Gość: Afeni IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 17:14 Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci panowie nie piszą artykułów o NBA!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: DSD AD 2009 IP: 212.33.88.* 27.04.03, 17:20 'A teraz wyróżnienie specjalne - M.Jordan. Właśnie mija 6 lat odkąd skończył karierę...' i 80% artykułu o MJ. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: AD 2009 27.04.03, 17:30 Jordan skończył kariere poraz ostatni. Był jednym z najwybitniejszych graczy, może najwybitniejszym. Wiec mu się należy. Niektóre typu są troche gazety kontrowersyjne, ale mniej wiecej tak pewnie bedą wygladały nagrody indywidualne.... Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garnett KG4MVP IP: *.podkowa-lesna.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 18:23 KG4MVP i nie ma chyba co do tego watpliwosci. efficiency o tym swiadczy srdednio na mecz byl skuteczniejszy od duncana o 2 punkty:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Nowitzki IP: 151.152.101.* 28.04.03, 19:41 Pominiecie Nowitzkiego jest dziwne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: billpaxon Re: AD 2009 IP: *.pl 27.04.03, 21:05 Gość portalu: DSD napisał(a): > 'A teraz wyróżnienie specjalne - M.Jordan. Właśnie mija 6 lat odkąd skończył ka > rierę...' i 80% > artykułu o MJ. a co, synku, miałeś z ułamków? dopuszczający? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DSD Re: AD 2009 IP: 212.33.88.* 28.04.03, 11:10 > a co, synku, miałeś z ułamków? dopuszczający? W ogóle nie było takiego przedmiotu w czasach, kiedu uczęszczałem do szkoły. A dlaczego Pan pyta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 27.04.03, 20:36 Gość portalu: Afeni napisał(a): > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci panowie > nie piszą artykułów o NBA!!! Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy, a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym nie maja pojecia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: billpaxon Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.pl 27.04.03, 21:04 Gość portalu: Fan napisał(a): > Gość portalu: Afeni napisał(a): > > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci > panowie > > nie piszą artykułów o NBA!!! > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy, w ogóle sie nie zgadzam!!! niech piszą jak najdłużej, bo tylko te teksty są "do poczytania" o NBA w GW > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co > kryje sie za skrotem MVP. a co to znaczy? oświeć mnie, proszę A tak w ogole to caly artykul jest > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym > nie maja pojecia. może większego pojęcia nie mają (bo pewnie sa po prostu WIDZAMI), ale, jak wspomniałem już wyżej, piszą fantastycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzepka Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.03, 00:03 Gość portalu: Fan napisał(a): > Gość portalu: Afeni napisał(a): > > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci > panowie > > nie piszą artykułów o NBA!!! > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy, > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co > kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym > nie maja pojecia. Nie no stary, smieszny jestes. Kolesie akurat znaja sie na koszu jak malo kto. Co, wolisz czytac Adama Romera i jego wypociny? Nie wnikam ze czesc materialow do artykulow biora od stalych felietonistow zza oceanu, ale dla takich laikow jak TY jest to chyba jedyna okazja aby dowiedziec sie czegokolwiek co sie dzieje w NBA. Bo angielskiego to ty chyba nie znasz, co? pozdro dla wszystkich myslacych rzepka Ps. To ze KG ma ststsy obdrobine lepsze niz Duncan nic nie znaczy. Liczy sie to, ze ten drewniak powoduje ze Spurs potrafia wygrywac, chociaz robia to w tak nudny sposob. Nie lubie go, ale powinien dostac MVP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matrix Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.metronet.pl 29.04.03, 09:50 Gość portalu: Fan napisał(a): > Gość portalu: Afeni napisał(a): > > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci > panowie > > nie piszą artykułów o NBA!!! > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy, > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co > kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym > nie maja pojecia. Wydaje mi się że to raczej panowie powinni wziąc się za coś innego bo artykuł jest nie tylko dla takich spejalistów NBA jak wy ale także dla takich laików jak ja.Artykuły tych dwóch panów przybliżają choć trochę wielką koszykówkę zapomnianą przez polskich kibiców którzy dzięki misiom z tv nie mogą jej oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spabloo Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.it-net.pl 27.04.03, 21:09 Tak, tak. KG powinien dostać MVP za wywalczenie przewagi własnego parkietu w playoff - to jest śmiechu warte. Gdyby panowie się wysilili to z pewnością znaleźliby lepszy powód, bo ten jest beznadziejny. To dlaczego nie dać takiego tytułu T-Macowi??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.04.03, 00:59 Gość portalu: spabloo napisał(a): > Tak, tak. KG powinien dostać MVP za wywalczenie przewagi własnego parkietu w > playoff - to jest śmiechu warte. Gdyby panowie się wysilili to z pewnością > znaleźliby lepszy powód, bo ten jest beznadziejny. To dlaczego nie dać takiego > tytułu T-Macowi??? Nie no stary, smieszny jestes. Kolesie akurat znaja sie na koszu jak malo kto. Co, wolisz czytac Adama Romera i jego wypociny? Nie wnikam ze czesc materialow do artykulow biora od stalych felietonistow zza oceanu, ale dla takich laikow jak TY jest to chyba jedyna okazja aby dowiedziec sie czegokolwiek co sie dzieje w NBA. Bo angielskiego to ty chyba nie znasz, co? pozdro dla wszystkich myslacych rzepka Ps. To ze KG ma ststsy obdrobine lepsze niz Duncan nic nie znaczy. Liczy sie to, ze ten drewniak powoduje ze Spurs potrafia wygrywac, chociaz robia to w tak nudny sposob. Nie lubie go, ale powinien dostac MVP. Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji. A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko myslacych, to sam widzisz , ze nie moge. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzepka Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.123.* 28.04.03, 11:17 Gość portalu: Fan napisał(a): > Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca > zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji. > A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na > mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim > angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie > pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko > myslacych, to sam widzisz , ze nie moge. sorry, niepotrzebnie sie unioslem. A to dlatego, ze jezeli chodzi o felietony o koszu w kraju ojczystym to jest biednie jak nigdy i R/W to sa jedyni kolesie na przyzwoitym poziomie. reszta jest milczeniem jak to napisal jeden madry czlowiek. A do szkoly nie chodze, bo juz skonczylem :) pozdrawiam rzepka Ps. Zazdroszcze ci mozliwosci ogladania NBA, i to szczegolnie na zywo. Masz szczescie :) Ps2. Peace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.04.03, 18:09 Gość portalu: rzepka napisał(a): > Gość portalu: Fan napisał(a): > > Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca > > zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji. > > A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na > > mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim > > angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie > > pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko > > myslacych, to sam widzisz , ze nie moge. > > sorry, niepotrzebnie sie unioslem. A to dlatego, ze jezeli chodzi o felietony o > > koszu w kraju ojczystym to jest biednie jak nigdy i R/W to sa jedyni kolesie na > > przyzwoitym poziomie. reszta jest milczeniem jak to napisal jeden madry > czlowiek. > > A do szkoly nie chodze, bo juz skonczylem :) > pozdrawiam > rzepka > Ps. Zazdroszcze ci mozliwosci ogladania NBA, i to szczegolnie na zywo. Masz > szczescie :) > Ps2. Peace pozdrawiam rowniez, Fan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.60.* 29.04.03, 10:52 Zgadzam się z Tobą w 100%.O koszykówce w tyn kraju nikt nie pisze na poziomie.Więc panowie R/W (a także W.Michałowicz)są na tle innych niemalże wybitni.pozdawiam. nara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laong Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.set-com.pl 28.04.03, 15:32 A ja jestem z Korei Pn. Daremny jesteś. To są felietony i tak powinny byc przez wszystkich odczytywane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojk8 Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 28.04.03, 10:40 Shaq w 3 piątce.... Pomimo przeciętnego (jak dla niego) sezonu i tak nie było lepszego centra w lidze. O ile wiem Duncan gra na 4, a Ben Wallace musiałby najpierw coś udowodnić w grze z "dużymi chłopcami" na zachodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.60.* 29.04.03, 10:40 Nie mam pojęcia co Ci nie pasuje w tych artykułach. Mam propozycje... umieść kiedyś w opinii swój tekst , wszyscy porównamy czy jest ciekawszy i bardzie fachowy niż artykuły panów Rutkowskiego i Wujca.I jak wszyscy zgodnym chórem stwierdzimy, że jest lepszy to może Gazeta zaproponuje Ci pracę. przemyśl to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maro Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.acn.waw.pl 29.04.03, 20:42 Gość portalu: Afeni napisał(a): > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci panowie > nie piszą artykułów o NBA!!! Fredzie to sa najciekawsze artykuły i z poczuciem humoru napisane. Oby jak najwięcej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kane Mam propozycje dla Afeniego IP: 80.48.253.* 02.05.03, 11:04 Wypierdalaj śmieciu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KeRaD Re: Mam propozycje dla Afeniego IP: *.net 05.05.03, 21:38 Gość portalu: kane napisał(a): > Wypierdalaj śmieciu!!! potwierdzam:) R/W piszą swietne atrykuły i właściwie tylko [po to sie loguje na gazete.pl - szkoda ze tylko raz w tygodniu;) Odpowiedz Link Zgłoś