grogreg Pozostaje man sienkiewiczowskie: 07.11.08, 17:21 "Kończ Waść. Wstydu oszczędź." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.eranet.pl 07.11.08, 17:26 wytrzymał " TYLKO RUNDĘ" ??? TYLKO???? Z TAKĄ KONTUZJĄ KAŻDY INNY BOKSER BY SIĘ PODDAŁ !! RESPEKT DLA ANDRZEJA JEST MOIM IDOLEM! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Chyba nikt logicznie myślący nie brał słów tego 07.11.08, 17:31 pajaca na serio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 17:45 kontuzja ???? 300 rund sparingu i nic,a tu po pierwszym ciosie przeciwnika nagle się odezwała kontuzja.jakoś trzeba było się z tego wymigać.Andrzej jest własnie w tym mistrzem. Odpowiedz Link Zgłoś
pankasztelan Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t 10.11.08, 20:58 Do sparingow dobierajac mu partnerow upewniaja sie zeby napewno byli slabsi od niego, zeby chociaz na treningu sie nie upokarzac. A potem mowia jaki to on jest wielki :) Odpowiedz Link Zgłoś
masher Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 17:49 Szkoda mi go, dobry piesciarz bez szczescia w ringu. Jak ktos nie rozumie ze to jest sport w ktorym wszystko, wszystko sie moze zdarzyc co tylko jest nieprzewidywalne to pozniej pisze ze Golota jest taki owaki. Z Tysonem zrezygnowal i bardzo dobrze zrobil. Tyson byl na prochach, w rzeczywistosci nie czol bolu, tak jak narkomani ktorzy postrzeleni dalej ida na policjanta. Czym by to sie moglo skonczyc zostawiam juz i tak ograniczonej wyobrazni powyzszych. Fizycznie dwukrotnie okradziono go z tytulu. Tu nikt nie ma watpliwosci. Co do dzisiejszej walki dostal dwa/trzy razy w ramie, cos te ciosy musialy uszkodzic i pozniej wygladalo jak wygladalo. Pierszy upadek nie byl takim zwow mocnym cioem spowodowany. Smialo mogl dalej sie bic. Nawet bym powiedzial ze sie potknal lub tak jak za drugim razem zostal podciety. Problemem byla reka. Niestety jest juz we wieku takim iz cos zawsze moze zaszwankowac. Mimo to, mimo iz refleks juz nie ten co kilka lat temu gdy z najlepszymi mogl smialo walczyc, ma wciaz serce do walki. Za to naleza mu sie duze brawa. I nie konczy jak 'wielki' Tyson w pierdlu albo rynsztoku tylko z glowa urzadzil sobie zycie, jedna zona, dzieci- spelniony czlowiek... bez upragnionego pasa. To jest smutne ale z tym chyba nalezy sie juz pogodzic. Dla tych ktorzy na niego pluja brak slow. Ciekawe czy wy w zyciu tak samo jestescie odwazni i nieustepliwi jak on w walce o upragniony pas. Nawet jesli to wy nie ryzykujecie w swoich karierach zyciem lub zdrowiem, on tak. Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 18:01 jeszcze dodam dwie rzeczy- w chwili gdy dostal te dwa trzy ciosy na reke juz wiedzial ze cos jest nie tak. odchodzil do naroznika po odparciu ciosow i sedzia tego nie przerwal, dopiero po kilku ciosach na glowe Goloty wkroczyl. Wrocil do walki juz z ograniczona ruchliwoscia reki i bil sie dalej. Zbieral w glowe raz za razem i STAL jak zaden inny przeciwnik i walczyl JEDNA REKA do konca rudny. Po wizycie w narozniku i konsultacji z lekarzem przerwali walke. Wiec jak ktos mowi ze nie mial serca do tego sportu i walki to jest albo skonczonym kretynem albo zawistnikiem najgorszego typu albo najnormalniej slepcem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dresiarz Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere IP: *.dip.t-dialin.net 07.11.08, 18:24 Golota miernota.Boks to zaden sport tylko mordobicie,sport to zdrowie,czy lanie po ryju az oczy zapuchna to zdrowie? Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: Dwa pasy mu ukradli, dzis konczy kariere 07.11.08, 18:28 a latanie w 22 chlopa za szmacianka to sport? a f1 to sport? a moze plywanie synchroniczne to sport? lub moze sportem nazwiesz jazdne figurowa na lodzie? kregle? rzutki? golf? a moze klepanie w klawisze i pisanie glupich komentarzy to sport. Odpowiedz Link Zgłoś
osmiol Kpina na najwyzszym poziomie 07.11.08, 17:49 Zglaszam sie do walki o mistrzostwo swiata w boksie wlasciwie w kazdej kategorii. Nie bede wcale trenowal, tylko po 2 minutach spieprzania przed wielkim bydlakiem zlapie sie za ucho, lydke albo nos i w przerwie poddam walke. Poprosze 10% wyplaty Pana Goloty za taki wystep. Obiecuje robic mniej tepe miny i nie obiecywac walki tylko ubaw po pachy.Nie sadzicie, ze mialoby to wiekszy sens niz robienie sobie jaj w stylu Goloty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bullet Re: Kpina na najwyzszym poziomie IP: *.polkomtel.com.pl 08.11.08, 14:22 i tym sie różnisz od Gołoty że on sobie wyprocował taką możliwość wcześniejszymi bardzo dobrymi walkami, sry ale za obejrzenie takiego wymoczka (którym zapene musisz być) nikt nie dałby złamanego gorsza. Także stukaj w klawe i bij pianę, a Ci którzy chodź troche znają sie na boksie wiedzą ze to był nasz najlepszy zawodowy bokser wagi cieżkiej (pechowy bo pechowy) ale stoczył wiele pięknych walk i dostarczał ludziom wielu emocji. Szacun dla niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t IP: 155.136.80.* 07.11.08, 17:50 Mma to bylo dobre z 10 lat temu.teraz tak samo ustawiane walki jak w boksie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 17:58 masher! gdybyś za każdą walkę dostawał taką kasę też byłbyś "nieustępliwy" jak Andrzej.Jako do człowieka nic nie mam,ale jako pięściarz to bez komentarza.I o.k., tylko po co robić z jego walk tak wielkie halo i się nimi podniecać.Czy wygra czy przegra i tak wezmie kasę a my czas i nerwy marnujemy.To jest biznes i wszyscy tam na górze ,kibiców maja głeboko w d...pie. Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t 07.11.08, 18:08 nawet jakby mi placili jak gatesowi w m$ to bym nie wyszedl do walki bo zycie mi jeszcze mile! Jako bokser osiagnal bardzo wiele. Przez ponad 12 lat jesli mnie pamiec nie myli, walczyl z najlepszymi. Po ostatniej przegranej walce o pas zrezygnowal na dluzszy okres z walk. Wrocil nie po kase bo jest juz ustawionym facetem z biznesem tylko po pas mistrzowski o ktory ciagle walczyl. Jesli masz choc odrobine rozumu to dostrzezesz w tym co napisalem prawde z ktora sie nie dyskutuje i wycofasz swoje bzdurne komentarze. Dwukrotnie Golota WYGRAL pas, kazdy komentator, kazdy znawca sportu wypowiadajacy sie po walkach mowil ze Golota je wygrywal. Tylko okiem sedziow jakos jednak przegrywal lub remisowal. Jeszcze jedna- cecha wielkich ludzi i prawdziwych mistrzow jest mierzyc sie z samym soba i nie poddawac sie. On sie mierzyl nie tylko z przeciwnikami ale i z czasem ktorego nie mial jako sportowiec jesli chodzi o powrot. I nie poddawal sie! Nawet z Tysonem wiedzial ze cos jest nie tak, bo nikt kto zbierze w czerep nie jest w stanie tego nie odczuc, tym bardziej juz wtedy wiekowy Tyson. Okazalo sie pozniej ze byl na prochach i zdyskwalifikowano Tysona i skasowano wynik. Wiec nie uciekl, zrezygnowal jak kazdy normalny czlowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smaciek Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.08, 18:04 żal.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pagodzik Jakie zerwanie mięśnia??? IP: 195.8.217.* 07.11.08, 18:16 Czy ty biedny "tka" wiesz co to jest zerwanie mięśnia? Nikomu nie życzę takiego urazu - ból jaki mu towarzyszy nie tylko nie pozwala "dotrwać do końca walki". Ból jest taki, że ofiara kontuzji z trudem powstrzymuje się od wycia. A gdzie tu mowa o tym, żeby walczyć - mało tego - chociażby żeby stać! Nie pisz nigdy o zerwaniu mięśnia, jeśli nie jesteś pewien, że miało ono miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreeKO Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.du.xdsl.is 07.11.08, 18:20 ..ja nie wiem,że on wstydu nie ma...w cyrku za klauna niech kariere zaczyna robić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 18:27 Od 12-tu lat pasjonuję sie boksem,obejrzałem setki walk.Bywały rózne:słabe,dramatyczne ,mniej lub więcej kontrowersyjne,ale zawsze było na co popatrzeć,ale jedno jest pewne i z przykroscią to stwierdzam że drugiego takiego pajaca jak Gołota to ja nie znam.Moze i jest niezłym bokserem ale CO Z TEGO WYNIKA ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.nwrk.east.verizon.net 07.11.08, 18:30 Golota to cienki bolek,nie od dzisiaj.Chetnie sam bym mu w morde dal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.chello.pl 07.11.08, 18:39 tak to jest jak się nie rozgrzeje przed walką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maslak Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl... IP: *.gprs.plus.pl 07.11.08, 18:40 ..myslę, że King z Rozalskym dmuchają w jedną trąbkę. Co jakiś czas robią sobie show i niezłe jaja kosztem Gołoty,chłopaka do bicia, doskonale zdając sobie sprawę z jego małych możliwości i skromnych umiejetności. Szkoda polskich kibiców, którzy również pozwalają się wmanewrowywać w te farsy :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwaboodporny Re: Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał t IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.11.08, 23:12 Panie Maslak, hyle czola-strzal-w dziesiatke. Panski wywod podlega pod art.204 § 2 i jest scigany na mocy prawa z oskarzenia publicznego. Z wyrazami szacunku dla milosnikow technik piesciarskich Kazimierza Pazdziora, Jozefa Grudnia, Jerzego Kuleja... Nie dajmy sie OSWABIC !!! Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
afore1 Gołota to prosty chłop 07.11.08, 18:45 A dla prostego chłopa, w życiu liczą się tylko pieniądze. Więc zrobił swoje. Chwila, chwila, chwila. No chyba żaden normalny człowiek nie myślał, że Gołota będzie WALCZYŁ ????????????? No nie róbcie mi tego... Odpowiedz Link Zgłoś
hetmanwiechu paznokiec mu sie zlamal 07.11.08, 18:51 co za mieczak, wstyd dla Polski. przestraszyl sie rywala i zaczal plakac ze mu sie paznokiec zlamal. co za panienka z tego bezmozgowca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wifon25 Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.dsl.swic.bdi.inetia.pl 07.11.08, 18:57 golota ty damski bokserze idz lepiej na dyskoteke i pobij znowu kobiete to w twoim stylu tylko na to cie stac Odpowiedz Link Zgłoś
1mina Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... 07.11.08, 19:09 OSMIOL jesteś najlepszy (cwaniak) wyjdź i wytrzymaj chociaż 1 min w wadze koguciej !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzesiek rok 2044 IP: *.dhcp.bluecom.no 07.11.08, 19:16 Sensacyjna wiadomosc obiega swiat sportowy i nie tylko. Zawodnik na emeryturze wagi ciezkiej z Unii Srodkowoeuropejskiej walczy o mistrzostwo wszechczasow. Pula nagrod jest oszalamiajaca. Miejscem walki bedzie Pcim City. ................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Gołota: Padł po trzech sekundach, wytrzymał tyl.. IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 19:38 Słuchajcie,dajmy już spokój tym dyskusją bo niepotrzebnie się wszyscy nakręcamy i nerwy tracimy.Myślę że porostu nie warto o tym dyskutować. Liga polska nigdy nie będzie jak angielska czy włoska,a Polak raczej nigdy nie będzie mistrzem swiata w wadze ciezkiej a na pewno nie nasz "bohater nieustepliwy" Odpowiedz Link Zgłoś
vautrin Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... 07.11.08, 19:50 dupek golota, dobry jest na wiejskie dyskoteki a ci dziennikarze z GW to tylko idioci, podniecajacy sie kubica i golota!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merr Andrzej Gołota padł po 3 sekundach, wytrzymał t... IP: *.aster.pl 07.11.08, 19:50 ...Andrzeju, znowu nie zdążyłeś pokazać swoich mistrzowskich umiejętności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egonkrenz Zawsze może... IP: *.128.62.130.static.crowley.pl 07.11.08, 19:53 ...nalutować jeszcze jakiegoś gościa pod Grandem w Sopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dakota nokdaun co to znaczy?? IP: 195.205.202.* 07.11.08, 20:05 czy to poslkie angielskie slowo a moze chinskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: nokdaun co to znaczy?? IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.08, 20:07 to brzmi tak egzotycznie,jak Gołota mistrzem świata Odpowiedz Link Zgłoś