Dodaj do ulubionych

KAWA lutowa :P

01.02.16, 08:54
Iż, że ponieważ jakby cokolwiek zawieszają nam się wątki kawowe to proponuję zmianę na wątki miesięczne :D Codziennie coś dopiszemy i będzie wątek długi jak kiedyś :P
Dziś pierwszy dzien krótkiego lutego, więc prawie wiosna :P U mnie pierwszy dzień ferii. Moje paskudy jeszcze śpią, a chrześniak już rozrabia. ZA godzinkę przychodzi rehabilitant, a po południu i po oddaniu Młodego rodziców powitam warszawę i się znów będę szkoliła. Miłego poniedziałku!
Obserwuj wątek
    • burdziaa Re: KAWA lutowa :P 01.02.16, 10:56
      z późnym śniadaniem się dosiadam nie miała kiedy zjeść- Leos do pkola odstawiony ,Jukek na półkolonie oddany a ja musze coś na ten luty zarobić na życie :) zmykam
    • kamamama2 Re: KAWA lutowa :P 01.02.16, 10:58
      O! Klarysko będziesz w Warszawie?długo? - ja pracowniczo do czwartku, więc i tak się pewnie nie spotkamy, ale dzisiaj wolne - mam dzieci swoje i nie swoje,zaraz jadę zatowarować lodówkę, bo pustki :)
      dobrego dnia
    • klarysa007 Re: KAWA lutowa :P 01.02.16, 12:16
      W warszawce podnoszę swoją wiedzę na temat cudnych kolagenowych produktów Colway, które rozprowadzam :) Ale łazić nigdzie nie będę, bo jedziemy składkowym samochodem więc wracamy do domu zaraz jak zmądrzejemy :)
      • mama_ditte Re: KAWA lutowa :P 02.02.16, 08:42
        witam z herbatą miętową ,kawa była przed odwiezieniem młodego do przedszkola ,dzisiaj dzień urlopowy choć zaplanowane mamy ortodontę i dentystę oraz shopping z 16 latką więc wrócimy późnym popołudniem ;-)
        • 27agnes72 Re: KAWA lutowa :P 02.02.16, 13:19
          Syn poszedł do szkoły na 12.40. (no comments). Za chwilę obiad i kilka papierowych porządków. Jutro do pracy a potem dwa tygodnie zaległego urlopu :-). Jest 10 stopni w plusie, słoneczko i straszny wiatr.
    • klarysa007 Re: KAWA lutowa :P 04.02.16, 08:55
      Znów sie kawy ze sobą napiję, a co :P I pączkeim przegryzę.
      Dziś mam dzień załatwiania więc zaraz znikam "na mieście", potem zwiedzę znów warszawę i wieczorem wrócę do dzieci. A one dziś pod opieką babci będą pasione pączkami :) MIłego dnia!
      • mama_ditte Re: KAWA lutowa :P 04.02.16, 14:53
        u mnie kawy były juz dwie pracowe ,paczki przydziałowe pracowe czekaja do zabrania do domu ale spróbowałam swojego własnego ciasta które przyniosłam z okazji postarzenia sie :) o kolejny rok
        Koleżanki krzyczą że przeze mnie sie dziś w spodnie nie zmieszczą bo wyszło dobre :D
    • aga_junior Re: KAWA lutowa :P 05.02.16, 21:19
      Jeszcze 44 minuty i ja będę miała Piąteczek - Piątunio.
      M po mnie przyjeżdża bo samochód mam u naprawiacza.
      Zmęczona jestem po całym tygodniu, tęskni mi się za wiosną.
      Miłego wieczoru dziewczynki ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka