24.05.09, 23:08
konie mi nie dzialaja ! kurna no ! Nie chce mi otworzyc strony sad
wam tez ????

--
Zapraszam
Obserwuj wątek
      • lenkaaa Re: Howrse 25.05.09, 23:45
        tak, o wczoraj i po godzinie chyba sie odblokowalo. cale szczescie, bo mialam
        konia w polowie dnia i sie martwilam, ze nie byl spac polozony ale sie wszystko
        dobrze skonczylo smile
        --
        Zapraszam
          • lenkaaa Re: Howrse 26.05.09, 09:46
            bo wyjechalam od czwartku do wczoraj ale laptopa mialam ze soba zeby koni
            pilnowac i zasiewac pola tudziez zbierac kupy, hi, hi smile
            duzo ci jeszcze brakuje do 100tys w EC ? ja mam dopiero jakies 33tys.
            A pegazy kiedy bedziesz zapladniac ? moje zrebaki jeszcze dluuugo musza czekac,
            najpierw musza podrosnac i miec 100BLUP zanim je rozmnoze a jakos ciagle czasu
            nie mam zeby sie nimi zajac wiec utknely gdzies w okolicy 2 lat...
            --
            Zapraszam
            • loola_kr Re: Howrse 26.05.09, 09:59
              ja nawet nie mam tych 33.... sad
              coś koło tego ale mniej sad
              z maszy tez dużo nie zarobię bo jednego składnika mam bardzo mało i muszę ze dwa
              razy obsiać...
              strasznie to długo trwa...
              czytałam, że z 3 dużych pół i stracha na wróble po 1 sezonie mozna ponad 100 000
              zarobić na rzepach ale do tego trzeba pasy a ja nie będę ich marnować na EC.
              Strach o 50% mnoży zbiory...
              czyli muszę mieć duzo cierpliwości... ale w sumie to nie ma do czego się spieszyć smile
              resztę mam zaliczona bo pegaza juz rozmnożyłam i wszystko inne tez zrobione.
              ale następny etap jest nie do pokonania niestety, najlepsi go nie maja.
              --
              SmokoweForum
              Loolczyne Smoki
      • lenkaaa Re: Lenka 26.05.09, 16:34
        nie, zupelnie prosto, wyswietla sie mnostwo propozycji pracy jak klikniesz w
        zakladce "my profile" "my job" "change job" i wybierzesz blacksmith
        albo mozesz wejsc w gornych zakladkach "forums" "equestrian ceter classifieds" i
        tam na forum ludzie sie oglaszaja ze poszukuja pracownikow do nowo otwieranych
        EC. Czasem warto pgrzebac w ofertach, bo zdarza sie, ze oferuja jakies dodatki
        jak sie przyjmie u nich prace

--
        Zapraszam
    • loola_kr kurde co tu zrobić 27.05.09, 13:02
      naprawdę ciężko zebrać te 100 000.
      Trzeba by coś wymyślić tylko co? na kupach tak na prawdę niewiele się
      zarabia...rzep z pola 6 akrowego jest 206 sztuk... maszy na początku czerwca
      będę mieć ok 200 sztuk... wszystko to gówniane pieniądze... ehhhh
      --
      SmokoweForum
      Loolczyne Smoki
      • lenkaaa Re: kurde co tu zrobić 27.05.09, 17:05
        a jakie masz pola ? kup maksymalna ilosc duzych pol o zyznosci 50% jEDNO JEST
        CHYBA ZA 3,5 TYS (sorry za capsa!) Z czterech takich pol obsianych flaxem mialam
        30,5 tys dochodu. czyli ich zakup zwraca sie momentalnie. A jak juz sie dorobisz
        to sobie kupisz duze pola o max zyznosci a te wywalisz albo bedziesz trzymac na
        zapas. Ja nie sieje rzep, bo zyzsk z nich zalezy od koniunktury, czyli trzebaby
        czekac ze sprzedaza na dogodna cene a ja chce jak najszybciej zarobic te stowe.
        Sieje flax i wheat a jesienie to nie wiem co zrobie, bo jablka tez malo
        oplacalne i blokuja pole na caly miesiac. Jesienia zarobki u mnie stana bo
        tylko szklarnia mi zostanie sad
        --
        Zapraszam
        • loola_kr Lenka 27.05.09, 17:28
          ja zaraz na początku kupiłam 4 pola te po 6 akrów żyzne bo nie wiedziałam co i
          jak i nach sieje...teraz chyba mi sie nie opłaca zmieniać bo lato i znowu
          zastój... i mam obsiane to szkoda mi wywalać sad i musze czekać do końca maja a
          wtedy będzie zima sad
          kupa sad
          a ty cały flax sprzedałaś? tzn nasiona i ściółkę? nic nie zostawiasz?
          --
          SmokoweForum
          Loolczyne Smoki
          • lenkaaa Re: Lenka 27.05.09, 17:40
            tak, ja wszysciusienko sprzedaje, bo chce jak najszybciej uzbierac pieniadze i
            przeskoczyc na kolejny poziom a wtedy juz mi sie nie bedzie do niczego spieszylo
            i powoli sobie wszystko uzbieram (sciolke, masze sobie porobie, marchewki...) i
            spokojnie otworze EC smile
            --
            Zapraszam
            • loola_kr Re: Lenka 27.05.09, 17:44
              a widzisz, ja trzymam....
              teraz nie opłaca mi sie niszczyc zbiorów bo to za 4 dni to poczekam apotem kupię
              te wielkie pola i obsadzę co akurat bedzie (chociaż pewnie tylko jabłka... a
              tych juz nie sadze bo rosna cały rok i zajmuja pole, moze mi starczy tyle ile
              mam do tych maszy)
              Czyli jeszcze miesiąc przynajmniej bujania się z tym zadaniem...
              --
              SmokoweForum
              Loolczyne Smoki
              • lenkaaa Re: Lenka 27.05.09, 18:24
                jak za 4 dni, to jeszcze zdazysz, bo lato konczy sie w ostatnim dniu miesiaca,
                wiec jak zbierzesz w niedziele to mozesz tez zasiac letnie zboza tez tego dnia.
                Wyrosna ci normalnie choc zbior bedzie juz jesienia. Ja tak zrobilam z
                wiosennymi zasiewami i nie bylo problemu smile
                --
                Zapraszam
                • loola_kr dzieki za informacje! 27.05.09, 20:00
                  acha, to może zdąże. Jedne zbiory mam 30.05 a drugie 1 czerwca to z tymi pewnie
                  juz sie nie załapie ale moze zdążę obsadzic dwa wielkie pola....
                  --
                  SmokoweForum
                  Loolczyne Smoki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka