Dodaj do ulubionych

Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy

04.08.05, 23:36
Trwoga! Pieniądze pozostawione przez Quar na opłacenie rachunków wszelkich
popłynęły szlauchem... Co robić???
Obserwuj wątek
    • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:39
      proponuje sie napic, moze mysl z pomyslem nowym naplynie
      • mary.austin Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:42
        Za co ?!?
        • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:43
          chyba z czego
    • wadera3 Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:39
      Bogusia trzeba przefiltrować......on najbardziej nasycony...
      • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:44
        filtracji, infiltracji i lustracji mojej czcigodnej osoby powiem NIE
      • mary.austin Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:44
        Sugerujesz, że wydzieliny powstałe w wyniku filtracji uda się spieniężyć?
        • wadera3 Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:46
          może jaki fan Bogusia -zakupi,po czarnorynkowej cenie...
          • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:48
            buuuuuuuuuuuuuuu ja nie mam fanow
            buuuuuuuuuuuuuuu ja mam male dziecko i mlda zone
            buuuuuuuuuuuuuuu nie chce byc filtrowany!
          • mary.austin Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:48
            Może jednak napijmy się...
            • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:50
              no to sru big_grin
              juz mi lepiej
              • mary.austin Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:51
                Zamiast sru lepiej coś wymyśl, bo za chwilę komor zgasi tu światło..
                • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:53
                  miej serce i patrzaj w inny watek, nie obciazam juz budzetu
                  • bogulo Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:54
                    znaczy forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30061&w=27349199
            • wadera3 Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:50
              napijcie się -ja nie mogę...sad
              • mary.austin Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:52
                Dziękuję, Wadero, mała to bardzo, ale zawsze oszczędność...
                • wadera3 Re: Alternatywne sposoby pozyskiwania pieniędzy 04.08.05, 23:53
                  moje niepicie,to całkiem niemało....smile
    • humbak Mamooooooo... /bt 05.08.05, 00:05


      • mary.austin Re: Mamooooooo... /bt 05.08.05, 00:08
        A mama majętna ?
        • humbak Re: Mamooooooo... /bt 05.08.05, 00:09
          Królowa Matka z pewnościąsmile
          • mary.austin Re: Mamooooooo... /bt 05.08.05, 10:04
            Futryny u niej może są ok, ale progi stanowczo zbyt wysokie...
            • humbak Re: Mamooooooo... /bt 05.08.05, 12:43
              Ale kto wie. Jakby się ładnie uśmiechnąć?
    • mary.austin Sprzedam skórę 22.08.05, 12:50
      wiem, że to nielegalne, ale nie mam wyboru
      • bogulo Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 12:52
        miala byc pod kominek, a ty sprzedajesz, moze choc zaloz watek dla lodzkiego
        pogotowia wink
        • mary.austin Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 12:59
          Bogus, jak możesz mieszać dwie różne sprawy ! Sugerujesz, ze skóra Quar jest
          zwiotczała?
          • bogulo Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 13:03
            no mam nadzieje, kazda skora po zdjeciu z wlasciciela jest zwiotczala, jezeli
            nie to znaczy ze jest jeszcze na wlascicielu, czyli sprzedawac nielzja bo
            handel takowy jest zakazany
            • mary.austin No to ogłaszamy plajtę 22.08.05, 13:17

              • bogulo Re: No to ogłaszamy plajtę 22.08.05, 14:01
                czekaj, trzeba zrobic jeszcze wieksze zadluzenie, znaczy pozyzcyc i sie
                podzielic, a potem oglaszamy plajte, przynajmniej wyjdziemy z tego bogaci smile
          • wadera3 Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 14:07
            nooo,Maryniu....sprzedajesz to co mi ofiarowałaś? czuję się dotknięta
            • bogulo Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 14:09
              wow! a kto Cie dotknal, czym i gdzie?
              • wadera3 Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 14:10
                Maria mnie tknęła-w samo serce...
            • mary.austin Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 14:10
              Mylisz sie, zamierzałam sprzedać, daremnie, bo Boguś zdradził, iż skóra Quar
              zwiotczałą jest. Nie chciałam Cię dotykać, lecz obdarować skórą, której nikt
              nie raczył kupić. Jeśli nie chcesz prezentu, możesz podarować go komus innemu.
              Itd., itd...
              • wadera3 Re: Sprzedam skórę 22.08.05, 14:13
                już trudno-biorę ,lubię prezenty...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka