elleonora5
26.12.07, 10:11
Zainstalowałam, sobie oryginalne The Sims Histroie Ze Świata
Zwierząt.Instalacja przebiegła pomyślnie.Chciałam uruchomić gre,ale pojawiło
się okienko : ''nie mozna uruchomic wy''. :[
Próbowałam ją usuwać i jeszcze raz odinstalowywać,płytka jest w porządku.Mój
komputer spełnia wszystkie wymagania,dodam jeszcze,że posiadfam oryginalną
wersję The Sims 2 i wszystkie orginalne dodatki i akcesoria,z którymi kłopotu
nie było.Ktoś powiedział mi,,że żeby Ze Świata Zwierząt zadziałały,potrzebuje
Z życia Wzięte......