Dodaj do ulubionych

Zespół na wesele

22.08.08, 20:47
Poszukuję zespołu z regionu Wielkopolski (okoloice Gniezna/Wrześni)
na wesele. Termin 18.04.2009. Czekam na zgłoszenia i opinie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka