Dodaj do ulubionych

Karta do cs:s

IP: *.osk.szczecin.pl 06.04.05, 16:25
jaka karte polecicie mi do cs'a

mam teraz inno3d fx5200 128/128 z jednym radiatorem wielkim i bez wiatraka.
grzeje sie niemilosiernie i mi tnie :/// nie polecam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka