09.03.08, 15:06
Wysłałam ci maila na gazetowego. Będę wdzięczna jeżeli zerkniesz i odpiszesz :)
Obserwuj wątek
    • aagaa85 up :) 10.03.08, 15:47

      • andzia84 Re: up :) 10.03.08, 16:00
        aurinko to ci raczej nie odpiszę bo chwilowo (mam nadzieje) jej tu nie ma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka