Dodaj do ulubionych

Wybory 25 09 2005

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 13:47
ciekawi mnie skąd oni tak wiedzą po tych sadażach na kogo polacy zaglosują? U
mnie w okolkicy naprzyklad wszyscy głosuja na samoobrone a plakaty wyborcze
innych parti znikaja po 1 dniu :)
Obserwuj wątek
    • Gość: wiesław Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 20:51
      Bywa tak,że nasze znikają po godzinie,tylko co z tego wynika ?
      • Gość: anton Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 20.09.05, 01:01
        Ludzie! Kiedy ktoś na forum napisał,że z tarnobrzega z listy LPR startuje
        niejaki Krawiec, sądziłem, że to żart.ale dziś zobaczyłem na wystawie sklepu
        Sinko na Kopernika jego plakat wyborczy i przetarłem oczy ze zdumienia. To
        nieprwdopodobne, że tak ograniczony człowiek ma czelnośc ubiegać się o nasze
        głosy do POLSKIEGO SEJMU!Temu biedakowi wybaczam, ale kim są ludzie ,którzy go
        wystawili?! To niebywałe!!!
        • Gość: gosc Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 20:25

          a jak ten gostek ma na imię ?
    • Gość: . Re: Wybory 25 09 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 11:20
      W fatalnej okolicy mieszkasz.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka