Gość: qbaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 13:33 mam plik z któego nie mogę przekopiowac tekstu, wykresów(nie można wybrać napisu copy) plik jest pewnie jakoś zabezpieczony. Czy jest możliwość odblokowania tego? Link Zgłoś Obserwuj wątek
beata_ Re: acrobat, 14.08.06, 13:45 Pełny Adobe... ? :-)) Poszukaj w googlach pdf-rippera, inaczej tego nie ruszysz Link Zgłoś