Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tylko kataklizm może zabrać Otylii medal - mówi...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 19:02
    Otylia dawaj dawaj!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: zeta318 Wiederek, durniu - zaczekaj dwa tygodnie IP: *.sympatico.ca 12.08.04, 19:39
        bo nie daj boze mozesz sie okazac zlym prorokiem.
      • darek6 Re: Tylko kataklizm może zabrać Otylii medal - mó 12.08.04, 19:43
        Proszę drogich redaktorów o odrobinę dokładności-Rafał Szukała,jest polskim
        srebrnym medalistom igrzysk olimpijskich w Barcelonie,a złoto przegrał o
        długość paznokcia 0,01sek.Do dziś pamiętam te liczne powtórki i pewnego rodzaju
        pecha Polaka.Nie ujmujmy sukcesów Polakom,tak mało ich mamy.
        Odnośnie szans Otylii,to mówiąc po prawdzie jest szansa na trzy różne medale
        olimpijskie,a największą loterią jest start na 100m.Pozytywem tego występu może
        być intnsywne przetarcie szybkościowo-wytrzymałościowe,które zrekompensuje się
        w ciągu 2-3dni,przy odpowiedniej odnowie.Więc oba starty jeśli nie przyniosą
        wymiernych korzyści na pewno zrekompensują to w finale 200m.Pamiętajmy,że na
        400 są tylko dwa starty,a to oznacza,że do finału można wejść podtempem,a w
        finele zdjąć nadwyżki treningowe.Życzny Polce powodzenia,gdyż ona jest Pierwszą
        Damą naszej reprezentacji.
        • Gość: jinx Re: do darek6 IP: 128.95.25.* 12.08.04, 21:02
          ladna laurke wypisales, ale farmozonem intensywno-szykosciowo-wytrzymalosciowym
          mi tu wieje. no ale checi dobre, wiec sie nie odzywam. zycze powowdzenia we
          wszystkich dziedzinach, ale dochodz do nich podtempem, a potem zdejmij nadwyzke
          treningowa, a zloisz wszystkim dupy.
          odnosnie pierwszej damy to moglbym polemizowac i moja kandydatka bylaby Sylwia
          Gruchala, choc plywanie to "moja" dyscyplina.
          na koniec chcialbym jeszcze powiedziec, ze Wiederek to jest kataklizm jak i
          caly PZP z Usielskim prezesem na czele.
          pozdrawiam
          • darek6 do jinx 13.08.04, 10:31
            z całym szacunkiem,ale trening zawodników wytrzymałościwo-szybkościowych(biegi
            400-1500m i pływanie 100-200m)to moja specjalność i pojęcie jak podtempo
            (niediczas) i nadwyżka,czyli superpozycja trenigowa to abecadło każdego
            trenera.Aby to wszystko zrozumieć należałoby zastanowić się nad procesami
            anaerobowymi i aerobowymi zachodzącymi w organizmach zawodników uprawiających
            wyżej wymienione dyscypliny sportu(ich stosunkiem 50/50;40/60)oraz ułożeniem
            planu treningowego dokładnie do możliwości zawodnika.Osiągamy to również
            specjalnymi treningami tempowymi,gdzie ważne znaczenie odgrywa utrzymanie
            wysiłku przy podniesionym poziomie zakwaszenia.Odnośnie odbudowy,to wyciąg z
            regulaminu lekkoatletycznego-różnica czasu między półfinałem i finałem biegu na
            400m musi wyosić min.- 90min,gdyż tyle czasu daje się zawodnikowi na
            regeneracje i ponowne osiągnięcie rozgrzania organizmu.Oczywiście wszystko to
            jest troche bardziej skomplikowane,ale możliwe jest zwyciężanie i
            kwalifikowanie się do finałów,jednocześnie trenując!Odnośnie pojedynku Gruchała-
            Jędrzejczak polecam oceny niezależnych zagranicznych komentatorów.Jędrzejczak
            jest bezdyskusyjną faworytką 200m delfinem,Gruchała jest we florecie
            zdecydowanie za Vezzali.Ale w Atenach życzyłbym obu paniom ZŁOTA!
      • Gość: fauk Srebro, nie brąz! IP: 80.51.245.* 12.08.04, 23:03
        Rafał Szukała zdobył w Barcelonie srebrny medal!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka