elektra270 Re: ASTOR!!!!!!!!!!!!!! 09.10.08, 20:00 zaproszenia zostały wysłane:))) kto jeszcze chętny???? Odpowiedz Link
elektra270 Re: ASTOR!!!!!!!!!!!!!! 10.10.08, 18:52 moniu więc zostaw swego maila a wyślę ci zaproszenia:))) Odpowiedz Link
martusa2 Re: ASTOR!!!!!!!!!!!!!! 10.10.08, 19:28 elektra270 napisała: > Również mogę wysyłać zaproszenia do klubu astor aby dostawać próbki kosmetyków. > Więc jeśli jesteście zainteresowane zostawcie swoje maile marta661@interia.eu Odpowiedz Link