Dodaj do ulubionych

Command & Conquer 3

12.05.07, 14:36
Wiele godzin spędziłem przy Command & Conquer generals i bardzo sobie cenie
tamtą gre.Niestety nie mam jeszcze Command & Conquer 3.
Grał już ktoś w to?
I czy jest taka grywalność jak w generalsie?
Obserwuj wątek
    • matra11 Re: Command & Conquer 3 23.05.07, 21:01
      grałem. bardzo dobra gra a grywalność 11/10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka