Black Ops 2 Hardened Edition

15.11.12, 16:48
to musi być jakaś_zajebiście limitowana edycja, bo nigdzie, NIGDZIE K...A jej nie można dostać!!! Zamówiłem w Robsonie przed premierą... czekam, czekam, dzisiaj dzwonię, a oni mi mówią że nie ma.... Po tym jak zapłaciłem oczywiście! Jakby na stronie było info, że nie ma, to bym nie zamawiał... No szlag mnie jasny trafi i krew nagła zaleje!!!!
    • stawski Re: Black Ops 2 Hardened Edition 15.11.12, 16:55
      I z tych nerwów sięzapomniałem zapytać... Ktoś wie, gdzie to ewentualnie można kupić?? Tak, sprawdzałem na allegro.devil
      • stawski Re: Black Ops 2 Hardened Edition 15.11.12, 22:08
        update
        jest na Sklepe.pl przynajmniej mam taką nadzieję, bo zamówiłem i nie było info przy wersji PS3 że nie ma "na stanie"brawo
        • rodrigeekx Re: Black Ops 2 Hardened Edition 15.11.12, 23:03
          https://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/11/emma-yeah-ok.gif
    • chorypastor Re: Black Ops 2 Hardened Edition 15.11.12, 22:31
      były na ultimie i muve.pl. ja mam care package ale zamówiłem jeszcze we wrześiu jak sie tylko pojawiły smile teraz będzie ciężko je dopaść.
    • turbogadkotick Re: Black Ops 2 Hardened Edition 16.11.12, 07:32
      Gry najlepiej kupować "u źródła", czyli w sklepie dystrybutora. W tym przypadku nie chodzi o tandetny sklep LEMa, tylko Empik.com. Jak tam kupiłem Hardened Edition na X360, zapłaciłem mniej niż jakbym kupił np. z Muve.pl i grę dostałem już w sobotę (odbiór w salonie).
      • stawski Re: Black Ops 2 Hardened Edition 16.11.12, 17:11
        Na x360 można dostać, ale na PS3 tylko znalazłem w Sklepe.pl Dziś ze strachem sprawdzałem maila czy nie napiszą że nie ma, ale nie napisali smile
        Czekam więc na przesyłkę. Fakt, powinienem wcześniej zamówić, ale nie złożyło się.
        No nic, czekam...
Pełna wersja