Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!!!!!

    13.09.02, 21:13
    Poprawiłem co powiniennem i mam nadzieję,że jest ok.Gdyby coś jeszcze nie
    grało to piszcie tutaj,żeby każdy wiedział co się dzieje,a nie szukał po
    różnych wątkach.Niech ten wątek stanie się naszym stałym forum.Drabinka
    będzie uaktualniana w miarę moich możliwości.Jeszcze raz dzięki za
    uczestnictwo i powodzenia w rywalizacji!!!


    Adee Team(adee) _____________________
    FC Sulejowek(jarek55)

    Ugugunana(ugugunana)________________
    Fcjeleniag(mirekl)

    Kubland(kubis)______________________
    DrinkTeam(bachus)

    Beskidenland(olovonsilesia)_________
    Dagmara's Boys(mirekmil)

    FC Tuchovia(tun)____________________
    B1k(b1k)

    MIX-4 Wuppertal(marcinturek)________
    Kowalowo(kowall)

    Gladiatory(klimon)__________________
    FC Szakale(anubis)

    AC Bełchatow(bacikb1)_______________
    Cyklon Lębork(JanLewandowski)

    Obserwuj wątek
      • klimon Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 13.09.02, 21:18
        a ja niewiem jaki jest mój przeciwnik
        nie moge go znaleźć w wyszkiwaece
        mam nadzieje na sukces, biorac pod uwage ze niedługo bede miał sponsora
        (czytaj- nowych napastników, zamiast Grzyba Grzybowskiego)
        pozdro
        • mufan Przeciwnik klimona......... 13.09.02, 23:35
          Drużyna FC Szakale jest na 5285miejscu i ma 154punkty.
          • karel_svoboda Re: prośba 14.09.02, 10:17
            proszę następnym razem pisać Olo von Silesia a nie olovonsilesia :)
      • ugugunana Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 14.09.02, 12:15
        Widzę, że trafiłem na twardego przeciwnika... Życząc pomyślności, zapowiadam
        ostrą walkę... Po sobotnim meczu "już" mam trzy punkty (jeden zawodnik)...
        Drżyj prezesie z Jeleniej Góry!

        *-)
        PZDR.
        • Gość: Bachus` (piter_d) Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 14.09.02, 20:30
          Nie mmoge znalezc za pomoca wyszukiwarki mojego przeciwnika, istnieje taka
          druzyna jak Kubland? Moj zespol to DrinkTeam (pisany razem, bo znalazlem
          tez 'podobne wersje').
          • mufan Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 14.09.02, 23:53
            Hej Bachus!!!
            Kubland jest chyba jeszcze niesklasyfikowany.Też to sprawdzałem.
      • Gość: ugugunan Ugugunana - pierwszy mecz... IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 15.09.02, 12:41
        Witam!

        W pierwszej odsłonie zdobyłem wg wstępnych obliczeń 55pkt., co uważam w szóstej
        kolejce za wynik raczej przeciętny (najlepsi na pewno będą mieli ponad sto
        punktów)... Niestety nie ustrzegłem się kilku błędów i nie trafiłem z
        kapitanem... Ciekawe jak poszło prezesowi mirekl? Czuję, że będę musiał
        odrabiać straty...

        PZDR.
        • mufan Re: Ugugunana - pierwszy mecz... 15.09.02, 12:55
          Mój kapitan też zawiódł(tak tak Mr.Rasiak).Nie chce mi się liczyć ale raczej 50
          nie przekroczę.Myślę,że 50 w tej kolejce to i tak dobrze.Więcej będą mieli
          tylko Ci co mają nowe drużyny i liczą tylko na 1 kolejkę.Nie wiem jak tam AC
          Belchatow,ale i tak jeszcze wszystko do odrobienia.Niby czekam na sponsora,ale
          tak naprawdę to sam nie wiem kogo kupić.Już nawet super duo Żuraw-Kosa nie
          powalają na kolana i to z najsłabszą drużyną w lidze(myślę,że kupa ludzi się na
          nich zawiodła w tej kolejce).Ja jestem dumny tylko z wysłania w bój Djokovica
          co było dobrym pociągnięciem w tej kolejce.Reszta średnio,ale nie
          tragicznie.Pozdrawiam!!!
          P.S.Myślę,że w poniedziałek zamieszczę wyniki pierwszych meczów.Aha,mam
          nadzieję,że wiecie ,iż punkty karne za transfery muszą być brane pod uwagę,bo
          inaczej z przyczyn technicznych tego się nie da rozwiązać.
        • mirekl3 Re: Ugugunana - pierwszy mecz... 16.09.02, 08:08
          Witam prezesa Ugugunana! dopiero dzisiaj sprawdzilem z kim gram (internet tylko
          w robocie) no i ...bedzie ciekawie - tak mysle :) z niecierpliwoscia czekam na
          wyniki. tez nie ustrzeglem sie bledow w tej kolejce. nie wystawilem
          ziarkowskiego :( no ale poczekajmy do oficjalnych wynikow. jeszcze raz
          pozdrawiam przeciwnika i pozostalych pucharowiczów !
          • Gość: uGu..... Brawo prezesie! IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 16.09.02, 13:22
            Witam!

            Tak jak myślałem - muszę gonić... Cóż odpowiada mi rola ścigającego, choć 10
            punktów (57-67) to sporo - broni nie składam... Gratuluję wysokiego miejsca w
            klasyfikacji generalnej i życzę dalszej owocnej gry... Pałam żądzą rewanżu,
            niech wygra lepszy - jeśli spadnę to z wysokiego konia... *-)

            Ciekawe czy na zwycięzcę naszej pary będzie czekał admin Pyrlandia League,
            którego serdecznie pozdrawiam - jak widać do naszego spotkania droga daleka...
            Czekam też kiedy Mufan umieści oficjalne wyniki pierwszych starć w PFP...

            PZDR. 4 All...
            • Gość: uGu..... Re: Brawo prezesi - errata... IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 16.09.02, 14:17
              Gość portalu: uGu..... napisał:

              > choć 10 punktów (57-67) to sporo - broni nie składam

              Sorry za pomyłkę - 16 pkt. To prawie przepaść... *-) Bedę musiał się
              maksymalnie sprężyć...
            • mirekl3 Re: Brawo prezesie! 16.09.02, 14:50
              Witam ponownie :)
              oczywiscie ciesze sie z prowadzenia (i to na wyjezdzie)ale uwazam ze droga
              daleka przed nami. popatrz na nastepna kolejke np legia-odra, gornik-wisla,
              lech-amica czy groclin-gks np...juz mnie boli glowa na kogo postawic. ale tym
              samym mysle ze bedzie ciekawie we wszystkich parach. tym czasem przynajmniej
              przez tydzien moge potryumfowac. pzdr i niech wygra lepszy!
      • klimon Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 15.09.02, 12:55
        jeszcze nie robiłem obliczeń, ale wiem ze nie bedzie najlepiej
        Kucharski jkao kapitan sie ni sprawdził
        obrona Groclnu zawiodła mnie
        Stanew puscił bramke
        alecóz moze mój przeciwnik tez sie nie popisał
        pozdro dla Niego i dla wszystkich
        • karel_svoboda jest dobrze 15.09.02, 14:31
          Jest dobrze. Posłałem do boju sześciu Wiślaków, w tym dwóch obrońców, Uche i
          Kuźbę. Nie zawiódł mnie także pozyskany dzięki mBankowi Dembiński. W sumie
          pretensje mam tylko do mojego pupila Jana Wosia, ale on może spać spokojnie, bo
          ma w Beskidenlandzie ogromny kredyt zaufania. Dagmara's Boys powinni drżeć, bo
          mój zespół postawił wszystko na tryumf w PP (na mistrzostwo niestety nie mam
          już szans).

          pozdrowienia dla wszystkich pucharowiczów, a zwłaszcza dla Chłopaków od
          Dagmary ;)
          • mirekmil Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ?! 16.09.02, 08:01
            alles kalr und danke schon about your explanation - dagmara's uber alles :-))
            Chyba wykrakałeś z tym zestawem par, jestem gotowy do walki i teraz czekam na
            wyniki kolejki- oczekuje wyniku ponad 55 pkt. Lat's dance!
            pozdrawiam wszystkich - szczególnie Olo von Silesia und Beskidenland !!!
          • mirekmil sorry, jest średnio... 16.09.02, 12:42
            oficjalnie mam 56 pkt, Beskidenland coś ok.74, tak więc przyznaję, że pierwsza
            runda dla przeciwnika - Gratulacje ... i do rewanżu ;-)
            Dagmara's (Losers) tymczasowo - mirekmil
            • karel_svoboda Got mit uns!!! 16.09.02, 13:26
              mirekmil napisał:

              > oficjalnie mam 56 pkt, Beskidenland coś ok.74, tak więc przyznaję, że
              pierwsza
              > runda dla przeciwnika - Gratulacje ... i do rewanżu ;-)
              > Dagmara's (Losers) tymczasowo - mirekmil

              Mam 76 pkt. Ten wynik pozwala mi w spokoju przygotowywać się do rewanżu, ale
              następny mecz będzie na wyjeździe, a wiadomo że gospodarzom pomagają nawet
              ściany. Tak więc głowa do góry Dagmarowi Bojsi! Jak mawia Kazimierz Górski, do
              póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć. A poza tym piłka jest okrągła a
              bramki są dwie :)))
              • karel_svoboda Wieści ze zgrupowania 18.09.02, 12:35
                Zarys koncepcji na mecz rewanżowy już mam. Od dziś z moim zespołem trenuje
                Tomek Moskała i jeśli będzie w formie to oczywiście w weekend zagra. Beskidzkie
                powietrze nie powinno mu zaszkodzić. W zespole dobra atmosfera :)))
                Więcej szczegółów dopiero po meczu :(((

                pozdrawiam
                prezes Olo von Silesia
                • mirekmil gratulacje... 24.09.02, 14:43
                  awansu w PPfp.!! ja zdobyłem w 7.kol 42 pkt- 26 sam GKS reszta zawwiodła a
                  Krzyształowiczi Magiera wcale nie grali.
                  co do PPfp życzę Koledze Prezesowi powodzenia w dalszych rozgrywkach - będę
                  śledził poczynania Beskidenland'u . pzdr
                  • karel_svoboda Re: gratulacje... 25.09.02, 09:49
                    mirekmil napisał:

                    > awansu w PPfp.!! ja zdobyłem w 7.kol 42 pkt- 26 sam GKS reszta zawwiodła a
                    > Krzyształowiczi Magiera wcale nie grali.
                    > co do PPfp życzę Koledze Prezesowi powodzenia w dalszych rozgrywkach - będę
                    > śledził poczynania Beskidenland'u . pzdr


                    Kolejka jaka była, każdy widział. Nie było za bardzo gdzie ciułać punktów. Ja
                    akurat miałem farta, bo postawiłem na bohaterów tej kolejki, czyli Kuźbę i
                    Marka Zająca. Zwycięstwo cieszy, ale mam nadzieję, że jeszcze będziesz kiedyś
                    miał okazję do rewanżu.

                    pozdrawiam
                    prezes Olo von Silesia
      • adrian.b witam prezesi 15.09.02, 19:42
        Serdecznie witam wszystkich uczestników PP. Jestem prezesem Adee Team i
        jednocześnie adminem jednej z głośniejszych na forum pilarzyków (Pyrlandia
        League...nasz post na foru pilarzyków jest jednym z najdłuższych.. •
        Wielkopolska - liga prywatna (141) nasi glówni aktywisci to drazzig,
        inspirator, koszemelok, ) Tyle o mnie.
        Licze na pojedynek w 2 rundzie PP z prezesem ugugunan. To niejako pojedynek
        adminów najciekawszych lig prywatnych. Myśle że pierwsza runde mam szanse
        przejść orientacyjnie zdobyłem 71 pointsów w tej kolejce.
        Pozdrawiam
        Adee
        • jarek55 Re: witam prezesi 16.09.02, 18:06
          Łoooooł!!! Ale sie popisalem w tej kolejce!! zdobylem cale 33 punkty i raczej
          nie mam szans na awans do nastepnej rundy PPfp, ale... nigdy nic nie wiadomo:)
          Pzdr dla prezesa Adee oraz wszystkich uczestnikow PPfp...
      • austria Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 16.09.02, 12:47
        A u mnie miala grac druzyna z Forum ktora zdobyla 96 pkt.(miala grac od 6
        kolejki)
        Tylko ze pomylilem sie i podalem nazwe swojej drugiej druzyny. A ta zdobyla
        tylko 41 pkt.
        Gratulacje dla mojego przeciwnika. Na pewno wygral
        • mufan Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 16.09.02, 13:52
          Nie bardzo wiem kim Ty jesteś.A myślałem,że wiem wszystko na temat drużyn i
          prezesów w pucharze ;-(.
          • austria Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 16.09.02, 14:38
            Chyba teraz juz wszysdtko bedziesz wiedzial. Robert Kowalczyk, nazwa druzyny
            Kowalowo, prezes Kowall, login: robkowski



            mufan napisał:

            > Nie bardzo wiem kim Ty jesteś.A myślałem,że wiem wszystko na temat drużyn i
            > prezesów w pucharze ;-(.
            • mufan Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 16.09.02, 15:58
              Nowo upieczona drużynka nie zawiodła.Poza tym bez strat na transferach...typowe
              dla polskiej ligi...same matactwa...;-).Pozdrawiam!!!
      • mufan WYNIKI 1 rundy 1/8finału....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.09.02, 13:47
        Adee Team(adee) 82 _____________________
        FC Sulejowek(jarek55) 33

        Ugugunana(ugugunana) 57________________
        Fcjeleniag(mirekl) 73

        Kubland(kubis) ???______________________
        DrinkTeam(bachus) 26

        Beskidenland(olovonsilesia) 76_________
        Dagmara's Boys(mirekmil) 56

        FC Tuchovia(tun) 57____________________
        B1k(b1k) 58

        MIX-4 Wuppertal(marcinturek) 62________
        Kowalowo(kowall) 71

        Gladiatory(klimon) 18__________________
        FC Szakale(anubis) 54


        AC Bełchatow(bacikb1) 90_______________
        Cyklon Lębork(JanLewandowski) 52

        Walka w 5 parze zapowiada się pasjonująco.Nie wiem co z Kublandem...jak się nie
        zgłosi do piątku to walkower.Zostałem zmiażdżony przez AC Belchatow i chyba
        wyskoczę przez okno.Aha jak bym się gdzieś pomylił w punktach to
        piszcie...Pozdrawiam!!!!!!!





        • Gość: ugugunan Re: WYNIKI 1 rundy 1/8finału....!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 16.09.02, 14:24
          mufan napisał:

          >Nie wiem co z Kublandem... jak się nie zgłosi do piątku to walkower.

          KUBLAND (tak się to pisze) miał przed kolejką 133 pkt. Teraz ma 192 - śmignął
          więc 59 pkt. Sprawdzałem na 100%!

          >Zostałem zmiażdżony przez AC Belchatow i chyba wyskoczę przez okno.

          Nie rób tego - ŻYCIE JEST PIĘKNE!!! Walcz!!!!

          PZDR.
        • joasia92 klimon: o cholera!!!!!!!!! 16.09.02, 14:45
          tak, tak
          z obrony -7
          z pomocy troche
          z ataku prawie nic
          to jest najgorsza kolejka jaka mogła byc
          odpadam z PP, chyba ze zrobie skład na najblizsza kolejke
          bedą zmiany,oj bedą
          dałem dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          klimon
          • klimon to tylko gra 16.09.02, 15:08
            co ja sie przejmuje lepiejzajme sie jawa i naucze sie na klasówke
            • piter_d Re: to tylko gra 16.09.02, 23:23
              'Mala' pomylka. Moja druzyna to DrinkTeam (sprawdz dokladnie pisownie, bez
              spacji!!!). Zdobylem w tej kolejce 60 pkt. i zajmuje aktualnie 327 miejsce.
              Prosze o korekte i jednoczesnie pozdrawiam pucharowiczow. --Bachus`--
              • piter_d Re: to tylko gra 16.09.02, 23:30
                ..i skoro istnieje KUBLAND to zapowiada sie ciekawa rywalizacja. Na razie
                prowadze 60:59, ale juz zrobilem jeden transfer wiec sily sa wyrownane :)
      • mufan ERRATA--1/8 finału.............. 17.09.02, 14:43
        Tylko ten się nie myli co nic nie robi.Tak więc błędy były i pewnie będą ;-
        ).Odnalazł się KUBLAND,a Drink Team udawał DrinkTeam.Oto poprawka:
        Adee Team(adee) 82 _____________________
        FC Sulejowek(jarek55) 33

        Ugugunana(ugugunana) 57________________
        Fcjeleniag(mirekl) 73

        Kubland(kubis) 59______________________
        DrinkTeam(bachus) 60

        Beskidenland(olovonsilesia) 76_________
        Dagmara's Boys(mirekmil) 56

        FC Tuchovia(tun) 57____________________
        B1k(b1k) 58

        MIX-4 Wuppertal(marcinturek) 62________
        Kowalowo(kowall) 71

        Gladiatory(klimon) 18__________________
        FC Szakale(anubis) 54


        AC Bełchatow(bacikb1) 90_______________
        Cyklon Lębork(JanLewandowski) 52


        Tak więc mamy dwa niesamowicie wyrównane pojedynki.Niech wygrają .....słabsi
        (patrz:para nr8)Pozdrawiam!!!!
        • tun Re: ERRATA--1/8 finału.............. 18.09.02, 11:29
          mufan napisał:
          > FC Tuchovia(tun) 57____________________
          > B1k(b1k) 58

          No! Gratuluję mojemu znamienitemu Przeciwnikowi zwycięstwa :)
          Ale mam 2 pytania:
          1. czy mecz grałem u siebie, czy na wyjeździe? ;) ;) ;)
          2. Jak Prezes B1k widzi szanse na ugranie przez nas w 7 kolejce jakiejś
          znaczącej liczby punktów? Bo ja widzę to nieciekawie, przynajmniej po swim
          składzie. :( Chyba, że będą fuksy...
          • b1k Re: ERRATA--1/8 finału.............. 19.09.02, 16:43
            Witam przeciwnika...
            Szczerze mowiac,nie ma kompletnie pomyslu na te kolejke,a czasu coraz
            mniej...przed poprzednia wymienilem obrone gks-u na amiki,co okazalo sie bledem
            i strata kilkunastu punktow...
            Wiec teraz musze powaznie sie zastanowie,a moze w ogole nie zmieniac
            skladu...???
      • adrian.b mecze rewanżowe 1 runda PP 23.09.02, 21:29
        Jestem ogromnie ciekawy czy uda mi sie awansować do 2-giej rundy, w tej kolejce
        wycisnęlem z mego teamu kolo 48 pointsów plus 82 z pierwszego meczu daje razem
        130 mój przeciwnik musiałby wycisnąc w tej kolejce kolo setki. Wiec czekam
        pełen nadzieji na ofocjalne wyniki. Liczę na pojedynek adminów w 2-giej rundzie.
        Strzesz sie "ugugunana"!! (życzę awansu Twoje 60 pointśow powinno wystarczyć,
        licze na to).
        Prezes Adee Team (v-ce prezes ds organizacyjnych PYRLANDIA LEAGUE)
      • mirekl3 Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 24.09.02, 14:23
        Cóż za cisza na forum pucharu....
        Zgłaszam oficjalnie ... 35 pkt w 7 kolejce co wobec 60 pkt Prezesa Ugugunan
        eliminuje mnie z dalszych rozgrywek. Totalnie beznadziejna kolejka i
        Wieszczycki na deser. No cóż czas na zmiany w zespole.
        Pozdrowienia dla przeciwnika z życzeniami dojścia do finału !!
        • ugugunana Dzięki! 26.09.02, 07:56
          mirekl3 napisał:

          > Cóż za cisza na forum pucharu....
          > Zgłaszam oficjalnie ... 35 pkt w 7 kolejce co wobec 60 pkt Prezesa Ugugunan
          > eliminuje mnie z dalszych rozgrywek. Totalnie beznadziejna kolejka i
          > Wieszczycki na deser. No cóż czas na zmiany w zespole.
          > Pozdrowienia dla przeciwnika z życzeniami dojścia do finału !!

          To była bardzo ciężka przeprawa - obaj zgromadzilismy ponad sto punktów... Też
          miałem Wieszcza w składzie, tak więc to nie on zadecydował...*-) Dzięki za
          twardą rywalizację i życzę sukcesów w generalce!


      • karel_svoboda Mufan! Bawisz się jeszcze z nami? 25.09.02, 09:56
      • mufan 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 25.09.02, 16:06
        No i żegnamy pierwszą ósemkę naszych pucharowiczów(mnie również ;-( ).Mam
        nadzieję,że pozostaniemy aktywni na tym wątku i z chęcią weżmiecie udział w
        nowej edycji na wiosnę.Załuję tylko,że paru z nas ani razu nie odezwało się na
        forum,mimo że to Puchar Polski forum piłkarzyków...za rok będę troszkę bardziej
        rygorystyczny.Pozdrawiam wszystkich i gratuluję awansu wygranym.W miarę
        możliwości będę dalej uaktualniał wyniki,ale nie obiecuję,że zawsze na początku
        tyg...od pażdziernika przybywa mi troszkę zajęć i tracę SDI :-(...Mam
        nadzieję,że na wiosnę poza tym pucharkiem zrobimy naszą ligę.
        P.S.Proszę bachus' o kontakt bo coś mi nie gra z twoim wynikiem...
        Adee Team(adee) 82+49=131_____________________
        FC Sulejowek(jarek55) 33+43=76

        Ugugunana(ugugunana) 57+60=117_______________
        Fcjeleniag(mirekl) 73+35=108

        Kubland(kubis) 59+56=115______________________
        DrinkTeam(bachus) 60

        Beskidenland(olovonsilesia) 76+56=132_________
        Dagmara's Boys(mirekmil) 56+42=98

        FC Tuchovia(tun) 57+36=93____________________
        B1k(b1k) 58+11=69

        MIX-4 Wuppertal(marcinturek) 62+43=105________
        Kowalowo(kowall) 71

        Gladiatory(klimon) 18+39=57__________________
        FC Szakale(anubis) 54+51=105


        AC Bełchatow(bacikb1) 90+25=115_______________
        Cyklon Lębork(JanLewandowski) 52+57=109

        Zaraz po wyjaśnieniu jednego przypadku podam zestaw par ćwierć finałowych!!!



        • anubis.mp Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 25.09.02, 17:37
          Gratulacje wszystkim którzy awansowali, a brawa tym którzy odpadli.

          Mam pytanie. Jak będą losowane pary następnej rundy?

          Pozdr.

          Anubis
          • bacikb1 Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 25.09.02, 17:43
            Witam mojego przeciwnika prezesa Anubis i zycze
            powodzenia w nastepnej rundzie.
          • adrian.b bedzie ciekawie 25.09.02, 18:31
            No to tak jak przewidziałem w 2 rundzie pojedynek adminów!! Mam ból głowy jak
            zestawić 11-tkę ale jeszcze zostało trochę czasu. Myślę ,że to besdzie ciekwy
            pojedynek!
            • ugugunana Derby!!! 26.09.02, 08:04
              adrian.b napisał:

              > No to tak jak przewidziałem w 2 rundzie pojedynek adminów!! Mam ból głowy jak
              > zestawić 11-tkę ale jeszcze zostało trochę czasu. Myślę ,że to besdzie ciekwy
              > pojedynek!
              Witam!

              Nadludzkim wysiłkiem udało mi się wyprowadzić w pole faworyzowanego rywala...*-
              ) Kolej na wzięcie następnej przeszkody... Cóż, mam ambicję być czarnym koniem
              tegorocznej edycji pucharu, więc również przewiduję arcyciekawą konfrontację...
              Rzeczywiście zestaw par tej kolejki jest ciężki do typowania i myślę, że dużą
              rolę odegra w niej pierwiastek szczęścia... PDZR., życzę powodzenia i niech
              wygra lepszy!!!
        • Gość: Bachus` Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 25.09.02, 23:14
          W czym problem?

          • mufan Do Bachus'a.................... 25.09.02, 23:38
            Ostatnio myliłem twój zespół bo był też Drink Team,teraz nie jestem pewny
            twojego stanu przed 7 kolejką i chciałem to sprawdzić.Podaj mi punkty uzyskane
            w 7 kolejce...dzięki pozdro...
            • piter_d Re: Do Bachus'a.................... 26.09.02, 20:09
              Niestety moja druzyna (DrinkTeam) w tej kolejce uzyskala tylko 35 pkt. co nie
              wystarcza do awansu. Gratuluje przeciwnikowi dwoch wyrownanych meczow.
              Pozdrawiam wszystkich 'pucharowiczow' --Bachus`--
        • robkowski Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 26.09.02, 11:19
          Zaraz zaraz dlaczego Kowalowo prezesa Kowalla nie ma punktow za 7 kolejke
          Prosze sprawdzic zdobylem 40 pkt. czyli razem 111 a wiec wiecej od mojego rywala


          • Gość: MUfan Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... IP: *.lebork.sdi.tpnet.pl 26.09.02, 11:32
            Witam!!!
            Oczywiście przegapiłem to słynne Kowalowo.Potwierdzam,że zdobyło 40 stkę i
            awansowało.Errata powstanie jak upewnię się co do DrinkTeam...gratuluję
            awansu...FC Szakale już czekają :-)...U nas niestety gospodarzom nie pomagają
            ściany...Pozdrawiam!!!
        • tun Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 26.09.02, 11:37
          mufan napisał:
          > FC Tuchovia(tun) 57+36=93____________________
          > B1k(b1k) 58+11=69

          Rany!!! Ale fuks! Wygrałem! Przyznam uczciwie, że nie liczyłem na to po wpadce
          Geoclinu i rejteradzie Sibika w meczu z Legią. Całe szczęście, że założyłem iż
          w Warszawie padnie bezbramkowy remis :)

          Mimo wszystko gratulacje dla mego przeciwnika B1k za napędzenie mi stracha w I
          rundzie :)
          Niestety najbliższa kolejka też nie nastraja mnie optymistycznie :(
          • mirekmil Re: 2 runda 1/8 finału--WYNIKI.... 27.09.02, 08:35
            tun napisał:

            > > FC Tuchovia(tun) 57+36=93____________________

            Zaiste miałeś szczęście - gdybym był z Tobą w parze, grałbym dalej (98 pkt),
            a tak "see you later..." powodzenia w dalszych rozgrywkach:)
            mirekmil prezes Dagmara's Boys
            pzdr
      • mufan Już pożegnania nadszedł czas ;-).....!!! 26.09.02, 20:50
        Adee Team(adee) 82+49=131_____________________
        FC Sulejowek(jarek55) 33+43=76

        Ugugunana(ugugunana) 57+60=117_______________
        Fcjeleniag(mirekl) 73+35=108

        Kubland(kubis) 59+56=115______________________
        DrinkTeam(bachus) 60+35=95

        Beskidenland(Olo von Silesia) 76+56=132_________
        Dagmara's Boys(mirekmil) 56+42=98

        FC Tuchovia(tun) 57+36=93____________________
        B1k(b1k) 58+11=69

        MIX-4 Wuppertal(marcinturek) 62+43=105________
        Kowalowo(kowall) 71+40=111

        Gladiatory(klimon) 18+39=57__________________
        FC Szakale(anubis) 54+51=105


        AC Bełchatow(bacikb1) 90+25=115_______________
        Cyklon Lębork(JanLewandowski) 52+57=109

        Pocieszam się tylko faktem,że miałem najwięcej punktów z poległych na polu
        walki.Może zmienię ksywę na "best loser" ;-).

      • mufan Oto pary ćwierćfinałowe!!!!!!!!! 26.09.02, 20:58
        Wbrew logice nie będę kibicował mojemu pogromcy,bo nawet nie raczył się odezwać
        na naszym forum,ale gratuluję pierwszego meczu,a rewanżu sobie za podjęcie
        walki.
        Adee Team(adee)
        ugugunana(ugugunana)

        KUBLAND(kubiś)
        Beskidenland(Olo von Silesia)

        FC Tuchovia(tun)
        Kowalowo(kowall)


        FC Szakale(anubis)
        AC Belchatow(bacikb1)

        Jak widzicie w dwóch przypadkach mamy derby:Wielkopolskie i landów.
        Powodzenia!!!pozdrawiam...
        • tun Re: Oto pary ćwierćfinałowe!!!!!!!!! 27.09.02, 09:19
          mufan napisał:
          > FC Tuchovia(tun)
          > Kowalowo(kowall)

          No to witam Szanownego Przeciwnika - wirtualny uścisk dłoni przed potyczką :)
          Jak szanowny Prezes widzi zbliżającą się kolejkę, bo ja przyznam, jestem pełen
          najczarniejszych myśli, jeśli Wisła nie wygra we Wronkach i Legia polegnie w
          Katowicach :(
          Do czego to doszło - ja, kibic Wisły Kraków, jestem za... Legią ;) Oto
          wychowawczy aspekt "Piłkarzyków" ;) ;) ;)
          • austria Re: Oto pary ćwierćfinałowe!!!!!!!!! 30.09.02, 11:58
            Witam
            nie bylo mnie w piatek w pracy i nie naszykowalem druzynki.
            Z dwoch napstnikow tylko jeden gral a drugi (Saganowski) nie wszedl nawet na
            boisko. Nie wspomne o Lawie ktorego chcialem sprzedac.
            Coz bede musial narobic w rewanzu.
            Pozdrawiam
            Austria


            mufan napisał:
            > > FC Tuchovia(tun)
            > > Kowalowo(kowall)
            >
            > No to witam Szanownego Przeciwnika - wirtualny uścisk dłoni przed potyczką :)
            > Jak szanowny Prezes widzi zbliżającą się kolejkę, bo ja przyznam, jestem
            pełen
            > najczarniejszych myśli, jeśli Wisła nie wygra we Wronkach i Legia polegnie w
            > Katowicach :(
            > Do czego to doszło - ja, kibic Wisły Kraków, jestem za... Legią ;) Oto
            > wychowawczy aspekt "Piłkarzyków" ;) ;) ;)
            >
            >
            • kuti_master 2edycja - jestem gotów 30.09.02, 14:48
              Gdy będzie 2edycja to proszę powiadomić!!!
        • bacikb1 Re: Oto pary ćwierćfinałowe!!!!!!!!! 27.09.02, 09:59
          Mufan, gratuluje naprawde walecznej postawy, szczerze
          mowiac bylem juz pewien awansu do drugiej rundy, ale gdy
          zobaczylem, co moja druzyna "zagrala" w rundzie
          rewanzowej, troche sie balem o wynik....:)
          Brawa za podjecie walki do ostatniego gwizdka...
          • mufan Re: Oto pary ćwierćfinałowe!!!!!!!!! 27.09.02, 16:01
            W końcu się odezwałeś...gratulacje...i udanego ćwierćfinału...pozdro...niech
            wygrają lepsi tym razem ;-)
      • adrian.b panowie i jak wam poszlo? 29.09.02, 20:52
        • karel_svoboda Re: panowie i jak wam poszlo? 29.09.02, 20:59
          bardzo, bardzo,bardzo średnio. Ani jednego błysku, wszyscy zawodnicy
          przeciętnie albo wprost źle. Czyżby koniec marzeń o pucharowym tryumfie?
        • Gość: ugugunan Łeb w łeb! IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 29.09.02, 21:12
          adrian.b napisał:

          > .....no to w meczu pucharowym na Twoim boisku bedzie ciekawie! Ja zdobyłem
          > według wstepnych obliczeń koło 51 pointsów.

          Cieszę się, że emocje nie skończyły się już po pierwszym spotkaniu...*-)
          Spoglądając w przebogatą historię pucharu, możesz przekonać się, iż odrabianie
          strat jest moją domeną... *-) A na poważnie - tak mała różnica zmobilizuje
          moich zawodników dodatkowo i w rewanżu, możesz się liczyć z bezpardonową
          walką... Szykuj mocną ekipę i niech wygra lepszy!!!

          PZDR. U. I T.
          • adrian.b1 walka na calego 29.09.02, 21:29
            Do drugiej rundy pucharu przygotowania ruszyły jeż peła parą. Zastosuje
            wszelkie możliwe sposoby aby przejść do półfinału.
      • bacikb1 Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 30.09.02, 15:13
        mufan napisał:

        > Poprawiłem co powiniennem i mam nadzieję,że jest
        ok.Gdyby coś jeszcze nie
        > grało to piszcie tutaj,żeby każdy wiedział co się
        dzieje,a nie szukał po
        > różnych wątkach.Niech ten wątek stanie się naszym
        stałym forum.Drabinka
        > będzie uaktualniana w miarę moich możliwości.Jeszcze
        raz dzięki za
        > uczestnictwo i powodzenia w rywalizacji!!!
        >
        >
        > Adee Team(adee) _____________________
        > FC Sulejowek(jarek55)
        >
        > Ugugunana(ugugunana)________________
        > Fcjeleniag(mirekl)
        >
        > Kubland(kubis)______________________
        > DrinkTeam(bachus)
        >
        > Beskidenland(olovonsilesia)_________
        > Dagmara's Boys(mirekmil)
        >
        > FC Tuchovia(tun)____________________
        > B1k(b1k)
        >
        > MIX-4 Wuppertal(marcinturek)________
        > Kowalowo(kowall)
        >
        > Gladiatory(klimon)__________________
        > FC Szakale(anubis)
        >
        > AC Bełchatow(bacikb1)_______________
        > Cyklon Lębork(JanLewandowski)
        >

        Prezesie anubis,jak tam wyniki Twoich Szakali? moj AC
        Belchatow zdobyl 55pkt,coz, moglo byc lepiej, czakam juz
        na runde rewanzowa...
        Pozdrawiam
        • anubis.mp Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 30.09.02, 15:59
          No cóż..... tylko 37 punktów, ale nie poddam sie bez walki :)

          Pozdr.
          Anubis
          • klimon Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 30.09.02, 16:15
            anubis.mp napisał:

            > No cóż..... tylko 37 punktów, ale nie poddam sie bez walki :)
            >
            > Pozdr.
            > Anubis


            gdybyś ze mna tak grał to miałbym choc cnadzieje, ale po 18:54
            chciało mi siempłakać :(

            pzdr.
            • Gość: anubis Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.10.02, 14:51
              :)
              Piłkarze dostali premię za awans i olali robotę :(

              Pozdr.

              Anubis
      • adrian.b pytanko? 01.10.02, 18:45
        kiedy można sie spodziwać wyników
        v-ce prezes ds organizacyjnuch PYRLANDIA LEAGUE
      • mufan Wyniki 1rundy 1/4 finału !!!! 02.10.02, 17:24
        Witam was z jednej z bydgoskich kafejek internetowych.Tak,tak do tego
        doszło,ale jest nawet milutko,muzyka, miła pani więc jakoś sobie
        poradzę.Przepraszam,że tak póżno,ale inaczej się nie da.Widzę,że powstaje
        Puchar Ligi i bardzo mnie to cieszy.Do tego ten superpuchar ;-)))).
        A oto długo oczekiwane wyniki oficjelne bo raczej już znacie rezultaty swoich
        przeciwników:
        Adee Team(adee) 52
        ugugunana(ugugunana) 50

        KUBLAND(kubiś) 35
        Beskidenland(Olo von Silesia) 33

        FC Tuchovia(tun) 41
        Kowalowo(kowall) 33


        FC Szakale(anubis) 37
        AC Belchatow(bacikb1) 55

        mam nadzieję,że wszystko gra,bo nie wiem kiedy tu znowu wpadnę.Jak by coś to
        dajcie znać i uprzedżcie przeciwnika.Jeżeli uda mi się załatwić jakiś dobry
        dostęp do netu to będę częściej,ale na razie do następnego tygodnia.
        • tun Re: Wyniki 1rundy 1/4 finału !!!! 03.10.02, 13:49
          mufan napisał:
          > FC Tuchovia(tun) 41
          > Kowalowo(kowall) 33

          Trochę chyba dopisało mi szczęście, bo przed tą kolejką dokonałem 4 transferów
          i w dodatku skorzystałem tylko z jednego kupionego gracza. Ale i tak starczyło
          do zwycięstwa (pozdrawiam przeciwnika) - mam szczeście w losowaniu po prostu :)
          • robkowski Re: Wyniki 1rundy 1/4 finału !!!! 07.10.02, 12:53
            > mufan napisał:
            > > FC Tuchovia(tun) 41
            > > Kowalowo(kowall) 33
            >
            > Trochę chyba dopisało mi szczęście, bo przed tą kolejką dokonałem 4
            transferów
            > i w dodatku skorzystałem tylko z jednego kupionego gracza. Ale i tak
            starczyło
            > do zwycięstwa (pozdrawiam przeciwnika) - mam szczeście w losowaniu po
            prostu :)
            >
            Szczescie w losowaniu?
            W 9. kolejce bez bramkarza zdobylem orientacyjnie 86 pkt. i w nastepnej rundzie
            prawdopodobnie zagram ja. No chyba ze Szala w dzisiejszych derbach strzeli 4
            bramki.
            Pozdrawiam
            Kowall

            >
        • adrian.b i jak ugugunana????? 08.10.02, 00:43
          Ja mam coś kolo 59 pointsów i coś czuje ze w naszym pojedynku decydowac będą
          ulamki pointsów!!!!!

          v-ce prezes ds ogganizacyjnych Pyrlandia League ----
          • ugugunana Re: i jak ugugunana????? 08.10.02, 08:14
            Masz rację! Ja mam ok. 60 pkt. Z niecierpliwością czekam na oficjalny
            komunikat...

            PZDR.
      • anubis.mp bacikb1 ? 08.10.02, 14:43
        W 9 kolejce zdobyłem 62 pkt, czyli mam razem 99 pkt.
        A u Ciebie?

        Pozdr.
        Anubis
        • bacikb1 Re: bacikb1 ? 08.10.02, 15:23
          Witam!

          W tej kolejce udalo mi sie zdobyc 78pkt,wiec w sumie w
          dwumeczu 133.
          Ale i tak gratuluje niezlej walki!
          Pozdrawiam
          • Gość: anubis Re: bacikb1 ? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.10.02, 18:22
            Mówi się trudno, gra się dalej (w generalce)...
            Gratuluję i mam nadzieję że przegrałem ze zdobywcą PP :)

            Pozdr.
      • mufan Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 08.10.02, 17:02
        No i mamy kolejne pożegnanie z połową zespołów.Oto szczegóły:

        Adee Team(adee) 52+64=116
        ugugunana(ugugunana) 50+58=108

        KUBLAND(kubiś) 35+84=119
        Beskidenland(Olo von Silesia) 33+87=120

        FC Tuchovia(tun) 41+55=96
        Kowalowo(kowall) 33+74=107


        FC Szakale(anubis) 37+62=99
        AC Belchatow(bacikb1) 55+77=132

        Nawet nie będę komentował pojedynku nr2...niesamowite...
      • mufan Rezultaty 2 rundy 1/4 finału... 08.10.02, 17:03
        No i mamy kolejne pożegnanie z połową zespołów.Oto szczegóły:

        Adee Team(adee) 52+64=116
        ugugunana(ugugunana) 50+58=108

        KUBLAND(kubiś) 35+84=119
        Beskidenland(Olo von Silesia) 33+87=120

        FC Tuchovia(tun) 41+55=96
        Kowalowo(kowall) 33+74=107


        FC Szakale(anubis) 37+62=99
        AC Belchatow(bacikb1) 55+77=132

        Nawet nie będę komentował pojedynku nr2...niesamowite...

        • tun Re: Rezultaty 2 rundy 1/4 finału... 08.10.02, 22:19
          No więc zostałem rozbity :)
          Gratulacje dla rywala - pokonał mnie wyraźnie...
      • mufan Pary PÓŁFINAŁOWE....!!!!!!!! 08.10.02, 17:08
        Zostałoy już tylko 4 drużyny.Życzę wszystkim powodzenia i udanego mikrocyklu
        treningowego podczas przerwy na reprezentację.

        Adee Team(adee)
        Beskidenland(Olo von Silesia)

        Kowalowo(kowall)
        AC Belchatow(bacikb1)
      • ugugunana Powodzenia! 09.10.02, 08:27
        Gratuluję prezesowi Adee - pokonałeś mnie wyraźnie... Dzięki za trzymajacą w
        napięciu rywalizację i życzę zdobycia pucharu!

        PZDR.
        • Gość: Adee Re: Powodzenia! IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.10.02, 12:12
          ........powiem tak jeszcze na godzinę przed oficjalnymi wynikami sądziłem,że
          odpadnę. A tu niespodzianka dostałem gratisowe pointsy ,które przepczyłem dla
          pilkarzy wisły i stał sie cud!!!!!!!!! dzieki z gratki powodzenia w drugim
          pucharze!!!! moze i tam sie spotkamy tam gra mój ADEE III Team.
          • Gość: Adee Re: Powodzenia! IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.10.02, 12:16
            sorki za fopa dopiero teraz sprawdziłem ze tam też poległeś. W taki razie
            powodzenia w generalce i ligach priv
      • beskidenland Re: Puchar Polski fp--FORUM,tabela,plotki!!!!!!!! 18.10.02, 13:13
        W Beskidenlandzie wszyscy już gotowi na półfinałowy dwumecz z Adee Team. Pełna
        mobilizacja. Dwutygodniowe zgrupowanie pomogło odbudować nadwątlone morale po
        dramatycznym pojedynku z Kublandem. Puchar musi być nasz! Prezes Olo von
        Silesia zrobił już na pułce wolne miejsce na to zaszczytne trofeum.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka