Gość: uburama IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 02:04 Najwięcej zarabia Rasiak. Sponsorzy płacą mu 1 grosz za każdy żart na jego temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hmmm Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 02:09 W trakcie 11 sezonów w Ferrari Schumacher zarobił 495 mln dol., ale licząc z __wypływami__ z reklam - ok. 800 mln! ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombardier Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.promax.media.pl 06.12.06, 03:32 to lekkie przegiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rp. Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.jmdi.pl 06.12.06, 20:35 geez, 800 milionow baksow, wiecej niz PKB takiej np. Gujany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elo Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 04:33 co innego kwota zapisana w kontrakcie podawana mediom, a co innego płaca rzeczywista, tj. jeżeli np. Dudek siedzi na lawie, choruje, itp. to nie zarabia już tych milionów, ale jakieś małe (jak na branżę) stawki, podobnie jest w każdej dyscyplinie, z małymi wyjątkami... aby kierowca zarabiał to musi dobrze jeździć, to jest podstawowy zapis... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jfk Re: Prawie 3 miliony dolarów dla Kubicy IP: *.ists.pl 06.12.06, 06:26 I tu sie mylisz. Dudek zarabia tyle samo siedzac na lawce jako rezerwowy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arek I co Polacy, macie tak w Anglii? IP: *.devs.futuro.pl 06.12.06, 09:08 Upokarzacie sie za 1000 funtów miesięcznie i nigdy nie zarobicie tyle co Kubica...a on nawet szkoły nie ma...heheh...biedacy z Anglii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiota? Re: I co Polacy, macie tak w Anglii? IP: *.acn.waw.pl 06.12.06, 12:38 ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jesz To nieprawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 09:18 wszytkie specjalistycze serwisy prawidłowo odczytały informację z tygodnika Blick, który zamieścił prowizoryczny ranking zarobków kierwoców F1. Piszą jeśli chodzi o ścisłość, że 3 młodych kierowców F1 - Kovalainen, Hamilton i Kubica zarobi łącznie 2,8 mln. Łącznie, tzn 2,8 podzielić na 3. Jest różnica? I jeszcze jeden szczegół - Autorytety F1 mówią, że dla obserwatorów debiutantów Kubica jest jak manna z nieba, a nie dla całej F1, jak piszą polskie dzienniki. Dla F1 nasz Robert jest póki co jednym z debiutantów i co najwyżej nadzieją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: walsingham Re: To nieprawda IP: *.flashnet.pl 06.12.06, 10:50 Die jungen GP-Wilden, wie Kubica (BMW-Sauber), Hamilton (McLaren-Mercedes) oder Kovalainen (Renault) müssen sich mit Salären von kaum 3 Millionen Franken zuerst nach oben dienen und siegen. www.blick.ch/sport/formel1/artikel50756 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd To chyba mało jak na F1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 09:33 ...kiedys jakis serwis podal ze moze zarobic nawet do 50 milionow PLN. W kazdym badz razie zycze sukcesow w przyszlym sezonie! Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta F1 Racing to popularna gazetka 07.12.06, 03:10 Kiedys ja czytywalem ale jest to zadna sensacji ipelna reklam gazetka zarujaca na spekulacjach czasem publikujaca ciekawe wywiady jak ten w pazdziernikowym wydaniu z Kubica. Po pierwsze nikt nie moze tego wiedziec (nie tylko to jest trzymane w tajemnicy). A po drugie ciekaw jestem po co Polakom i jakims wiadomosciom sportowym w Polsce to wiedziec? Kubica zaplaci podatek temu komu sie nalezy, ale pewno to nie bedzie polski Urzad Skarbowy bo pewno tak jak ja mieszkajac za granica nie ma zamiaru ani obowiazku wykazywac dochodow krajowi w ktoruym nie mieszka i nie ma prawa podwojnie opodatkowywac. To co juz dzielimy skore na ndoiedzwiedziu czy oceniamy swietnego kierowce przez pryzmat zarobkow? I tak oto ciagle mentalnosc pozostanie mentalnoscia. A ja Robertowi zycze fortuny wraz z (tradycyjnie wsrod kierowcow F1) domu w Monte Carlo i spokoju od (oraz tajmniecy przed) wscibskich co chca wiedziec ile sie ma na koncie. Nie zapominajmy ze to Kubica potrzebuje sponsorow a nie sponsorowac kogos innego (na razie). Odpowiedz Link Zgłoś