Gość: Starzec IP: *.aster.pl 30.06.09, 19:30 Stare to - www.polskikosz.pl/news/19692 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ds Ignerski chce przejść do San Sebastian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.09, 19:46 niech do śląska wróci!! ;D Odpowiedz Link Zgłoś