Dodaj do ulubionych

Persona PSP również na PSNie

06.08.09, 07:51
a ja ze wzgledu na to, jak ta Persona sie prezentuje (i biorac pod uwage fakt, ze spokojnie mogliby ja zrobic w podobnej oprawie jak P3/P4) chyba jednak powiem pass. no bo to jest cholera PSOne classic raczej niz wersja "PSP only"...
Obserwuj wątek
    • igis92 Re: Persona PSP również na PSNie 06.08.09, 12:37
      Dalej uważacie, że ta cała era internetowej dystrybucji jest taka świetna?
      A ja bym się skusił na tą personę, ale prawie 40 dolarów za grę wyglądającą jakby była zrobiona na komórki... ktoś tu chyba robi sobie jaja. Co z tego, że to świetna gra, remake finali kosztował 20 dolców oO, dużo lepszy nowiutki Patapon kosztował też 20 dolców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka