Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl...

      • grogreg Pozostaje man sienkiewiczowskie: 07.11.08, 17:21
        "Kończ Waść. Wstydu oszczędź."
      • Gość: Dawid Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.eranet.pl 07.11.08, 17:26
        wytrzymał " TYLKO RUNDĘ" ??? TYLKO???? Z TAKĄ KONTUZJĄ KAŻDY INNY
        BOKSER BY SIĘ PODDAŁ !! RESPEKT DLA ANDRZEJA JEST MOIM IDOLEM!
      • guru133 Chyba nikt logicznie myślący nie brał słów tego 07.11.08, 17:31
        pajaca na serio?
      • Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 17:45
        kontuzja ???? 300 rund sparingu i nic,a tu po pierwszym ciosie przeciwnika nagle
        się odezwała kontuzja.jakoś trzeba było się z tego wymigać.Andrzej jest własnie
        w tym mistrzem.
        • pankasztelan Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t 10.11.08, 20:58
          Do sparingow dobierajac mu partnerow upewniaja sie zeby napewno byli slabsi od
          niego, zeby chociaz na treningu sie nie upokarzac. A potem mowia jaki to on jest
          wielki :)
      • masher Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 17:49
        Szkoda mi go, dobry piesciarz bez szczescia w ringu.

        Jak ktos nie rozumie ze to jest sport w ktorym wszystko, wszystko sie moze
        zdarzyc co tylko jest nieprzewidywalne to pozniej pisze ze Golota jest taki
        owaki. Z Tysonem zrezygnowal i bardzo dobrze zrobil. Tyson byl na prochach, w
        rzeczywistosci nie czol bolu, tak jak narkomani ktorzy postrzeleni dalej ida na
        policjanta. Czym by to sie moglo skonczyc zostawiam juz i tak ograniczonej
        wyobrazni powyzszych.
        Fizycznie dwukrotnie okradziono go z tytulu. Tu nikt nie ma watpliwosci.
        Co do dzisiejszej walki dostal dwa/trzy razy w ramie, cos te ciosy musialy
        uszkodzic i pozniej wygladalo jak wygladalo. Pierszy upadek nie byl takim zwow
        mocnym cioem spowodowany. Smialo mogl dalej sie bic. Nawet bym powiedzial ze sie
        potknal lub tak jak za drugim razem zostal podciety. Problemem byla reka.
        Niestety jest juz we wieku takim iz cos zawsze moze zaszwankowac. Mimo to, mimo
        iz refleks juz nie ten co kilka lat temu gdy z najlepszymi mogl smialo walczyc,
        ma wciaz serce do walki. Za to naleza mu sie duze brawa. I nie konczy jak
        'wielki' Tyson w pierdlu albo rynsztoku tylko z glowa urzadzil sobie zycie,
        jedna zona, dzieci- spelniony czlowiek... bez upragnionego pasa. To jest smutne
        ale z tym chyba nalezy sie juz pogodzic. Dla tych ktorzy na niego pluja brak
        slow. Ciekawe czy wy w zyciu tak samo jestescie odwazni i nieustepliwi jak on w
        walce o upragniony pas. Nawet jesli to wy nie ryzykujecie w swoich karierach
        zyciem lub zdrowiem, on tak.
        • masher Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 18:01
          jeszcze dodam dwie rzeczy- w chwili gdy dostal te dwa trzy ciosy na reke juz
          wiedzial ze cos jest nie tak. odchodzil do naroznika po odparciu ciosow i sedzia
          tego nie przerwal, dopiero po kilku ciosach na glowe Goloty wkroczyl. Wrocil do
          walki juz z ograniczona ruchliwoscia reki i bil sie dalej. Zbieral w glowe raz
          za razem i STAL jak zaden inny przeciwnik i walczyl JEDNA REKA do konca rudny.
          Po wizycie w narozniku i konsultacji z lekarzem przerwali walke. Wiec jak ktos
          mowi ze nie mial serca do tego sportu i walki to jest albo skonczonym kretynem
          albo zawistnikiem najgorszego typu albo najnormalniej slepcem.
          • Gość: dresiarz Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere IP: *.dip.t-dialin.net 07.11.08, 18:24
            Golota miernota.Boks to zaden sport tylko mordobicie,sport to zdrowie,czy lanie
            po ryju az oczy zapuchna to zdrowie?
            • masher Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 18:28
              a latanie w 22 chlopa za szmacianka to sport? a f1 to sport? a moze plywanie
              synchroniczne to sport? lub moze sportem nazwiesz jazdne figurowa na lodzie?
              kregle? rzutki? golf? a moze klepanie w klawisze i pisanie glupich komentarzy to
              sport.
      • osmiol Kpina na najwyzszym poziomie 07.11.08, 17:49
        Zglaszam sie do walki o mistrzostwo swiata w boksie wlasciwie w
        kazdej kategorii. Nie bede wcale trenowal, tylko po 2 minutach
        spieprzania przed wielkim bydlakiem zlapie sie za ucho, lydke albo
        nos i w przerwie poddam walke. Poprosze 10% wyplaty Pana Goloty za
        taki wystep. Obiecuje robic mniej tepe miny i nie obiecywac walki
        tylko ubaw po pachy.Nie sadzicie, ze mialoby to wiekszy sens niz
        robienie sobie jaj w stylu Goloty?
        • Gość: Bullet Re: Kpina na najwyzszym poziomie IP: *.polkomtel.com.pl 08.11.08, 14:22
          i tym sie różnisz od Gołoty że on sobie wyprocował taką możliwość
          wcześniejszymi bardzo dobrymi walkami, sry ale za obejrzenie takiego
          wymoczka (którym zapene musisz być) nikt nie dałby złamanego gorsza.
          Także stukaj w klawe i bij pianę, a Ci którzy chodź troche znają sie
          na boksie wiedzą ze to był nasz najlepszy zawodowy bokser wagi
          cieżkiej (pechowy bo pechowy) ale stoczył wiele pięknych walk i
          dostarczał ludziom wielu emocji. Szacun dla niego.
      • Gość: S Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t IP: 155.136.80.* 07.11.08, 17:50
        Mma to bylo dobre z 10 lat temu.teraz tak samo ustawiane walki jak w
        boksie.
      • Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 17:58
        masher! gdybyś za każdą walkę dostawał taką kasę też byłbyś "nieustępliwy" jak
        Andrzej.Jako do człowieka nic nie mam,ale jako pięściarz to bez komentarza.I
        o.k., tylko po co robić z jego walk tak wielkie halo i się nimi podniecać.Czy
        wygra czy przegra i tak wezmie kasę a my czas i nerwy marnujemy.To jest biznes i
        wszyscy tam na górze ,kibiców maja głeboko w d...pie.
        • masher Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t 07.11.08, 18:08
          nawet jakby mi placili jak gatesowi w m$ to bym nie wyszedl do walki bo zycie mi
          jeszcze mile!
          Jako bokser osiagnal bardzo wiele. Przez ponad 12 lat jesli mnie pamiec nie
          myli, walczyl z najlepszymi. Po ostatniej przegranej walce o pas zrezygnowal na
          dluzszy okres z walk. Wrocil nie po kase bo jest juz ustawionym facetem z
          biznesem tylko po pas mistrzowski o ktory ciagle walczyl. Jesli masz choc
          odrobine rozumu to dostrzezesz w tym co napisalem prawde z ktora sie nie
          dyskutuje i wycofasz swoje bzdurne komentarze.
          Dwukrotnie Golota WYGRAL pas, kazdy komentator, kazdy znawca sportu
          wypowiadajacy sie po walkach mowil ze Golota je wygrywal. Tylko okiem sedziow
          jakos jednak przegrywal lub remisowal.
          Jeszcze jedna- cecha wielkich ludzi i prawdziwych mistrzow jest mierzyc sie z
          samym soba i nie poddawac sie. On sie mierzyl nie tylko z przeciwnikami ale i z
          czasem ktorego nie mial jako sportowiec jesli chodzi o powrot. I nie poddawal
          sie! Nawet z Tysonem wiedzial ze cos jest nie tak, bo nikt kto zbierze w czerep
          nie jest w stanie tego nie odczuc, tym bardziej juz wtedy wiekowy Tyson. Okazalo
          sie pozniej ze byl na prochach i zdyskwalifikowano Tysona i skasowano wynik.
          Wiec nie uciekl, zrezygnowal jak kazdy normalny czlowiek.
      • Gość: smaciek Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.08, 18:04
        żal.pl
      • Gość: Pagodzik Jakie zerwanie mięśnia??? IP: 195.8.217.* 07.11.08, 18:16
        Czy ty biedny "tka" wiesz co to jest zerwanie mięśnia?

        Nikomu nie życzę takiego urazu - ból jaki mu towarzyszy nie tylko
        nie pozwala "dotrwać do końca walki". Ból jest taki, że ofiara
        kontuzji z trudem powstrzymuje się od wycia. A gdzie tu mowa o tym,
        żeby walczyć - mało tego - chociażby żeby stać!

        Nie pisz nigdy o zerwaniu mięśnia, jeśli nie jesteś pewien, że miało
        ono miejsce!
      • Gość: FreeKO Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.du.xdsl.is 07.11.08, 18:20
        ..ja nie wiem,że on wstydu nie ma...w cyrku za klauna niech kariere
        zaczyna robić
      • Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 18:27
        Od 12-tu lat pasjonuję sie boksem,obejrzałem setki walk.Bywały
        rózne:słabe,dramatyczne ,mniej lub więcej kontrowersyjne,ale zawsze było na co
        popatrzeć,ale jedno jest pewne i z przykroscią to stwierdzam że drugiego takiego
        pajaca jak Gołota to ja nie znam.Moze i jest niezłym bokserem ale CO Z TEGO
        WYNIKA ???????
      • Gość: Janusz Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.nwrk.east.verizon.net 07.11.08, 18:30
        Golota to cienki bolek,nie od dzisiaj.Chetnie sam bym mu w morde dal
      • Gość: k Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.chello.pl 07.11.08, 18:39
        tak to jest jak się nie rozgrzeje przed walką
      • Gość: maslak Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.gprs.plus.pl 07.11.08, 18:40
        ..myslę, że King z Rozalskym dmuchają w jedną trąbkę. Co jakiś czas
        robią sobie show i niezłe jaja kosztem Gołoty,chłopaka do bicia,
        doskonale zdając sobie sprawę z jego małych możliwości i skromnych
        umiejetności. Szkoda polskich kibiców, którzy również pozwalają się
        wmanewrowywać w te farsy :(
        • Gość: Szwaboodporny Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.11.08, 23:12
          Panie Maslak,

          hyle czola-strzal-w dziesiatke.

          Panski wywod podlega pod art.204 § 2

          i jest scigany na mocy prawa z oskarzenia publicznego.

          Z wyrazami szacunku dla

          milosnikow technik piesciarskich

          Kazimierza Pazdziora, Jozefa Grudnia, Jerzego Kuleja...

          Nie dajmy sie OSWABIC !!!






          Pozdrowienia
      • afore1 Gołota to prosty chłop 07.11.08, 18:45
        A dla prostego chłopa, w życiu liczą się tylko pieniądze.

        Więc zrobił swoje.

        Chwila, chwila, chwila. No chyba żaden normalny człowiek nie myślał, że Gołota
        będzie WALCZYŁ ?????????????
        No nie róbcie mi tego...
      • hetmanwiechu paznokiec mu sie zlamal 07.11.08, 18:51
        co za mieczak, wstyd dla Polski. przestraszyl sie rywala i zaczal plakac ze mu
        sie paznokiec zlamal. co za panienka z tego bezmozgowca.
      • Gość: wifon25 Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.dsl.swic.bdi.inetia.pl 07.11.08, 18:57
        golota ty damski bokserze idz lepiej na dyskoteke i pobij znowu
        kobiete to w twoim stylu tylko na to cie stac
      • 1mina Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... 07.11.08, 19:09
        OSMIOL jesteś najlepszy (cwaniak) wyjdź i wytrzymaj chociaż 1 min w
        wadze koguciej !!!!!!!!!!!
      • Gość: grzesiek rok 2044 IP: *.dhcp.bluecom.no 07.11.08, 19:16
        Sensacyjna wiadomosc obiega swiat sportowy i nie tylko. Zawodnik na
        emeryturze wagi ciezkiej z Unii Srodkowoeuropejskiej walczy o
        mistrzostwo wszechczasow. Pula nagrod jest oszalamiajaca. Miejscem
        walki bedzie Pcim City. ................
      • Gość: MM Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 19:38
        Słuchajcie,dajmy już spokój tym dyskusją bo niepotrzebnie się wszyscy nakręcamy
        i nerwy tracimy.Myślę że porostu nie warto o tym dyskutować.
        Liga polska nigdy nie będzie jak angielska czy włoska,a Polak raczej nigdy nie
        będzie mistrzem swiata w wadze ciezkiej a na pewno nie nasz "bohater nieustepliwy"
      • vautrin Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... 07.11.08, 19:50
        dupek golota, dobry jest na wiejskie dyskoteki a ci dziennikarze z
        GW to tylko idioci, podniecajacy sie kubica i golota!!
      • Gość: merr Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.aster.pl 07.11.08, 19:50
        ...Andrzeju, znowu nie zdążyłeś pokazać swoich mistrzowskich
        umiejętności...
      • Gość: egonkrenz Zawsze może... IP: *.128.62.130.static.crowley.pl 07.11.08, 19:53
        ...nalutować jeszcze jakiegoś gościa pod Grandem w Sopocie.
      • Gość: dakota nokdaun co to znaczy?? IP: 195.205.202.* 07.11.08, 20:05
        czy to poslkie angielskie slowo a moze chinskie
        • Gość: mm Re: nokdaun co to znaczy?? IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 20:07
          to brzmi tak egzotycznie,jak Gołota mistrzem świata
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka