Dodaj do ulubionych

Samochód dla mamy

02.11.06, 12:44
Cześć Mamuśki,

może któraś poszukuje małego fajnego samochodzika dla siebie ? Szukamy kupca
na naszego Renault Clio II. Bardz fajny czerwony metalik, stan b.dobry ,
rocznik 2000. Właśnie taki do parkowania w mieście, i wygodny 5-drzwiowy.
Oddamy za jedyne 14 tys.- do negocjacji. Do tej pory w ogóle nam się nie psuł
i służy nam bardzo dobrze.

Piszcie na maila !
Obserwuj wątek
    • limonka_02 Re: Samochód dla mamy 04.11.06, 01:00
      "samochód dla mamy"? - Moje pierwsze skojarzenie to taki, w którym można upchnąć do 3 fotelików na tylnej kanapie, z tyłu wózek bez składania, a pasy dla dziecka zapina się na stojąco czyli np. Peugeot Partner, Renault Kangoo czy Citroen Berlingo.
    • g_kasia do kamili 15.12.06, 06:28
      czy wątek jest nadal aktualny? bo powinnam go przenieść ale nie wiem czy jest sens.
      proszę o odpowiedź
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka