysadził się sąsiad z bramy obok.

                Terrorysta?
                • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 17.01.07, 00:15
                  proces7 napisał:

                  > > A o 22-giej wysadził się sąsiad z bramy obok.
                  >
                  > Terrorysta?

                  Popełnił samobójstwo.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:43
              Cały impet uderzenia poszedł w dach , bo mieszkał na ostatnim piętrze.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:44
              Tylko to uratowało nas przed zawaleniem się budynku.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:45
              Ale nigdy nie zapomnę zgrai sąsiadów w nocy w szlafrokach przed budynkiem po
              wybuchu.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:45
              Czarnych dziur w oknach gdzie poszły szyby.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:46
              I to nie tylko w naszym budynku ale i naprzeciwko.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:46
              Ja z mamą wsiadłam w taksówkę i odjechałyśmy do domku który budował ojciec.
              • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:51
                kawa3603 napisała:

                > Ja z mamą wsiadłam w taksówkę i odjechałyśmy do domku który budował ojciec.

                Myślałyście, że to wojna?
                • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 17.01.07, 00:16
                  proces7 napisał:

                  > kawa3603 napisała:
                  >
                  > > Ja z mamą wsiadłam w taksówkę i odjechałyśmy do domku który budował ojcie
                  > c.
                  >
                  > Myślałyście, że to wojna?
                  >
                  Był późny wieczór, nikt nie wiedział co się stało, wszyscy domyślali się, że to
                  wybuch gazu.
                  • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 17.01.07, 00:20
                    kawa3603 napisała:


                    > Był późny wieczór, nikt nie wiedział co się stało, wszyscy domyślali się, że to
                    > wybuch gazu.

                    Czyli wiedzieli.
                    • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 17.01.07, 00:27
                      proces7 napisał:

                      > Czyli wiedzieli.
                      >
                      Domyślali się , ale nie wiedzieli gdzie i dlaczego.
            • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:47
              Inni koczowali tam do rana bojąc się wejść
              • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 19:58
                kawa3603 napisała:

                > Inni koczowali tam do rana bojąc się wejść

                Wy też baliście się.
                • kawa3603 Re: Dzisiaj oglądałam 17.01.07, 00:17
                  proces7 napisał:

                  > Wy też baliście się.

                  Też. Na dodatek było zimno.
            • milarytka Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 22:31
              proces7 napisał:

              > milarytka napisała:
              >
              > > fragment filmu, gdzie bohaterka popełniła samobójstwo.
              >
              > W jaki sposób to zrobiła?
              Wyskoczyła przez okno.
              • proces7 Re: Dzisiaj oglądałam 16.01.07, 23:30
                milarytka napisała:

                > Wyskoczyła przez okno.

                Z którego piętra?
        • milarytka Meżczyzna analizuje 16.01.07, 17:00
          całą tą sytuację i stwierdza, że bała sie jego miłości, dlatego postanowiła w
          ten sposób odejść.I wtedy padły te piękne słowa o tym, że on nosił w swoim sercu
          raj, że ten raj chciał zasadzić wokół niej, aby była szczęśliwa i
          bezpieczna.Myślę, że chciał jej dać naprawdę wiele...
          • kawa3603 Re: Meżczyzna analizuje 16.01.07, 19:28
            milarytka napisała:
            Myślę, że chciał jej dać naprawdę wiele...

            Może ona tego nie chciała ?
        • milarytka Jest niewiele ludzi, 16.01.07, 17:03
          którzy maja coś "cennego" i chcieliby się tym podzielić z ukochana osobą.Myślę,
          że dar należy przyjąć, nie wolno go odrzucać.
          • kawa3603 Re: Jest niewiele ludzi, 16.01.07, 19:30
            milarytka napisała:

            > którzy maja coś "cennego" i chcieliby się tym podzielić z ukochana osobą.Myślę,
            > że dar należy przyjąć, nie wolno go odrzucać.

            Ona go kochała ? Czy tylko on ją ? Jeśli tylko on ją to ja takiego daru bym
            chyba nie chciała. Zresztą on też nie powinien nikogo chcieć uszczęśliwiać na
            siłę. Co innego jak odrzuciła miłość wzajemną.
          • proces7 Re: Jest niewiele ludzi, 16.01.07, 19:39
            milarytka napisała:

            > którzy maja coś "cennego" i chcieliby się tym podzielić z ukochana osobą.Myślę,
            > że dar należy przyjąć, nie wolno go odrzucać.

            Każdy ma, nie każdy umie. Ty pisz, choć ja nie odpisuję. Czytam Cię.
      • proces7 Re: Wtedy 16.01.07, 19:10
        Nigdy tego nie będziemy wiedzieć.
        • Gość: alinka64 tu wasa mam ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 19:28
          nałogowcy
    • proces7 Przypominam, że dziś robimy minimum pół 16.01.07, 19:33
      Czyli połowę.
      • kawa3603 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 16.01.07, 19:37
        proces7 napisał:

        > Czyli połowę.

        Róbcie, sprawdzę jak wrócę.
        • proces7 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 16.01.07, 19:46
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > Czyli połowę.
          >
          > Róbcie, sprawdzę jak wrócę.

          Ciężko będzie. Kiedy wracasz?
          • kawa3603 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 16.01.07, 19:51
            proces7 napisał:

            > Ciężko będzie. Kiedy wracasz?

            23-cia najszybciej. Pa.
            • nadziejkaa Hop, hop 16.01.07, 19:56
              Jest tu ktoś?
              • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:00
                nadziejkaa napisała:

                > Jest tu ktoś?

                No jasne, czekamy na Ciebie.
                • nadziejkaa Re: Hop, hop 16.01.07, 20:06
                  proces7 napisał:

                  > No jasne, czekamy na Ciebie.

                  A kwiaty na powitanie to gdzie?
                  • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:12
                    nadziejkaa napisała:

                    > proces7 napisał:
                    >
                    > > No jasne, czekamy na Ciebie.
                    >
                    > A kwiaty na powitanie to gdzie?

                    Witam, witam.
            • nadziejkaa Hop, hop 16.01.07, 19:57
              Odbiór, odbiór
              • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:01
                nadziejkaa napisała:

                > Odbiór, odbiór

                Słyszę Cię. Tu ja "brzoza".
                • nadziejkaa Re: Hop, hop 16.01.07, 20:07
                  proces7 napisał:

                  > nadziejkaa napisała:
                  >
                  > > Odbiór, odbiór
                  >
                  > Słyszę Cię. Tu ja "brzoza".

                  Bez odbioru.
                  • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:13
                    nadziejkaa napisała:

                    > proces7 napisał:
                    >
                    > > nadziejkaa napisała:
                    > >
                    > > > Odbiór, odbiór
                    > >
                    > > Słyszę Cię. Tu ja "brzoza".
                    >
                    > Bez odbioru.

                    Over?
                    • nadziejkaa Re: Hop, hop 16.01.07, 20:21
                      proces7 napisał:

                      > nadziejkaa napisała:
                      >
                      > > proces7 napisał:
                      > >
                      > > > nadziejkaa napisała:
                      > > >
                      > > > > Odbiór, odbiór
                      > > >
                      > > > Słyszę Cię. Tu ja "brzoza".
                      > >
                      > > Bez odbioru.
                      >
                      > Over?

                      Co to znaczy? "Over"?
                      • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:27
                        nadziejkaa napisała:

                        > Co to znaczy? "Over"?

                        Ponad?
                        • nadziejkaa Re: Hop, hop 16.01.07, 20:33
                          proces7 napisał:

                          > nadziejkaa napisała:
                          >
                          > > Co to znaczy? "Over"?
                          >
                          > Ponad?

                          I jak się to ma do "bez odbioru"?
                          • proces7 Re: Hop, hop 16.01.07, 20:40
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > nadziejkaa napisała:
                            > >
                            > > > Co to znaczy? "Over"?
                            > >
                            > > Ponad?
                            >
                            > I jak się to ma do "bez odbioru"?

                            To taki zwrot, o ile pamiętam.
                            • nadziejkaa Re: Hop, hop 16.01.07, 20:47
                              proces7 napisał:

                              > > I jak się to ma do "bez odbioru"?
                              >
                              > To taki zwrot, o ile pamiętam.

                              No to mam tyły :\
            • nadziejkaa Widzę, że jeszcze 16.01.07, 19:59
              Płyniemy sobie spokojnie.
              • proces7 Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:01
                nadziejkaa napisała:

                > Płyniemy sobie spokojnie.

                Wiesz jaki jest plan?
                • nadziejkaa Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:07
                  proces7 napisał:

                  > Wiesz jaki jest plan?

                  Nie. Ale liczę, że zaraz się dowiem - od Ciebie, rzecz jasna.
                  • proces7 Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:14
                    nadziejkaa napisała:

                    > proces7 napisał:
                    >
                    > > Wiesz jaki jest plan?
                    >
                    > Nie. Ale liczę, że zaraz się dowiem - od Ciebie, rzecz jasna.

                    Już napisałem kilka razy, ale powtórzę. Minimum 50%.
                    • nadziejkaa Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:21
                      proces7 napisał:

                      > Już napisałem kilka razy, ale powtórzę. Minimum 50%.

                      No ale ja nie czytałam wcześniejszych wpisów, stąd nie wiedziałam.
                      Aha, oki.
                      • proces7 Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:28
                        nadziejkaa napisała:

                        > proces7 napisał:
                        >
                        > > Już napisałem kilka razy, ale powtórzę. Minimum 50%.
                        >
                        > No ale ja nie czytałam wcześniejszych wpisów, stąd nie wiedziałam.
                        > Aha, oki.

                        A szkoda, że nie czytałaś. Pisałem sporo na Twój temat.
                        • nadziejkaa Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:34
                          proces7 napisał:

                          > A szkoda, że nie czytałaś. Pisałem sporo na Twój temat.

                          Na pewno nic dobrego.
                          • proces7 Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:40
                            nadziejkaa napisała:

                            > proces7 napisał:
                            >
                            > > A szkoda, że nie czytałaś. Pisałem sporo na Twój temat.
                            >
                            > Na pewno nic dobrego.

                            Same pozytywne rzeczy.
                            • nadziejkaa Re: Widzę, że jeszcze 16.01.07, 20:47
                              proces7 napisał:

                              > nadziejkaa napisała:

                              > > Na pewno nic dobrego.
                              >
                              > Same pozytywne rzeczy.

                              Yhy.
              • kawa3603 Re: Widzę, że jeszcze 17.01.07, 00:17
                nadziejkaa napisała:

                > Płyniemy sobie spokojnie.

                Ano.
            • proces7 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 16.01.07, 20:00
              kawa3603 napisała:

              > proces7 napisał:
              >
              > > Ciężko będzie. Kiedy wracasz?
              >
              > 23-cia najszybciej. Pa.

              Postaraj się wcześniej.
              • kawa3603 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 17.01.07, 00:18
                proces7 napisał:

                > > 23-cia najszybciej. Pa.
                >
                > Postaraj się wcześniej.

                To nie zależy ode mnie.
                • proces7 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 17.01.07, 01:01
                  kawa3603 napisała:

                  > proces7 napisał:
                  >
                  > > > 23-cia najszybciej. Pa.
                  > >
                  > > Postaraj się wcześniej.
                  >
                  > To nie zależy ode mnie.

                  Aha, a od kogo?
                  • kawa3603 Re: Przypominam, że dziś robimy minimum pół 17.01.07, 01:15
                    proces7 napisał:

                    > Aha, a od kogo?

                    Od męża.
      • kawa3603 Sprawujcie się dobrze 16.01.07, 19:38
        i pracujcie obficie. ;)
        • proces7 Re: Sprawujcie się dobrze 16.01.07, 19:46
          kawa3603 napisała:

          > i pracujcie obficie. ;)

          "Obfita praca"? A cóż to za kawowy slang?
          • kawa3603 Re: Sprawujcie się dobrze 17.01.07, 00:13
            proces7 napisał:

            > "Obfita praca"? A cóż to za kawowy slang?

            Nie podoba się. Zresztą jak widzę była obfita, bo umówiłeś się z Nadziejką. ;)
      • kawa3603 Ja znikam na jakis czas 16.01.07, 19:39
        dłuższy zresztą.
        • proces7 Re: Ja znikam na jakis czas 16.01.07, 19:47
          Jaki to jest "dłuższy czas" u Ciebie?
          • kawa3603 Re: Ja znikam na jakis czas 17.01.07, 00:13
            proces7 napisał:

            > Jaki to jest "dłuższy czas" u Ciebie?

            U kogo ?
    • proces7 Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 19:34
      1250 listów. I to jest nasz plan minimum na dziś.
      • pasztet_czatowy7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 20:18
        proces7 napisał:

        > 1250 listów. I to jest nasz plan minimum na dziś.

        Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)
        • proces7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 20:25
          pasztet_czatowy7 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > 1250 listów. I to jest nasz plan minimum na dziś.
          >
          > Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)

          Mówisz? Skoro piszesz to wiesz.
        • nadziejkaa Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 20:26
          pasztet_czatowy7 napisała:

          > Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)

          Widzę, że pasztet pełen optymizmu :D
          • proces7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 20:33
            nadziejkaa napisała:

            > pasztet_czatowy7 napisała:
            >
            > > Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)
            >
            > Widzę, że pasztet pełen optymizmu :D

            I o to tu chodzi.
          • pasztet_czatowy7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 21:04
            nadziejkaa napisała:

            > pasztet_czatowy7 napisała:
            >
            > > Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)
            >
            > Widzę, że pasztet pełen optymizmu :D

            Nadrabiam miną :D
            • proces7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 21:13
              pasztet_czatowy7 napisała:

              > nadziejkaa napisała:
              >
              > > pasztet_czatowy7 napisała:
              > >
              > > > Procesie, spokojnie to bułka z masłem ;~)
              > >
              > > Widzę, że pasztet pełen optymizmu :D
              >
              > Nadrabiam miną :D

              Tę "bułkę z masłem" to Ci będę długo wypominał, jak pójdzie coś nie tak.
              • nadziejkaa Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 21:20
                proces7 napisał:

                > Tę "bułkę z masłem" to Ci będę długo wypominał, jak pójdzie coś nie tak.

                Ci się będzie nią odbijać? ;)
                • proces7 Re: Połowa czyli 50% wynosi 16.01.07, 21:25
                  nadziejkaa napisała:

                  > proces7 napisał:
                  >
                  > > Tę "bułkę z masłem" to Ci będę długo wypominał, jak pójdzie coś nie tak.
                  >
                  > Ci się będzie nią odbijać? ;)

                  Oj, długo będzie łazić z chorą wątrobą po czatach.
    • proces7 Witam Was serdecznie 16.01.07, 19:35
      I zapraszam do wspólnej zabawy.
      • kawa3603 Re: Witam Was serdecznie 16.01.07, 19:39
        proces7 napisał:

        > I zapraszam do wspólnej zabawy.

        Bawcie się miło.
        • proces7 Re: Witam Was serdecznie 16.01.07, 19:48
          kawa3603 napisała:

          > proces7 napisał:
          >
          > > I zapraszam do wspólnej zabawy.
          >
          > Bawcie się miło.

          Z kim?
          • kawa3603 Re: Witam Was serdecznie 17.01.07, 00:14
            proces7 napisał:

            > Z kim?

            No przecież miałeś towarzystwo miłe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka