aagaa85 09.03.08, 15:06 Wysłałam ci maila na gazetowego. Będę wdzięczna jeżeli zerkniesz i odpiszesz :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andzia84 Re: up :) 10.03.08, 16:00 aurinko to ci raczej nie odpiszę bo chwilowo (mam nadzieje) jej tu nie ma Odpowiedz Link