Dodaj do ulubionych

Dobra wiadomość od GoG.com

IP: *.nj.pl 26.03.09, 18:32
pierwszy ;D
Obserwuj wątek
    • Gość: Diabeł Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 18:34
      Tym razem Diabłem chciałby być pierwszy, wiesz co to oznacza?
    • Gość: sługa Diabła Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 18:35
      Informuje że Diabeł się pomylił, powinno być "[...] Diabeł chciałby być [...]". Ale oczywiście zrobił to specjalnie.
    • Gość: Devan Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: 79.162.182.* 26.03.09, 18:40
      Może zapytacie Łukasza Kukawskiego czy mogliby dodać do katalogu gier Jazz Jackrabbit wink Przecież Epic wspiera Good Old Games...
    • Gość: Papież Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.09, 18:44
      Diabeł! Fuj!! Idź sobie!
    • mietas2 Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:00
      A ja sprawiłbym sobie Far Cry'a smile I może tego sturmovika też - trzeba by joya pożyczyć.
    • Gość: lol Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 19:01
      O kurczę ,papież rozwaliłeś mnie XD przebiliście sexa
      Btw. kto z polski kupuje gry w GoG? Przecież to cholernie drogo wychodzi, takiego BGaE można wyrwać 2x taniej.
    • Gość: plyty prawdy Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.09, 19:06
      www.wykop.pl/ramka/156468/plyty-prawdy-zobacz-skopiuj-i-podaj-dalej
    • han_solo_79 Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:08
      Ubi srubi ja chcę SSi!
    • Gość: lol Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.kol.tke.pl 26.03.09, 19:37
      Btw. kto z polski kupuje gry w GoG? Przecież to cholernie drogo wychodzi, takiego BGaE można wyrwać 2x taniej.
      ---
      No właśnie, więc co nas obchodzi GoG?
      Niech GC nie promuje polskiej firmy która olewa rodaków!!
    • nessie-jp Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:44
      A na czym właściwie miałby polegać fenomen tego GoG? Ze sprzedaje starocie? Toż przecież taniej wyjdzie pójść do Tesco czy innego Reala i kupić sobie za 20 zł w "Kolekcji Klasyki". Pieniądze zapłacone za Morrowinda z tej serii to najlepiej wydane 20 zł w moim życiu... smile

      Ja rozumiem, że nie wszystko jest w "Kolekcji", ale jednak te 10 dolców za prawo ściągnięcia starej gry w porównaniu z 20 zł za wersję pudełkową gier równie starych
    • Gość: sex Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.chello.pl 26.03.09, 20:12
      wiecie co ?

      sex
    • Gość: oralny Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 20:13
      sex... oralny?
    • Gość: anioł Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 20:23
      diabeł niech się schowa, papież ma rację, a sex jest nie (m)oralny
    • mis_iu Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 20:32
      Fajnie. Nie dla nas. Czekam kiedy GoG będzie po polsku, w Polsce, za złotówki. Najlepsze jest to, że za całą inicjatywne odpowiedzialni są Polacy, HEH.
    • Gość: el^^ Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:12
      A mnie interesują dwie ostatnie propozycje big_grin
    • Gość: oral Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:22
      Ej! oralny to był mój tekst!
      ...a co mi tam ANAL ;P
    • Gość: sługa Diabła Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:52
      Sex, wypalasz się. Diabeł zajmuje twoją pozycje, powiedz do widzenia i pozdrów oddemnie Boga! Pfu! Zdrajca!
    • Gość: BobMop Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: 217.96.63.* 26.03.09, 22:36
      Wydaje mi się jednak, że ostatnio za dużo spamu w komentarzach.
    • Gość: predi Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.chello.pl 26.03.09, 23:05
      Ten gog się chyba chwalił, że dostosowywuje stare gry do nowych systemów (Vista). Dziś akurat instalowałem sobie Giants z "super gry", którego mają w gogu w wersji dla Visty. I co? 9letnia gra po zainstalowaniu patcha 1.4 i moda poprawiającego grafike ruszyła BEZ trybów zgodności na Windows7. smile
    • Gość: Fujarson Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 11:13
      Ble, taka cena i gry bez pudełka. W ch... z tym iść plx thx kk bye

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka