Gość: Consti IP: 192.168.155.* 22.03.02, 01:36 Mam takie male pytanko, w regulaminie jest napisane, iż "kapitan" jest najważniejszą postacią w drużynie i jego punkty są podwajane. Z moich obliczeń wynika coś innego. Prosze o odpowieć. Consti Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj