halfoat Re: saneczki - pytanie 15.02.06, 16:25 Czy w tej dyscyplinie nie powinno być kategorii wagowych? Przecież im cięższy zawodnik tym szybciej zasuwa na dół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mahtar saneczki - nowe pytanie IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 16:33 Jak się wywróca to który trzyma sanki ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
dymiacy_piecyk Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. 15.02.06, 16:30 "Od początku rozgrywane są trzy konkurencje: jedynki kobiet i mężczyzn (po cztery ślizgi) oraz dwójki mężczyzn (dwa ślizgi)" - onet za PAP-em. sport.onet.pl/1300211,292,406489,art,turyn2006.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Saneczkowy hard core IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 16:53 Zjazdy sankarzy zaczynają przypominać klasyczna hard corową jazdę. Przejechanie tego toru jest już sukcesem samym w sobie, co na razie udało sie Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Saneczkowy hard core 15.02.06, 16:56 bo nie dostosowują prędkości do warunków panujących na torze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek ze wsi jeszcze trochę i saneczkowy medal! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 17:35 Patrząc na wydarzenia na torze, przypomina mi się short track z ubiegłej olimpiady, gdzie Asutralijczyk- najslabszy w stawce wykorzystał , ze wszyscy rywale przerwocili się i tylko dojeżdżajac do mety, zdobył złoto. Jak tak dalej pójdzie, Polacy mogą zbliżyć siędo tego wyczynu! Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Finowie 3:0 ze Szwajcarami. 15.02.06, 16:37 Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mergelinked Uatrakcyjnic sanki!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 16:42 dwójki unisex startuja ale w saneczkarstwie na torach naturalnych. Podobno sa jacys juniorzy którzy w dobie ogólnego unisexu maja zamiar dokonywac zjazdów rynnami w takich parach. Jeszcze nowy pomysl na uatrakcyjnienie sanek - sadzac na sankach dwóch rywali (np Polaka i Niemca) i puszczac na dól. Jada 120 km/h i walcza miedzy soba kto kogo zrzuci z sanek. Wygrywa ten który sie utrzyma i dojedzie do mety. Jak spadna obaj to powtórka (dluuugie zawody) Inna opcja - sanki plus karabinek. Zawodnik zapyla z góry 120 km/h i ma po drodze np. 3 strzelania (pozostanmy przy pozycji lezac...) a jak nie trafi ma za kare osiem setnych kary czy cos. Moze jakies inne propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: whistar Re: Uatrakcyjnic sanki!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 16:57 dobre:) ale karabinek powienien być automatyczny i mogłoby chodzić o to żeby skosić serią kartonową przeszkodę leżącą na torze Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: sukces 15.02.06, 16:44 pomimo kłopotów nasi dotarli na dół cali i zdrowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wally Wow!!! IP: 193.192.62.* 15.02.06, 16:44 Naszym saneczkarzom mało nóg nie urwało, może już by sobie darowali drugi zjazd? Strach patrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Wow!!! 15.02.06, 16:53 Ciekawe jakie ubezpieczenie wykupują, od następstw nieszczęśliwych wypadków? I jakie składki płacą przy takim ryzyku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wally Re: Wow!!! IP: 193.192.62.* 15.02.06, 16:56 Ukrainców już chyba żadne towarzystwo ubezpieczyć nie będzie chiało. Zdrowo gruchnęli :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macoomba curling IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 17:00 Jakis czas temu padlo pytanie od autorow czemu w curlingu osobno startuja kobiety i mezczyzni. Nie wiem czy juz ktos odpowiadal wiec probuje. Poniewaz w innych dyscyplinach decyduje nierownosc szans np. hokej, boks itd. itp. Poniewaz wypuszczajac kamien/czajnik :-) nie uzywa sie specjalnie sily wychodzi na to, ze mezczyzni (lub kobiety - zeby nikogo nie urazic i byc "poprawnym politycznie") szybciej i mocniej "szczotkuja". Acha - nie kazdy wypuszczajacy kamien trzyma szczotke, czasem jest to taka smieszna podporka. Poogladam jeszcze troche to moze znajde jakas zaleznosc. Odpowiedz Link Zgłoś
skarb111 Re: curling 16.02.06, 09:01 Dawno juz nie ogladalam curlingu, ale pamietam ze byly rozgrywane mecze mixtowe. Dwóch panów i dwie panie. Ale ja generalnie nie rozumiem calego zamieszania z mixtami(wczorajsza dyskusja w tv o mixtach w saneczkarstwie, tenis itp)Po co takie rozważania? Wydaje mi sie ze to naturalne - kobiety i mężczyzni rywalizują w danej dyscyplinie. Po co robić zamieszanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepiki toho co sie stało, ze zmienili Haska IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 15.02.06, 17:20 ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woodpeck Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.tvk.torun.pl 15.02.06, 17:25 Braaaaawo braaaaaaawo, Polacy dojechali do mety i ukończą igrzyska czemu komentatorzy cieszą się takimi nieznaczącymi epizodami Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: saneczki - drugi ślizg 15.02.06, 17:30 nasi przejechali, teraz tylko trzymać kciuki, żeby reszta wyleciała i mamy medal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Groo Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.agora.pl 15.02.06, 17:31 Ja rozumiem, że Tyrol, wspólna tożsamość europejska i te sprawy. Ale żeby jedna włoska para saneczkarska składała się z Haselriedera i Plankensteinera, a druga z Grubera i Oberstolza, to już chyba letkie przegięcie, nespa? Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. 15.02.06, 17:33 jakby do tego byli czarnoskórzy, to by było coś Odpowiedz Link Zgłoś
dymiacy_piecyk sanki 15.02.06, 17:34 "Na prowadzeniu w saneczkach para Linger/Linger. Na drugim miejscu para Schielg/Schiegl" Czy to są te nowoczesne małżeństwa, co to je można zawierać tu i ówdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek ze wsi pary mieszane w sankach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 17:43 Komentator TVP właśnie zapytał " państwa" ( czytaj telewidzów) o to, co sadząo parach mieszanych w sankach, sugerując, ze byłoby to urozmaicenie dyscypliny. Jestem " za " tym bardziej, że nawet dyżurni w studiu już się do tego przymoierzali, omawiając pozycję, jakąmielby zajac w sankach ( tzn, kto na gorze ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meser Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.lomza.mm.pl 15.02.06, 18:09 redaktorzy piszą : " 17:56: Przyczyną zejścia Haszka z lodowiska była kontuzja nogi. Według pierwszych doniesień dosyć poważna " Natomiast Dariusz Szpakowski twierdzi , że przyczyną zejścia Haszka było NADCIĄGNIĘCIE pachwiny :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meser Komentarz Szpakowskiego IP: *.lomza.mm.pl 15.02.06, 18:19 Komentarz Szpakowkiego podczas dzisiejszego meczu hokeja dotyczący bramkarza czeskiego " Jak się rozgrzeje bramkarza w piłce ręcznej to trudno go pokonać " Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Czechy-Niemcy 15.02.06, 18:25 Może ktoś mi wytłumaczy co znaczy hakowanie? Jak nazwać hokeistę, który się tego dopuścił? Hakerem? Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. 15.02.06, 18:30 Fajna rozmowa w studiu na temat par mieszanych w sankach: pani redaktor - ta taka reguła, że kobieta jest na dole? pan redaktor - nie wiem czy nie za wcześnie na takie rozmowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meser Redaktorzy czytajcie !!! IP: *.lomza.mm.pl 15.02.06, 18:33 Napisałem że szpakowski jak zwykle się przejęzyczył i powidział : "NADCIĄGNIĘCIE" ( od nadciągać , nawiedzać , przybywać ) a powinien prawidłowo "naciągnięcie" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wally 80tys. euro za boba :O IP: 193.192.62.* 15.02.06, 18:39 To nie "dobrej" klasy samochód ale "baaardzej dobrej"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.imperiumnet.pl 15.02.06, 18:57 Kto to jest "enejdżelu"? W TVP cały czas o nim mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pav Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 19:16 a buki na jutro stawiają równo Gwizgon i "Polke":) , kurs 101:1, postawilem na obie, raz sie zyje, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Krążą plotki że komentować hokej ma w TVP 15.02.06, 19:46 Czerkawski. Ale ja nie wierzę. Dwa lata temu miał komentować w Polsacie Sport finały Pucharu Stanleya i guzik z tego było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meser Koniec relacji IP: *.lomza.mm.pl 15.02.06, 20:05 Koniec relacji - a tu mecz Słowaków z Rosją !!! Szkoda gadać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Short track IP: *.pai.net.pl 15.02.06, 20:17 "O absurdalnie dokładnej godzinie (19:57) wystartują eliminacje na 1000 metrów mężczyzn w short tracku, a w nich szybko odpadnie Dariusz Kulesza. Postaramy się tym razem go nie przegapić." I co redaktorzyno? Tak szybko nie odpadł. Tak, miał szczęście i niech mu sprzyja jak najdłużej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady Re: Igrzyska na żywo - dzień 5. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:45 "ogromne" gratulacje dla autora tych artykułów, bo są lepsze niż teksty o Chucku Norrisie. Choć Zimowa Olimipada jest dla mnie zdecydowanie mniej interesująca niż Letnia, ale nie mogę się powstrzymać, żeby śledzić tutaj poczynania zawodników (nie tylko Polaków). Odpowiedz Link Zgłoś