IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 10:49
Nagrywarka nagle przestała nagrywać. Ale odczytuje. Czy jest jakiś program do
jej przetestowania aby się upewnić, o uszkodzeniu?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka