djyaho
29.02.04, 20:21
Podczes instalacji - dopiero po skopiowani plikow instalacyjnych na dysk
czyli po tym niebieskim ekranie jak juz skonczy to w lewym gornym rogu miga
biala kropka na czarnym tla - zamiast przejsc do kreatora ... co robic??
pomocy !!!