Gość: bystrzak
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.07.08, 18:50
co z tego że zarabiają dużo kasy jak traktowani są jak niewolnicy, wydaje mi
się że igrzyska są jednak ważniejsze od interesów klubu , oczywiście z punku
widzenia piłkarza , bo kto by nie chciał jechać na igrzyska?? ja tak :D