Gość: Bydgoszczanka IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.05, 21:18 Mam pytanie?? Jak wam się podobało GP w BYdgoszczy?? Czy było dobrze zorganizowane według was? Co wam się podobało, a co nie?? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Szrek Re: GP Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 07:59 Było super, chociaż brakowało mi występu life Żuków. Bez nich nie dało się zagłuszyć tych rozwrzeszczanych kibiców. Ależ oni hałasowali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toma Toruń Re: GP Bydgoszcz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.05, 09:03 Generalnie zawody ok. Tylko, że za dużo piwa niektórzy wypili. Ale cóż jak kogoś stać 80 zł. i nie obejrzeć do końca zawodów to gratuluje może poczucia humoru. P.s. T. Gollob zostałby z pewnością Mistrzem Świata gdyby cykl GP odbywałby się w Bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodek Re: GP Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 10:31 Ale pszeciesz piwa nie było można kupić na stadionie, ja nie widziałem Chociasz na dekoracji jakiś nawalony duet gratulował Golobowi zwyciestwa. Więc jednak gdzieś kropelki płynęły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polo Re: GP Bydgoszcz IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 29.08.05, 12:06 > Ale pszeciesz piwa nie było można kupić na stadionie, ja nie widziałem Chociasz > > na dekoracji jakiś nawalony duet gratulował Golobowi zwyciestwa. Więc jednak > gdzieś kropelki płynęły Człowieku idz do szkoły bo razisz na odległość przecież tego nie da się czytać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polo daj mu spokój Re: GP Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 14:46 Przecież są wakacje do 1 września. Chyba, że gość studiuje to będzie miał dłuższą przerwę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: GP Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 15:27 Mam pytanie?Ile jest km z Bydgoszczy do Lonigo i jak najlepiej jechac.Dzieki za podpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tym80 Re: GP Bydgoszcz IP: 212.122.206.* 29.08.05, 15:42 1500km najlepiej jechac przez Niemcy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
arti25 Re: GP Bydgoszcz 09.09.05, 09:35 Witam Było super, atmosfera wspaniała, pierwszy raz byłem ale nie zapomnę tego jaki był doping dla Naszych. Najfajniejsza chwila to hymn, można sie było wzruszyć po zwycięstwie Golloba. W Bydgoszczy macie fajny sport, tego Wam zazdroszczę. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś