Dodaj do ulubionych

potrzebuje cd-key do MOH PA

29.01.05, 16:34
ma w koncu najnowszy MOHPA ale nie zainstaluje bez kodu, jak kto moze to niech mi poda z gory dzieki
Obserwuj wątek
    • paul_78 Re: potrzebuje cd-key do MOH PA 02.02.05, 15:29
      Zainstaluje sie bez kodu. Wystarczy zablokować na firewallu (np. kerio)
      aplikację cd key check, która próbuje połączyć się z netem przy instalacji tej gry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka