Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie...

    IP: *.e-wro.net.pl 16.05.10, 22:13
    Panie! nie drugie,tylko trzecie! Robert był trzeci! o zgrozo..
    Obserwuj wątek
      • Gość: sroczkinho F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.jmdi.pl 16.05.10, 22:14
        ...Kubica zajął drugie miejsce ???!!! jak można puścić w net takiego newsa,
        żenujące... czy w ogóle ktoś sprawdza takie nędzne wypociny? Mało, że styl
        tragiczny to i zawartość merytoryczna beznadziejna i w dodatku takie bzdury...
        Do podstawówki, a nie redagować takie wiadomości na znanym i popularnym
        poniekąd portalu. :(
      • Gość: fff F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 22:14
        a to ciekawe... Byłem przekonany, że Robert zajął 3 miejsce, a nie 2..
      • Gość: trt Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.nplay.net.pl 16.05.10, 22:20
        hahahahaha "sport.pl - inny serwis sportowy" :D
        waidomosci ze swiatów równoległych!
        • Gość: Swan a najgorsze jest to, że wy mając takie zrozumienie IP: 89.174.254.* 16.05.10, 22:38
          tekstu macie prawa wyborcze i wasz głos jest tak samo ważny jak jakiegos
          profesora.. Kuziwa.. To jest dramat.
          • Gość: orc Swan IP: *.uznam.net.pl 16.05.10, 23:43
            Swan nie gorączkuj się, napisali ze zajął drugie miejsce ale juz zmienili na trzecie
      • Gość: pies Napis Pietrow na kasku ma napis: TW STEEL IP: 145.36.179.* 17.05.10, 14:55
        Czyli: TW Stalowy.
        Czy so na forum prawi ludzie z PIS/IPN?
        Czeba sie tym zajonć.
      • Gość: olin-72 F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.mofnet.gov.pl 17.05.10, 15:19
        Największe rozczarowanie to poziom dziennikarstwa na onecie - ale
        taki w ogóle jest już świat dziennikarstwa. Wymyślają rzeczy i
        tytuły, jak ktoś to już określił, z równoległego świata...byle ktoś
        otworzył stronę - to jest nędza
      • Gość: Andzej:D F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 17.05.10, 15:48
        A ja patrzac na jazde Pietrova to az zal sciska...i jesli Kubica
        zostanie na nastepny sezon w tym zespole to mam nadzieje ze tego
        Ruskiego juz w nim nie bedzie tylko ktos doswiadczony nieco i
        umiejacy jezdzic... bo traci na tym takze Robert ktory praktycznie
        sam musi pracowac nad rozwojem bolidu...

        A tak same pkt Renault sa wylacznie zasluga Roberta i zeby Pietrov
        zdobywal ich chociaz z polowe tego co Robert caly zespoly bylby
        chyba 3-4 w klasyfikacji konstrukorow...
      • Gość: baca do lady sie nadajesz ...vitalij.. IP: *.dsl.pltn13.pacbell.net 17.05.10, 15:50
        sowiecki wynalazek, "solidna" maszina....i grand prix
        moskwy..napewno bedziesz najlepszy. najwazniejsze ze kase do Renault
        przywiozles....mozesz byc w ogonie ..powodzenia!!
        • acid.jazz Re: do lady sie nadajesz ...vitalij.. 17.05.10, 21:33
          Za ty baca z pewnością nadajesz się tylko do azbestu

          --------
          Dopiero jak umrze ostatnie drzewo, ryba i wyschnie ostatnie źródło, ludzie
          zdadzą sobie sprawę, że nie da się jeść pieniędzy.
      • Gość: beer stop W przyszlym roku ........? IP: *.hsd1.nj.comcast.net 17.05.10, 19:10
        To Putin zaplacil zgory za przyszly rok tez?
      • Gość: zzz Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: 91.109.150.* 17.05.10, 19:30
        zwijaj się z tym spamem, buraku!
        Co za nędza
      • ekumeniczny Renault ma najlepsze silniki na swiecie - to fakt 17.05.10, 23:46
        Bezspornie Renault ma najlepsze silniki na swiecie.
        Ale Witalij nie powinien sie az tak zalamywac. Przeciez to jego
        pierwszy rok w Formule 1. Byli tacy ktorzy nawet nie ukonczyli
        wyscigu bo nie utrzymali sie na drodze w tym bardzo trudnym ulicznym
        wyscigu. A na treningach, Witalij spisuje sie w miare dobrze jak na
        pierwszy rok w Formule 1.
      • Gość: wodnik Witalij się nauczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 00:11
        Nauczy się,spoko. Pan za to zapłaci, pani za to zapłaci.
        Karwa, kolego, masz dobre auto, to jedź. To nie Indianapolis, to
        Monaco, tu się liczą umiejętności. Dałeś dooooooooooopy..
        To już lepiej przejechać się Czandukowi po głowie (sorry, Czanduk).
        Brawo Robert.
      • Gość: qwedas Re: F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 00:37
        prawda
      • Gość: znawca F1. Pietrow: Mój wynik to rozczarowanie IP: *.chello.pl 18.05.10, 06:33
        Pietrow zdobędzie punkty pod warunkiem że za nie zapłaci , podobnie jak za
        miejsce w renault.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka