hansfakir 12.05.07, 14:36 Wiele godzin spędziłem przy Command & Conquer generals i bardzo sobie cenie tamtą gre.Niestety nie mam jeszcze Command & Conquer 3. Grał już ktoś w to? I czy jest taka grywalność jak w generalsie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matra11 Re: Command & Conquer 3 23.05.07, 21:01 grałem. bardzo dobra gra a grywalność 11/10 Odpowiedz Link Zgłoś