paweru01 27.07.05, 21:24 dlaczego nie można założyć drużyny obojętnie z którego kompa w domu,pracy czy kafeji net za cholere nie moge pojawia sie komunikat SPRÓBUJ PÓŹNIEJ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mozdzi Re: zagraj 27.07.05, 22:32 ja tak mialem i jak zmienilem nazwe druzyny to ruszylo Odpowiedz Link Zgłoś