Gość: Raku IP: *.nj.pl 26.03.09, 18:32 pierwszy ;D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Diabeł Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 18:34 Tym razem Diabłem chciałby być pierwszy, wiesz co to oznacza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sługa Diabła Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 18:35 Informuje że Diabeł się pomylił, powinno być "[...] Diabeł chciałby być [...]". Ale oczywiście zrobił to specjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Devan Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: 79.162.182.* 26.03.09, 18:40 Może zapytacie Łukasza Kukawskiego czy mogliby dodać do katalogu gier Jazz Jackrabbit Przecież Epic wspiera Good Old Games... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Papież Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.09, 18:44 Diabeł! Fuj!! Idź sobie! Odpowiedz Link Zgłoś
mietas2 Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:00 A ja sprawiłbym sobie Far Cry'a I może tego sturmovika też - trzeba by joya pożyczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 19:01 O kurczę ,papież rozwaliłeś mnie XD przebiliście sexa Btw. kto z polski kupuje gry w GoG? Przecież to cholernie drogo wychodzi, takiego BGaE można wyrwać 2x taniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plyty prawdy Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.09, 19:06 www.wykop.pl/ramka/156468/plyty-prawdy-zobacz-skopiuj-i-podaj-dalej Odpowiedz Link Zgłoś
han_solo_79 Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:08 Ubi srubi ja chcę SSi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.kol.tke.pl 26.03.09, 19:37 Btw. kto z polski kupuje gry w GoG? Przecież to cholernie drogo wychodzi, takiego BGaE można wyrwać 2x taniej. --- No właśnie, więc co nas obchodzi GoG? Niech GC nie promuje polskiej firmy która olewa rodaków!! Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 19:44 A na czym właściwie miałby polegać fenomen tego GoG? Ze sprzedaje starocie? Toż przecież taniej wyjdzie pójść do Tesco czy innego Reala i kupić sobie za 20 zł w "Kolekcji Klasyki". Pieniądze zapłacone za Morrowinda z tej serii to najlepiej wydane 20 zł w moim życiu... Ja rozumiem, że nie wszystko jest w "Kolekcji", ale jednak te 10 dolców za prawo ściągnięcia starej gry w porównaniu z 20 zł za wersję pudełkową gier równie starych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sex Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.chello.pl 26.03.09, 20:12 wiecie co ? sex Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oralny Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 20:13 sex... oralny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anioł Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 20:23 diabeł niech się schowa, papież ma rację, a sex jest nie (m)oralny Odpowiedz Link Zgłoś
mis_iu Re: Dobra wiadomość od GoG.com 26.03.09, 20:32 Fajnie. Nie dla nas. Czekam kiedy GoG będzie po polsku, w Polsce, za złotówki. Najlepsze jest to, że za całą inicjatywne odpowiedzialni są Polacy, HEH. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el^^ Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:12 A mnie interesują dwie ostatnie propozycje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oral Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:22 Ej! oralny to był mój tekst! ...a co mi tam ANAL ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sługa Diabła Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 21:52 Sex, wypalasz się. Diabeł zajmuje twoją pozycje, powiedz do widzenia i pozdrów oddemnie Boga! Pfu! Zdrajca! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BobMop Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: 217.96.63.* 26.03.09, 22:36 Wydaje mi się jednak, że ostatnio za dużo spamu w komentarzach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: predi Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.chello.pl 26.03.09, 23:05 Ten gog się chyba chwalił, że dostosowywuje stare gry do nowych systemów (Vista). Dziś akurat instalowałem sobie Giants z "super gry", którego mają w gogu w wersji dla Visty. I co? 9letnia gra po zainstalowaniu patcha 1.4 i moda poprawiającego grafike ruszyła BEZ trybów zgodności na Windows7. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fujarson Re: Dobra wiadomość od GoG.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 11:13 Ble, taka cena i gry bez pudełka. W ch... z tym iść plx thx kk bye Odpowiedz Link Zgłoś