Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy

    IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 02:04
    Najwięcej zarabia Rasiak. Sponsorzy płacą mu 1 grosz za każdy żart na jego temat.
    Obserwuj wątek
      • Gość: hmmm Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 02:09
        W trakcie 11 sezonów w Ferrari Schumacher zarobił 495 mln dol., ale licząc z
        __wypływami__ z reklam - ok. 800 mln!


        ??
        • Gość: bombardier Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.promax.media.pl 06.12.06, 03:32
          to lekkie przegiecie
          • Gość: rp. Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.jmdi.pl 06.12.06, 20:35
            geez, 800 milionow baksow, wiecej niz PKB takiej np. Gujany
      • Gość: Elo Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 04:33
        co innego kwota zapisana w kontrakcie podawana mediom, a co innego płaca
        rzeczywista,
        tj. jeżeli np. Dudek siedzi na lawie, choruje, itp. to nie zarabia już tych
        milionów, ale jakieś małe (jak na branżę) stawki,
        podobnie jest w każdej dyscyplinie, z małymi wyjątkami...

        aby kierowca zarabiał to musi dobrze jeździć, to jest podstawowy zapis...
        • Gość: jfk Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.ists.pl 06.12.06, 06:26
          I tu sie mylisz. Dudek zarabia tyle samo siedzac na lawce jako rezerwowy....
      • Gość: Arek I co Polacy, macie tak w Anglii? IP: *.devs.futuro.pl 06.12.06, 09:08
        Upokarzacie sie za 1000 funtów miesięcznie i nigdy nie zarobicie tyle co
        Kubica...a on nawet szkoły nie ma...heheh...biedacy z Anglii
        • Gość: idiota? Re: I co Polacy, macie tak w Anglii? IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 12:38
          ???
      • Gość: jesz To nieprawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 09:18
        wszytkie specjalistycze serwisy prawidłowo odczytały informację z tygodnika Blick, który zamieścił prowizoryczny ranking zarobków kierwoców F1. Piszą jeśli chodzi o ścisłość, że 3 młodych kierowców F1 - Kovalainen, Hamilton i Kubica zarobi łącznie 2,8 mln. Łącznie, tzn 2,8 podzielić na 3. Jest różnica?
        I jeszcze jeden szczegół - Autorytety F1 mówią, że dla obserwatorów debiutantów Kubica jest jak manna z nieba, a nie dla całej F1, jak piszą polskie dzienniki. Dla F1 nasz Robert jest póki co jednym z debiutantów i co najwyżej nadzieją.
        • Gość: walsingham Re: To nieprawda IP: *.flashnet.pl 06.12.06, 10:50
          Die jungen GP-Wilden, wie Kubica (BMW-Sauber), Hamilton (McLaren-Mercedes) oder
          Kovalainen (Renault) müssen sich mit Salären von kaum 3 Millionen Franken
          zuerst nach oben dienen und siegen.

          www.blick.ch/sport/formel1/artikel50756
      • Gość: dd To chyba mało jak na F1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 09:33
        ...kiedys jakis serwis podal ze moze zarobic nawet do 50 milionow PLN.

        W kazdym badz razie zycze sukcesow w przyszlym sezonie!
      • pocalujta_wujta F1 Racing to popularna gazetka 07.12.06, 03:10
        Kiedys ja czytywalem ale jest to zadna sensacji ipelna reklam gazetka zarujaca na spekulacjach czasem
        publikujaca ciekawe wywiady jak ten w pazdziernikowym wydaniu z Kubica.

        Po pierwsze nikt nie moze tego wiedziec (nie tylko to jest trzymane w tajemnicy). A po drugie ciekaw
        jestem po co Polakom i jakims wiadomosciom sportowym w Polsce to wiedziec? Kubica zaplaci podatek
        temu komu sie nalezy, ale pewno to nie bedzie polski Urzad Skarbowy bo pewno tak jak ja mieszkajac
        za granica nie ma zamiaru ani obowiazku wykazywac dochodow krajowi w ktoruym nie mieszka i nie
        ma prawa podwojnie opodatkowywac.

        To co juz dzielimy skore na ndoiedzwiedziu czy oceniamy swietnego kierowce przez pryzmat
        zarobkow?

        I tak oto ciagle mentalnosc pozostanie mentalnoscia.

        A ja Robertowi zycze fortuny wraz z (tradycyjnie wsrod kierowcow F1) domu w Monte Carlo i spokoju
        od (oraz tajmniecy przed) wscibskich co chca wiedziec ile sie ma na koncie.

        Nie zapominajmy ze to Kubica potrzebuje sponsorow a nie sponsorowac kogos innego (na razie).

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka