Gość: maniek
IP: *.satfilm.net.pl
24.10.06, 17:44
Odpaliłem dzisiaj kompa i zdebiałem Skype mi sie nie odpalił i wyskoczył
komunikat z Windowsa XP /Wystąpił problem z aplikacją Skype. The whole world
can talk for free. i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty/ czy
komuś dzisiaj to się stało ?