Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    27.07.05, 21:24
    dlaczego nie można założyć drużyny obojętnie z którego kompa w domu,pracy czy
    kafeji net za cholere nie moge pojawia sie komunikat
    SPRÓBUJ PÓŹNIEJ
    Obserwuj wątek
      • mozdzi Re: zagraj 27.07.05, 22:32
        ja tak mialem i jak zmienilem nazwe druzyny to ruszylo

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka