Dodaj do ulubionych

Wielki problem :((

26.12.07, 10:11
Zainstalowałam, sobie oryginalne The Sims Histroie Ze Świata
Zwierząt.Instalacja przebiegła pomyślnie.Chciałam uruchomić gre,ale pojawiło
się okienko : ''nie mozna uruchomic wy''. :[
Próbowałam ją usuwać i jeszcze raz odinstalowywać,płytka jest w porządku.Mój
komputer spełnia wszystkie wymagania,dodam jeszcze,że posiadfam oryginalną
wersję The Sims 2 i wszystkie orginalne dodatki i akcesoria,z którymi kłopotu
nie było.Ktoś powiedział mi,,że żeby Ze Świata Zwierząt zadziałały,potrzebuje
Z życia Wzięte......
Obserwuj wątek
    • mogra1 Re: Wielki problem :(( 26.12.07, 15:28
      Z tego co się orietnuję Historie... to gra samodzielna (odłam)nie
      wymagająca Sims 2. Historie ze świata zwierząt i Historie z życia
      wzięte zostały stworzone bardziej pod użytkowników laptopów i "osób
      nudzących się w pracy" Tak wyczytałam w gazecie " Gry Extra Sims2 -
      13 000 dodatków 1/2008 " Nie wgłębiałam się w to tak mocno ale
      zapamiętałam żeby nie kupować tych dwóch części , bo na końcu było
      napisane, że z grą nie działają żadne inne dodatki. Pozdrawiam.
      • bu.ziaczek20 Re: Wielki problem :(( 01.05.08, 13:27
        O to chodzi mogra1, iz ts2 historie to juz zupelnie inna gra! nie jest to zaden
        dodatek ani akcesoria. moze zrozumialas to zdanie inaczej niz chodzilo o to
        autorom artykulu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka