Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rutkowski, Wujec: Nagradzamy!

    IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 17:14
    Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci panowie
    nie piszą artykułów o NBA!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: DSD AD 2009 IP: 212.33.88.* 27.04.03, 17:20
        'A teraz wyróżnienie specjalne - M.Jordan. Właśnie mija 6 lat odkąd skończył karierę...' i 80%
        artykułu o MJ.
        • alex.4 Re: AD 2009 27.04.03, 17:30
          Jordan skończył kariere poraz ostatni. Był jednym z najwybitniejszych graczy,
          może najwybitniejszym. Wiec mu się należy.
          Niektóre typu są troche gazety kontrowersyjne, ale mniej wiecej tak pewnie bedą
          wygladały nagrody indywidualne....
          Pozdr
          • Gość: garnett KG4MVP IP: *.podkowa-lesna.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 18:23
            KG4MVP i nie ma chyba co do tego watpliwosci. efficiency o tym
            swiadczy srdednio na mecz byl skuteczniejszy od duncana o 2
            punkty:)))
            • Gość: Przemek Nowitzki IP: 151.152.101.* 28.04.03, 19:41
              Pominiecie Nowitzkiego jest dziwne
        • Gość: billpaxon Re: AD 2009 IP: *.pl 27.04.03, 21:05
          Gość portalu: DSD napisał(a):

          > 'A teraz wyróżnienie specjalne - M.Jordan. Właśnie mija 6 lat
          odkąd skończył ka
          > rierę...' i 80%
          > artykułu o MJ.

          a co, synku, miałeś z ułamków? dopuszczający?
          • Gość: DSD Re: AD 2009 IP: 212.33.88.* 28.04.03, 11:10
            > a co, synku, miałeś z ułamków? dopuszczający?

            W ogóle nie było takiego przedmiotu w czasach, kiedu uczęszczałem do szkoły.
            A dlaczego Pan pyta?
      • Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 27.04.03, 20:36
        Gość portalu: Afeni napisał(a):

        > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci
        panowie
        > nie piszą artykułów o NBA!!!
        Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy,
        a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co
        kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest
        biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym
        nie maja pojecia.
        • Gość: billpaxon Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.pl 27.04.03, 21:04
          Gość portalu: Fan napisał(a):

          > Gość portalu: Afeni napisał(a):
          >
          > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci
          > panowie
          > > nie piszą artykułów o NBA!!!
          > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze
          polepszy,

          w ogóle sie nie zgadzam!!! niech piszą jak najdłużej, bo tylko
          te teksty są "do poczytania" o NBA w GW

          > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co
          > kryje sie za skrotem MVP.
          a co to znaczy? oświeć mnie, proszę

          A tak w ogole to caly artykul jest
          > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym
          > nie maja pojecia.

          może większego pojęcia nie mają (bo pewnie sa po prostu
          WIDZAMI), ale, jak wspomniałem już wyżej, piszą fantastycznie.
        • Gość: rzepka Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.03, 00:03
          Gość portalu: Fan napisał(a):

          > Gość portalu: Afeni napisał(a):
          >
          > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci
          > panowie
          > > nie piszą artykułów o NBA!!!
          > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze polepszy,
          > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co
          > kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest
          > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym
          > nie maja pojecia.

          Nie no stary, smieszny jestes. Kolesie akurat znaja sie na koszu jak malo kto.
          Co, wolisz czytac Adama Romera i jego wypociny? Nie wnikam ze czesc materialow
          do artykulow biora od stalych felietonistow zza oceanu, ale dla takich laikow
          jak TY jest to chyba jedyna okazja aby dowiedziec sie czegokolwiek co sie
          dzieje w NBA. Bo angielskiego to ty chyba nie znasz, co?
          pozdro dla wszystkich myslacych
          rzepka
          Ps. To ze KG ma ststsy obdrobine lepsze niz Duncan nic nie znaczy. Liczy sie
          to, ze ten drewniak powoduje ze Spurs potrafia wygrywac, chociaz robia to w
          tak nudny sposob. Nie lubie go, ale powinien dostac MVP.
        • Gość: matrix Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.metronet.pl 29.04.03, 09:50
          Gość portalu: Fan napisał(a):

          > Gość portalu: Afeni napisał(a):
          >
          > > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci
          > panowie
          > > nie piszą artykułów o NBA!!!
          > Zgadzam sie, niech lepiej pisza o ekonomi to sie moze
          polepszy,
          > a tymczasem niech sie ucza angielskiego, to beda wiedziec co
          > kryje sie za skrotem MVP. A tak w ogole to caly artykul jest
          > biedny i szkoda ze Panowie biora sie za pisanie o czyms o czym
          > nie maja pojecia.


          Wydaje mi się że to raczej panowie powinni wziąc się za coś
          innego bo artykuł jest nie tylko dla takich spejalistów NBA jak
          wy ale także dla takich laików jak ja.Artykuły tych dwóch panów
          przybliżają choć trochę wielką koszykówkę zapomnianą przez
          polskich kibiców którzy dzięki misiom z tv nie mogą jej oglądać.
      • Gość: spabloo Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.it-net.pl 27.04.03, 21:09
        Tak, tak. KG powinien dostać MVP za wywalczenie przewagi własnego parkietu w
        playoff - to jest śmiechu warte. Gdyby panowie się wysilili to z pewnością
        znaleźliby lepszy powód, bo ten jest beznadziejny. To dlaczego nie dać takiego
        tytułu T-Macowi???
        • Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.04.03, 00:59
          Gość portalu: spabloo napisał(a):

          > Tak, tak. KG powinien dostać MVP za wywalczenie przewagi
          własnego parkietu w
          > playoff - to jest śmiechu warte. Gdyby panowie się wysilili
          to z pewnością
          > znaleźliby lepszy powód, bo ten jest beznadziejny. To
          dlaczego nie dać takiego
          > tytułu T-Macowi???
          Nie no stary, smieszny jestes. Kolesie akurat znaja sie na
          koszu jak malo kto.
          Co, wolisz czytac Adama Romera i jego wypociny? Nie wnikam ze
          czesc materialow
          do artykulow biora od stalych felietonistow zza oceanu, ale dla
          takich laikow
          jak TY jest to chyba jedyna okazja aby dowiedziec sie
          czegokolwiek co sie
          dzieje w NBA. Bo angielskiego to ty chyba nie znasz, co?
          pozdro dla wszystkich myslacych
          rzepka
          Ps. To ze KG ma ststsy obdrobine lepsze niz Duncan nic nie
          znaczy. Liczy sie
          to, ze ten drewniak powoduje ze Spurs potrafia wygrywac,
          chociaz robia to w
          tak nudny sposob. Nie lubie go, ale powinien dostac MVP.

          Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca
          zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji.
          A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na
          mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim
          angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie
          pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko
          myslacych, to sam widzisz , ze nie moge.
          • Gość: rzepka Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.123.* 28.04.03, 11:17
            Gość portalu: Fan napisał(a):
            > Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca
            > zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji.
            > A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na
            > mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim
            > angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie
            > pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko
            > myslacych, to sam widzisz , ze nie moge.

            sorry, niepotrzebnie sie unioslem. A to dlatego, ze jezeli chodzi o felietony o
            koszu w kraju ojczystym to jest biednie jak nigdy i R/W to sa jedyni kolesie na
            przyzwoitym poziomie. reszta jest milczeniem jak to napisal jeden madry
            czlowiek.

            A do szkoly nie chodze, bo juz skonczylem :)
            pozdrawiam
            rzepka
            Ps. Zazdroszcze ci mozliwosci ogladania NBA, i to szczegolnie na zywo. Masz
            szczescie :)
            Ps2. Peace
            • Gość: Fan Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.04.03, 18:09
              Gość portalu: rzepka napisał(a):

              > Gość portalu: Fan napisał(a):
              > > Zgadzam sie w zupelnosci, a pogadanki Rutkowskiego/Wujca
              > > zostawmy dla rzepek i innych milosnikow fantazji.
              > > A teraz do Pana Rzepki, tak sie sklada ze mieszkam w L.A. i na
              > > mecze Lakers pewnie chodze czesciej niz Ty do szkoly, wiec moim
              > > angielskim sie nie troskaj prosze. Chetnie tez bym Cie
              > > pozdrowil, ale skoro,jak sam piszesz pozdrawiamy tylko
              > > myslacych, to sam widzisz , ze nie moge.
              >
              > sorry, niepotrzebnie sie unioslem. A to dlatego, ze jezeli chodzi o
              felietony o
              >
              > koszu w kraju ojczystym to jest biednie jak nigdy i R/W to sa jedyni kolesie
              na
              >
              > przyzwoitym poziomie. reszta jest milczeniem jak to napisal jeden madry
              > czlowiek.
              >
              > A do szkoly nie chodze, bo juz skonczylem :)
              > pozdrawiam
              > rzepka
              > Ps. Zazdroszcze ci mozliwosci ogladania NBA, i to szczegolnie na zywo. Masz
              > szczescie :)
              > Ps2. Peace
              pozdrawiam rowniez, Fan
            • Gość: luk Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.60.* 29.04.03, 10:52
              Zgadzam się z Tobą w 100%.O koszykówce w tyn kraju nikt nie
              pisze na poziomie.Więc panowie R/W (a także W.Michałowicz)są na
              tle innych niemalże wybitni.pozdawiam. nara
          • Gość: laong Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.set-com.pl 28.04.03, 15:32
            A ja jestem z Korei Pn. Daremny jesteś. To są felietony i tak
            powinny byc przez wszystkich odczytywane.
      • Gość: ojk8 Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 28.04.03, 10:40
        Shaq w 3 piątce.... Pomimo przeciętnego (jak dla niego) sezonu i tak nie było lepszego centra w lidze. O ile wiem Duncan gra na 4, a Ben Wallace musiałby najpierw coś udowodnić w grze z "dużymi chłopcami" na zachodzie.
      • Gość: luk Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: 217.153.60.* 29.04.03, 10:40
        Nie mam pojęcia co Ci nie pasuje w tych artykułach.
        Mam propozycje... umieść kiedyś w opinii swój tekst , wszyscy
        porównamy czy jest ciekawszy i bardzie fachowy niż artykuły
        panów Rutkowskiego i Wujca.I jak wszyscy zgodnym chórem
        stwierdzimy, że jest lepszy to może Gazeta zaproponuje Ci pracę.
        przemyśl to.
      • Gość: Maro Re: Rutkowski, Wujec: Nagradzamy! IP: *.acn.waw.pl 29.04.03, 20:42
        Gość portalu: Afeni napisał(a):

        > Mam propozycję dla Gazety!Nie do odrzucenia!Niech już ci
        panowie
        > nie piszą artykułów o NBA!!!
        Fredzie to sa najciekawsze artykuły i z poczuciem humoru
        napisane. Oby jak najwięcej
      • Gość: kane Mam propozycje dla Afeniego IP: 80.48.253.* 02.05.03, 11:04
        Wypierdalaj śmieciu!!!
        • Gość: KeRaD Re: Mam propozycje dla Afeniego IP: *.net 05.05.03, 21:38
          Gość portalu: kane napisał(a):

          > Wypierdalaj śmieciu!!!

          potwierdzam:)

          R/W piszą swietne atrykuły i właściwie tylko [po to sie loguje
          na gazete.pl - szkoda ze tylko raz w tygodniu;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka