Gość: mimi IP: *.eranet.pl 07.04.07, 12:14 mam filmik w mp4 - windows mp nie chce mi tego odtworzyc - co sciagnac? co mam zrobic? Link Zgłoś Obserwuj wątek
3promile Re: jak odtworzyc mp4 07.04.07, 12:34 Przede wszystkim nie należy mnożyć bytów bez potrzeby: tinyurl.com/2ehw7c Link Zgłoś