Dodaj do ulubionych

Studia Grafiki Komputerowej

23.09.07, 10:09
Interesują mnie studia na wydziale informatyki w specjalizacji Grafika Komputerowa. Gdzie w woj. mazowieckim (najlepiej Warszawa) znajde taki kierunek na studiach dziennych?? Bardzo proszę o pomoc...
Obserwuj wątek
    • camel_3d Re: Studia Grafiki Komputerowej 24.09.07, 10:07
      sorry...ale czy jest wogole grafika jako specjalizacja na
      informatyce????????????????????????
      • adamous1990 Re: Studia Grafiki Komputerowej 25.09.07, 16:08
        Tak widziałem taki kierunek na Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i nformatyki im. J. Tyszkiewicza. Ale inforamtyke możemy sobie darować. Ale GDZIE W WOJ. MAZOWIECKIM MOŻNA SUDIOWAĆ NA WYDZIALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ ???!!!
        • koktajl_molotowa Re: Studia Grafiki Komputerowej 25.09.07, 17:24
          Nie jestem pewien czy wiesz co chcesz zrobić. Grafika komputerowa bedzie
          dokładnie omawiana na kierunku Informatyka - Techniki Multimedialne. Ale czy
          napewno chodzi ci o poznanie algorytmów kompresji obrazu, dokładnej specyfiki i
          budowy plików np. jpg,...?
          Moze lepiej zainteresować sie jakims studium artystycznym/fotograficznym?
          • koktajl_molotowa bo na informatyce... 25.09.07, 17:26
            ...to nie nauczą Cię obsługi PS, Corela itd.
          • adamous1990 Re: Studia Grafiki Komputerowej 26.09.07, 08:05
            Acha... dzięki wielkie za tą odpowiedź bo nie chcę 'poznawać algorytmów kompresji obrazu itd.':)
            A jakie gdzie polecasz pójście na jakieś studium artystyczne/fotograficzne? Może ASP?
            • koktajl_molotowa Re: Studia Grafiki Komputerowej 27.09.07, 20:04
              Zależy co chcesz robić. To Twój ŻYCIOWY wybór. Nie każ obcym wybierać za Ciebie.
              Najlepiej pogadać (nawet na forum) z ludźmi z, potencjalnie, wybranej szkoły. Bo
              widzę, że nie szukasz jakiegoś kursu, tylko chcesz związać się ze sztuką na dobre.
            • camel_3d a co dokladnie chcesz robic?? 28.09.07, 12:45
              bo mozesz tez isc do szkoly filmowej na animacje..

zdecyduj sie na cos konkretnego.
              • adamous1990 Re: a co dokladnie chcesz robic?? 30.09.07, 09:21
                Chciałbym po liceum iść na studia, a potem dzięki wykształceniu robić zdjęcia i je obrabiać wszystko jedno gdzie czy dla magazynów czy dla jakiejś agencji... Poprostu chce robić wartościowe i dobre zdjęcia...

Patrzyłem strony internetowe np. Warszawskiej szkoły fotografi czy Europejskiej Akademi fotografii... i mam pytanie Z CZEGO ZDANA MATURA POZWALA DOSTAĆ SIE DO TEGO TYPU SZKÓŁ?
                • very_famous Re: a co dokladnie chcesz robic?? 30.09.07, 10:35
                  > Patrzyłem strony internetowe np. Warszawskiej szkoły fotografi czy Europejskiej
                  > Akademi fotografii... i mam pytanie Z CZEGO ZDANA MATURA POZWALA DOSTAĆ SIE DO
                  > TEGO TYPU SZKÓŁ?

Napisz do nich albo zadzwoń. Powiedzą więcej niż forumowicze. Poza tym to są
                  szkoły płatne więc płacisz czesne i studiujesz. A reszta mało ich obchodzi.
                  • sandflower5 Re: a co dokladnie chcesz robic?? 26.08.17, 14:13
                    NA WSE są ciekawe studia grafiki www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/grafika-reklamowa-i-multimedia

• lucciian Re: Studia Grafiki Komputerowej 13.01.18, 14:11
      Powiem tak, najbardziej prestiżowe uczelnie z specjalizacją Grafiką komputerową nawet obok informatyki nie stały. Bardziej kierunki powiązane ze sztuką. Mam znajomą na UAM'ie w Poznaniu i miała takie przedmioty nawet jak historia sztuki :D
      • hardkorkochanie Re: Studia Grafiki Komputerowej 25.01.18, 13:29
        żadna nowość, historia sztuki + rysunek odręczny to podstawa przy jakimkolwiek projektowaniu :)
        z całego serca polecam wyższa szkoła informatyki stosowanej i zarządzania WIT - kierunek grafika, jak masz to w CV + wyczucie estetyki i ciekawe portfolio, znalezienie pracy nie będzie problemem.
        świetna atmosfera i świetna kadra - co najważniejsze, nie tylko wykładająca na uczelni, ale pracująca w zawodzie - aktywni artyści, streetartowcy, osoby pracujące przy projektowaniu czasopism, książek, wnętrz, gier a nawet samochodów.
    • jackodrwal Re: Studia Grafiki Komputerowej 27.01.18, 20:56
      Polecam zorientować się w ofercie różnych szkół językowych. Ja np jak studiowałem w Rzeszowie to chodziłem dodatkowo do szkoły Artcom właśnie na kurs grafiki komputerowej. Fajna sprawa, dużo się tam nauczyłem.
    • etuinaokulary Re: Studia Grafiki Komputerowej 20.02.18, 11:30
      sa na roznych uczelniach bez problemu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka