Jak to po co?
SKOK NA KASE
Direct 10 wyszedł w 2007 i do tej pory prawie nikt go nie używa.
Konsole PS3 i xbox 360 mają chipy kompatybilne z DX9.0c i łoją grafikę wszystko co wychodzi.
Ale trzeba coś wymyslic by frajerzy kupowali.
DirectX skończył się na 9.0c