IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 13:33
mam plik z któego nie mogę przekopiowac tekstu, wykresów(nie można wybrać
napisu copy)
plik jest pewnie jakoś zabezpieczony.

Czy jest możliwość odblokowania tego?
Obserwuj wątek
    • beata_ Re: acrobat, 14.08.06, 13:45
      Pełny Adobe... ? :-))

      Poszukaj w googlach pdf-rippera, inaczej tego nie ruszysz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka