Dodaj do ulubionych

Windows Xp instalacja

29.02.04, 20:21
Podczes instalacji - dopiero po skopiowani plikow instalacyjnych na dysk
czyli po tym niebieskim ekranie jak juz skonczy to w lewym gornym rogu miga
biala kropka na czarnym tla - zamiast przejsc do kreatora ... co robic??
pomocy !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Misiek Re: Windows Xp instalacja IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 01.03.04, 18:02
      Wywal te gówno i nie instaluj to system szkodliwy dla ludzi. Bardzo toksyczny i
      często się zawiesza, nie wyłącza i w ogóle to największy bublel jaki spotkałem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka