zembacz1 29.01.05, 16:34 ma w koncu najnowszy MOHPA ale nie zainstaluje bez kodu, jak kto moze to niech mi poda z gory dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paul_78 Re: potrzebuje cd-key do MOH PA 02.02.05, 15:29 Zainstaluje sie bez kodu. Wystarczy zablokować na firewallu (np. kerio) aplikację cd key check, która próbuje połączyć się z netem przy instalacji tej gry. Odpowiedz Link Zgłoś