Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KAPITAN!!!!

    IP: 192.168.155.* 22.03.02, 01:36
    Mam takie male pytanko, w regulaminie jest napisane, iż "kapitan" jest
    najważniejszą postacią w drużynie i jego punkty są podwajane. Z moich obliczeń
    wynika coś innego. Prosze o odpowieć.
    Consti
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka