mufan
13.09.02, 21:13
Poprawiłem co powiniennem i mam nadzieję,że jest ok.Gdyby coś jeszcze nie
grało to piszcie tutaj,żeby każdy wiedział co się dzieje,a nie szukał po
różnych wątkach.Niech ten wątek stanie się naszym stałym forum.Drabinka
będzie uaktualniana w miarę moich możliwości.Jeszcze raz dzięki za
uczestnictwo i powodzenia w rywalizacji!!!
Adee Team(adee) _____________________
FC Sulejowek(jarek55)
Ugugunana(ugugunana)________________
Fcjeleniag(mirekl)
Kubland(kubis)______________________
DrinkTeam(bachus)
Beskidenland(olovonsilesia)_________
Dagmara's Boys(mirekmil)
FC Tuchovia(tun)____________________
B1k(b1k)
MIX-4 Wuppertal(marcinturek)________
Kowalowo(kowall)
Gladiatory(klimon)__________________
FC Szakale(anubis)
AC Bełchatow(bacikb1)_______________
Cyklon Lębork(JanLewandowski)