Gość: zenek IP: *.osk.szczecin.pl 06.04.05, 16:25 jaka karte polecicie mi do cs'a mam teraz inno3d fx5200 128/128 z jednym radiatorem wielkim i bez wiatraka. grzeje sie niemilosiernie i mi tnie :/// nie polecam Link Zgłoś Obserwuj wątek