Gość: Loki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 13:47 ciekawi mnie skąd oni tak wiedzą po tych sadażach na kogo polacy zaglosują? U mnie w okolkicy naprzyklad wszyscy głosuja na samoobrone a plakaty wyborcze innych parti znikaja po 1 dniu :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wiesław Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 20:51 Bywa tak,że nasze znikają po godzinie,tylko co z tego wynika ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anton Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 20.09.05, 01:01 Ludzie! Kiedy ktoś na forum napisał,że z tarnobrzega z listy LPR startuje niejaki Krawiec, sądziłem, że to żart.ale dziś zobaczyłem na wystawie sklepu Sinko na Kopernika jego plakat wyborczy i przetarłem oczy ze zdumienia. To nieprwdopodobne, że tak ograniczony człowiek ma czelnośc ubiegać się o nasze głosy do POLSKIEGO SEJMU!Temu biedakowi wybaczam, ale kim są ludzie ,którzy go wystawili?! To niebywałe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 20:25 a jak ten gostek ma na imię ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 11:20 W fatalnej okolicy mieszkasz. Odpowiedz Link Zgłoś