Dodaj do ulubionych

Young Digital Poland: jak gdańska firma wybiła ...

IP: *.chello.pl 10.02.03, 21:50
Gratuluję i pozdrawiam autorów sukcesu, a w szczególności Piotra
Mroza.
Obserwuj wątek
    • Gość: TomaszS Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.02.03, 22:25
      Moje 7 letnie dziecko bawi się grą Wirtualana Szkoła -
      Matematyka YDP. Zaczęło w nią grać w wieku 6 lat, jeszcze nie
      doszło do końca. Gorąco polecam.
      • Gość: Intel Zycze sasiadom dlaszych sukcesow! IP: *.idk.intel.com / 172.28.173.* 11.02.03, 08:57
    • Gość: Pyo Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.03, 23:22
      mam przyjemność pracować w Youngach- super atmosfera pracy,
      super ludzie, bardzo mili przełożeni i szefostwo- do których
      mam ogromny szacunek, bo osiągnęli to wszystko swoją ciężką
      pracą. Każdemu życzę pracy w takiej firmie jak Young Digital
      Poland, i nie jest to bynajmniej opinia podyktowana faktem,że
      jestem jej pracownikiem. A Szefom jestem niezmiernie wdzięczny,
      że stworzyli między innymi dla mnie świetne warunki pracy.
      Serdecznie pozdrawiam!!!:)
    • Gość: AntyLe23 Tak trzymac IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 01:57
      Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym
      staniemy sie lepszym krajem. Szanujmy sie i pracujmy a nie
      marudzmy a bedzie lepiej.
      • Gość: YDP Re: Tak trzymac IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.02.03, 01:58
        Gość portalu: AntyLe23 napisał(a):

        > Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym
        > staniemy sie lepszym krajem. Szanujmy sie i pracujmy a nie
        > marudzmy a bedzie lepiej.

        tak jest!!!!!!!!
      • Gość: smd Re: Tak trzymac IP: *.acn.pl 12.02.03, 09:20
        Gość portalu: AntyLe23 napisał(a):

        > Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym
        > staniemy sie lepszym krajem.

        Problem tylko wlasnie w tym, ze ci ludzie sa w mniejszosci, a firm, ktore bez
        kompleksow robia cos przyszlosciowego i na swiatowym poziomie mamy w Polsce jak
        na lekarstwo.
        Przynajmniej widac jednak, ze nawet tu mozna.
    • Gość: LEO Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 08:32
      LEO POZDRAWIA
    • Gość: MacUser Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.gpd.com.pl 11.02.03, 09:07
      Gratulacje. A może by tak też wersja na Macintosha?
    • Gość: bob Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: 213.17.252.* 11.02.03, 09:53
      Troche smutne, ze Panowie ktorzy raczej wybili sie na RYNKU
      dzieki RYNKOWI czekaja az RZADY PANSTW zrozumieja koniecznosc
      wylozenia pieniedzy podatnika na eduROMy (tego podatnika,
      ktorego nie stac na ich zakup).
      Ktos madrze powiedzial, ze dziecku potrzeba dobrego nauczyciela,
      dostepu do dobrej biblioteki a nastepnie do komputera i na koncu
      Internetu.
      Mam nadzieje, ze YDP nie bedzie drazyl naszych kieszeni za
      posrednictwem fiskusa.
      Bob - Gdanszczanin
    • Gość: bob Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: 213.17.252.* 11.02.03, 10:13
      Troche smutne, ze Panowie ktorzy raczej wybili sie na RYNKU
      dzieki RYNKOWI czekaja az RZADY PANSTW zrozumieja koniecznosc
      wylozenia pieniedzy podatnika na eduROMy (tego podatnika,
      ktorego nie stac na ich zakup).
      Ktos madrze powiedzial, ze dziecku potrzeba dobrego nauczyciela,
      dostepu do dobrej biblioteki a nastepnie do komputera i na koncu
      Internetu.
      Mam nadzieje, ze YDP nie bedzie drazyl naszych kieszeni za
      posrednictwem fiskusa.
      Bob - Gdanszczanin
      • Gość: marc Re: No... coś pozytywnego!!! IP: *.toya.net.pl 11.02.03, 10:23
        Już dość mam tych newsów nt. strajków, blokowania dróg, korupcji
        i etc. Nareszcie jakieś pozytywne i optymistyczne wiadomości. A
        jednak Polak potrafi !!!
    • Gość: iga Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 11:38
      Też mnie korci, żeby coś dodać:-) W Youngach pracuję już kilka
      lat i nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej (a mam porównanie
      z poprzednimi miejscami pracy). Życzę każdemu pracy w takiej
      firmie i z takimi ludźmi (istna mieszanka zainteresowań i
      osobowości, a to bardzo sprzyja twórczej atmosferze)!
      • Gość: Camillo Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 12:13
        Mnie rowniez korci, aby napisac pare slow. Faktem jest, iz praca
        w YDP jest naprawde mila i dajaca duzo satysfakcji, osobiscie
        bardzo sie z tego ciesze, ze moge byc jej czescia. Wczesniej
        pracowalem dla wielu innych znanych, ale zadna nie
        odzwierciedlala tego, co oferuje YDP. To wymarzone miejsce, dla
        ludzi ktorzy chca sie rozwijac i dazyc do celu, a wszystko
        odbywa sie w milej i przyjacielskiej atmosferze. Osobiscie, nie
        wyobrazam sobie, iz moglbym pracowac gdzie indziej. YDP gora!!!
    • Gość: Magdalena Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: netia:* / 192.168.0.* 11.02.03, 13:06
      Gratuluje twórcom firmy oraz jej pracownikom tak wielkiego
      międzynarodowego sukcesu. Sama mam przyjemość korzystać z
      Waszego produktu- program do nauki języka angielskiego, który
      bardzo sobie cenię. Mój mlodszy brat z chęcia korzysta z
      multimedialnych podręczników EDUROMÓW.
      Pozdrawiam
    • Gość: 758908 znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z komputera? IP: *.acn.waw.pl 11.02.03, 16:52
      Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie
      nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale
      goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie
      przebrneli przez instrukcje obslugi?
      • Gość: Mossad_Attack Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 19:11
        Gość portalu: 758908 napisał(a):

        > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie
        > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale
        > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie
        > przebrneli przez instrukcje obslugi?

        Znam i to niejedna :), a zeby bylo smieszniej to wszystkie korzystaly z kursow
        YDP :)). Znam produkty YDP od bardzo dawna i dobrze, ze firma sie rozrasta.
      • Gość: Regardie Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.03, 21:06
        Gość portalu: 758908 napisał(a):

        > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera?
        Pewnie
        > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale
        > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie
        > przebrneli przez instrukcje obslugi?


        oho, odezwal sie przedstawiciel polskich malkontentow, i tak
        pozno:) niestety zyjemy w kraju, gdzie mentalnosc nakazuje
        wiekszosci spoleczenstwa zawistnie spogladac na sukcesy swych
        rodakow...szyderco, wez sie do roboty a nie marudz to moze i
        tobie cos sie w zyciu uda...

        a tak na marginesie, Euro++ RZADZI!!!:) pozdrowienia dla calej
        ekipy YDP!!!
      • Gość: Camillo Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.ydp.com.pl 14.02.03, 13:39
        Gość portalu: 758908 napisał(a):

        > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie
        > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale
        > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie
        > przebrneli przez instrukcje obslugi?

        twoj cynizm jest zalosny i nieuzasadniony. Byc moze tobie nie udalo sie nauczyc
        j. angielskiego z takiego kursu, bo twoj mozg jest za malo pojemny a ty sam za
        malo przystosowany do takiego rewelacyjnego rozwiazania. Radze, abys wzial sie
        za cos innego nizeli kpienie z firmy ktora nie bez powodu odnosi miedzynarodowe
        sukcesy. Tak w ogole, jak czytam takie zawistne tresci, to mnie skreca na sama
        mysl, ze zawsze znajdzie sie jakas absurdalna kreatura, ktora jak nie ma nic
        madrego do powiedzenia to wiecznie jeczy i narzeka.
        • Gość: pola Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.ds1-k.us.edu.pl 29.05.03, 19:46
          Nie ma jak to podlizywac sie szefostwu. Gratuluje
    • Gość: Piotr Gratulacje IP: *.ds.uj.edu.pl 24.04.03, 20:20
      Należy pogratulować panom wielkiego sukcesu. Życzę dalszych
      osiągnięć, a wszystkim gorąco polecam wszystkie ich produkty. Są
      poprostu rewelacyjne.
    • Gość: ola Darmowy program do matematyki IP: *.ds1-k.us.edu.pl 29.05.03, 19:44
      W sieci znalazlam bardzo fajny i darmowy program do nauki
      matematyki (www.2plus2.prv.pl). Nie jest z YDP ale jest bardzo
      dobry. Mozna i za darmo tworzyc dobre programy. Polecam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka