08.12.05, 20:52
Witam wszystkich. Jestem zainteresowany kupnem pokrowca do mojego nano, wypatrzyłem jeden na allegro, chciałbym spytać forumowiczów o opinie, czy się opłaca, itd. link: www.allegro.pl/show_item.php?item=75947000#photo
Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • marekatlanta71 Re: Pokrowiec 09.12.05, 02:40
      Moim zdaniem cena rozsadna..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka