Gość: Marian G. IP: *.chello.pl 10.02.03, 21:50 Gratuluję i pozdrawiam autorów sukcesu, a w szczególności Piotra Mroza. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: TomaszS Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.02.03, 22:25 Moje 7 letnie dziecko bawi się grą Wirtualana Szkoła - Matematyka YDP. Zaczęło w nią grać w wieku 6 lat, jeszcze nie doszło do końca. Gorąco polecam. Link Zgłoś
Gość: Intel Zycze sasiadom dlaszych sukcesow! IP: *.idk.intel.com / 172.28.173.* 11.02.03, 08:57 Link Zgłoś
Gość: Pyo Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.03, 23:22 mam przyjemność pracować w Youngach- super atmosfera pracy, super ludzie, bardzo mili przełożeni i szefostwo- do których mam ogromny szacunek, bo osiągnęli to wszystko swoją ciężką pracą. Każdemu życzę pracy w takiej firmie jak Young Digital Poland, i nie jest to bynajmniej opinia podyktowana faktem,że jestem jej pracownikiem. A Szefom jestem niezmiernie wdzięczny, że stworzyli między innymi dla mnie świetne warunki pracy. Serdecznie pozdrawiam!!!:) Link Zgłoś
Gość: AntyLe23 Tak trzymac IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 01:57 Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym staniemy sie lepszym krajem. Szanujmy sie i pracujmy a nie marudzmy a bedzie lepiej. Link Zgłoś
Gość: YDP Re: Tak trzymac IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.02.03, 01:58 Gość portalu: AntyLe23 napisał(a): > Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym > staniemy sie lepszym krajem. Szanujmy sie i pracujmy a nie > marudzmy a bedzie lepiej. tak jest!!!!!!!! Link Zgłoś
Gość: smd Re: Tak trzymac IP: *.acn.pl 12.02.03, 09:20 Gość portalu: AntyLe23 napisał(a): > Serce roscie panowie. Czas na Polske i dzieki ludziom madrym > staniemy sie lepszym krajem. Problem tylko wlasnie w tym, ze ci ludzie sa w mniejszosci, a firm, ktore bez kompleksow robia cos przyszlosciowego i na swiatowym poziomie mamy w Polsce jak na lekarstwo. Przynajmniej widac jednak, ze nawet tu mozna. Link Zgłoś
Gość: LEO Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 08:32 LEO POZDRAWIA Link Zgłoś
Gość: MacUser Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.gpd.com.pl 11.02.03, 09:07 Gratulacje. A może by tak też wersja na Macintosha? Link Zgłoś
Gość: bob Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: 213.17.252.* 11.02.03, 09:53 Troche smutne, ze Panowie ktorzy raczej wybili sie na RYNKU dzieki RYNKOWI czekaja az RZADY PANSTW zrozumieja koniecznosc wylozenia pieniedzy podatnika na eduROMy (tego podatnika, ktorego nie stac na ich zakup). Ktos madrze powiedzial, ze dziecku potrzeba dobrego nauczyciela, dostepu do dobrej biblioteki a nastepnie do komputera i na koncu Internetu. Mam nadzieje, ze YDP nie bedzie drazyl naszych kieszeni za posrednictwem fiskusa. Bob - Gdanszczanin Link Zgłoś
Gość: bob Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: 213.17.252.* 11.02.03, 10:13 Troche smutne, ze Panowie ktorzy raczej wybili sie na RYNKU dzieki RYNKOWI czekaja az RZADY PANSTW zrozumieja koniecznosc wylozenia pieniedzy podatnika na eduROMy (tego podatnika, ktorego nie stac na ich zakup). Ktos madrze powiedzial, ze dziecku potrzeba dobrego nauczyciela, dostepu do dobrej biblioteki a nastepnie do komputera i na koncu Internetu. Mam nadzieje, ze YDP nie bedzie drazyl naszych kieszeni za posrednictwem fiskusa. Bob - Gdanszczanin Link Zgłoś
Gość: marc Re: No... coś pozytywnego!!! IP: *.toya.net.pl 11.02.03, 10:23 Już dość mam tych newsów nt. strajków, blokowania dróg, korupcji i etc. Nareszcie jakieś pozytywne i optymistyczne wiadomości. A jednak Polak potrafi !!! Link Zgłoś
Gość: iga Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 11:38 Też mnie korci, żeby coś dodać:-) W Youngach pracuję już kilka lat i nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej (a mam porównanie z poprzednimi miejscami pracy). Życzę każdemu pracy w takiej firmie i z takimi ludźmi (istna mieszanka zainteresowań i osobowości, a to bardzo sprzyja twórczej atmosferze)! Link Zgłoś
Gość: Camillo Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: *.ydp.com.pl 11.02.03, 12:13 Mnie rowniez korci, aby napisac pare slow. Faktem jest, iz praca w YDP jest naprawde mila i dajaca duzo satysfakcji, osobiscie bardzo sie z tego ciesze, ze moge byc jej czescia. Wczesniej pracowalem dla wielu innych znanych, ale zadna nie odzwierciedlala tego, co oferuje YDP. To wymarzone miejsce, dla ludzi ktorzy chca sie rozwijac i dazyc do celu, a wszystko odbywa sie w milej i przyjacielskiej atmosferze. Osobiscie, nie wyobrazam sobie, iz moglbym pracowac gdzie indziej. YDP gora!!! Link Zgłoś
Gość: Magdalena Re: Young Digital Poland: jak gdańska firma wybił IP: netia:* / 192.168.0.* 11.02.03, 13:06 Gratuluje twórcom firmy oraz jej pracownikom tak wielkiego międzynarodowego sukcesu. Sama mam przyjemość korzystać z Waszego produktu- program do nauki języka angielskiego, który bardzo sobie cenię. Mój mlodszy brat z chęcia korzysta z multimedialnych podręczników EDUROMÓW. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: 758908 znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z komputera? IP: *.acn.waw.pl 11.02.03, 16:52 Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie przebrneli przez instrukcje obslugi? Link Zgłoś
Gość: Mossad_Attack Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 19:11 Gość portalu: 758908 napisał(a): > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie > przebrneli przez instrukcje obslugi? Znam i to niejedna :), a zeby bylo smieszniej to wszystkie korzystaly z kursow YDP :)). Znam produkty YDP od bardzo dawna i dobrze, ze firma sie rozrasta. Link Zgłoś
Gość: Regardie Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.03, 21:06 Gość portalu: 758908 napisał(a): > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie > przebrneli przez instrukcje obslugi? oho, odezwal sie przedstawiciel polskich malkontentow, i tak pozno:) niestety zyjemy w kraju, gdzie mentalnosc nakazuje wiekszosci spoleczenstwa zawistnie spogladac na sukcesy swych rodakow...szyderco, wez sie do roboty a nie marudz to moze i tobie cos sie w zyciu uda... a tak na marginesie, Euro++ RZADZI!!!:) pozdrowienia dla calej ekipy YDP!!! Link Zgłoś
Gość: Camillo Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.ydp.com.pl 14.02.03, 13:39 Gość portalu: 758908 napisał(a): > Znacie kogos kto sie nauczyl jezyka obcego z komputera? Pewnie > nie bo to taki sam pic na wode jak SITA i inne wynalazki. Ale > goscie w Malezji jeszcze sie nie polapali. Moze jeszcze nie > przebrneli przez instrukcje obslugi? twoj cynizm jest zalosny i nieuzasadniony. Byc moze tobie nie udalo sie nauczyc j. angielskiego z takiego kursu, bo twoj mozg jest za malo pojemny a ty sam za malo przystosowany do takiego rewelacyjnego rozwiazania. Radze, abys wzial sie za cos innego nizeli kpienie z firmy ktora nie bez powodu odnosi miedzynarodowe sukcesy. Tak w ogole, jak czytam takie zawistne tresci, to mnie skreca na sama mysl, ze zawsze znajdzie sie jakas absurdalna kreatura, ktora jak nie ma nic madrego do powiedzenia to wiecznie jeczy i narzeka. Link Zgłoś
Gość: pola Re: znacie kogos kto sie nauczyl jezyka z kompute IP: *.ds1-k.us.edu.pl 29.05.03, 19:46 Nie ma jak to podlizywac sie szefostwu. Gratuluje Link Zgłoś
Gość: Piotr Gratulacje IP: *.ds.uj.edu.pl 24.04.03, 20:20 Należy pogratulować panom wielkiego sukcesu. Życzę dalszych osiągnięć, a wszystkim gorąco polecam wszystkie ich produkty. Są poprostu rewelacyjne. Link Zgłoś
Gość: ola Darmowy program do matematyki IP: *.ds1-k.us.edu.pl 29.05.03, 19:44 W sieci znalazlam bardzo fajny i darmowy program do nauki matematyki (www.2plus2.prv.pl). Nie jest z YDP ale jest bardzo dobry. Mozna i za darmo tworzyc dobre programy. Polecam Link Zgłoś