Dodaj do ulubionych

keyloger?!

IP: 82.177.65.* 17.07.04, 21:17
siema korzystam z programow w ktorych wklepujemy haslo i numer jest to
program online z ludzimi( niewazne jakiego typu bo tu nie o to chodzi) dzis
ktos podal jakis link w ktorym moglbyc keyloger aby uzyskac moje haslo(czyli
haknac) przeskanowalem adware i Mks skanerem online i nic nie znalazlo.Czy
mam sie bac czy jestem bezpieczny.Mam Avasta,Keryo zapore i win me
Obserwuj wątek
    • netsec Re: keyloger?! 17.07.04, 21:42
      Gość portalu: misiak napisał(a):

      > siema korzystam z programow w ktorych wklepujemy haslo i numer jest to
      > program online z ludzimi( niewazne jakiego typu bo tu nie o to chodzi) dzis
      > ktos podal jakis link w ktorym moglbyc keyloger aby uzyskac moje haslo(czyli
      > haknac) przeskanowalem adware i Mks skanerem online i nic nie znalazlo.Czy
      > mam sie bac czy jestem bezpieczny.Mam Avasta,Keryo zapore i win me

      Wszystko jest możliwe. Jeśli keyloger współdziała razem z programem do rozmów
      on line to firewall może zostać oszukany i pozwoli na dostęp do sieci w celu
      przesłania informacji. Scenariusz mało prawdopodobny, sprawdź jakie pliki mają
      dostęp na firewall do netu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka