Gość: fatality IP: *.e-wro.net.pl 16.05.10, 22:13 Panie! nie drugie,tylko trzecie! Robert był trzeci! o zgrozo.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sroczkinho F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.jmdi.pl 16.05.10, 22:14 ...Kubica zajął drugie miejsce ???!!! jak można puścić w net takiego newsa, żenujące... czy w ogóle ktoś sprawdza takie nędzne wypociny? Mało, że styl tragiczny to i zawartość merytoryczna beznadziejna i w dodatku takie bzdury... Do podstawówki, a nie redagować takie wiadomości na znanym i popularnym poniekąd portalu. :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 22:14 a to ciekawe... Byłem przekonany, że Robert zajął 3 miejsce, a nie 2.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trt Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.nplay.net.pl 16.05.10, 22:20 hahahahaha "sport.pl - inny serwis sportowy" :D waidomosci ze swiatów równoległych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swan a najgorsze jest to, że wy mając takie zrozumienie IP: 89.174.254.* 16.05.10, 22:38 tekstu macie prawa wyborcze i wasz głos jest tak samo ważny jak jakiegos profesora.. Kuziwa.. To jest dramat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orc Swan IP: *.uznam.net.pl 16.05.10, 23:43 Swan nie gorączkuj się, napisali ze zajął drugie miejsce ale juz zmienili na trzecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Napis Pietrow na kasku ma napis: TW STEEL IP: 145.36.179.* 17.05.10, 14:55 Czyli: TW Stalowy. Czy so na forum prawi ludzie z PIS/IPN? Czeba sie tym zajonć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olin-72 F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.mofnet.gov.pl 17.05.10, 15:19 Największe rozczarowanie to poziom dziennikarstwa na onecie - ale taki w ogóle jest już świat dziennikarstwa. Wymyślają rzeczy i tytuły, jak ktoś to już określił, z równoległego świata...byle ktoś otworzył stronę - to jest nędza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andzej:D F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 17.05.10, 15:48 A ja patrzac na jazde Pietrova to az zal sciska...i jesli Kubica zostanie na nastepny sezon w tym zespole to mam nadzieje ze tego Ruskiego juz w nim nie bedzie tylko ktos doswiadczony nieco i umiejacy jezdzic... bo traci na tym takze Robert ktory praktycznie sam musi pracowac nad rozwojem bolidu... A tak same pkt Renault sa wylacznie zasluga Roberta i zeby Pietrov zdobywal ich chociaz z polowe tego co Robert caly zespoly bylby chyba 3-4 w klasyfikacji konstrukorow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca do lady sie nadajesz ...vitalij.. IP: *.dsl.pltn13.pacbell.net 17.05.10, 15:50 sowiecki wynalazek, "solidna" maszina....i grand prix moskwy..napewno bedziesz najlepszy. najwazniejsze ze kase do Renault przywiozles....mozesz byc w ogonie ..powodzenia!! Odpowiedz Link Zgłoś
acid.jazz Re: do lady sie nadajesz ...vitalij.. 17.05.10, 21:33 Za ty baca z pewnością nadajesz się tylko do azbestu -------- Dopiero jak umrze ostatnie drzewo, ryba i wyschnie ostatnie źródło, ludzie zdadzą sobie sprawę, że nie da się jeść pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beer stop W przyszlym roku ........? IP: *.hsd1.nj.comcast.net 17.05.10, 19:10 To Putin zaplacil zgory za przyszly rok tez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: 91.109.150.* 17.05.10, 19:30 zwijaj się z tym spamem, buraku! Co za nędza Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny Renault ma najlepsze silniki na swiecie - to fakt 17.05.10, 23:46 Bezspornie Renault ma najlepsze silniki na swiecie. Ale Witalij nie powinien sie az tak zalamywac. Przeciez to jego pierwszy rok w Formule 1. Byli tacy ktorzy nawet nie ukonczyli wyscigu bo nie utrzymali sie na drodze w tym bardzo trudnym ulicznym wyscigu. A na treningach, Witalij spisuje sie w miare dobrze jak na pierwszy rok w Formule 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik Witalij się nauczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 00:11 Nauczy się,spoko. Pan za to zapłaci, pani za to zapłaci. Karwa, kolego, masz dobre auto, to jedź. To nie Indianapolis, to Monaco, tu się liczą umiejętności. Dałeś dooooooooooopy.. To już lepiej przejechać się Czandukowi po głowie (sorry, Czanduk). Brawo Robert. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwedas Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 00:37 prawda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.chello.pl 18.05.10, 06:33 Pietrow zdobędzie punkty pod warunkiem że za nie zapłaci , podobnie jak za miejsce w renault. Odpowiedz Link Zgłoś