IP: *.satfilm.net.pl 24.10.06, 17:44
Odpaliłem dzisiaj kompa i zdebiałem Skype mi sie nie odpalił i wyskoczył
komunikat z Windowsa XP /Wystąpił problem z aplikacją Skype. The whole world
can talk for free. i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty/ czy
komuś dzisiaj to się stało ?
Obserwuj wątek
    • gluby Re: Skype 24.10.06, 17:49
      a zdebialesc????? a przeisntalowalesc? poszukalesc na google.pl?;d
      • Gość: maniek Re: Skype IP: *.satfilm.net.pl 24.10.06, 18:09
        dwa restarty i wszystko działa przepraszam za wprowadzenie w błąd słaba
        gramatyką zdania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka