Gość: naryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 10:49 Nagrywarka nagle przestała nagrywać. Ale odczytuje. Czy jest jakiś program do jej przetestowania aby się upewnić, o uszkodzeniu? Link Zgłoś Obserwuj wątek